Fragrancedirect.co.uk- 5!

  • 34 393
  • 758
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122


Доставка за Европа

Въздушна поща 2.49 + 1.99 за всеки следващ продукт. Тази услуга е валидна за поръчки под 60 лири.
С тракинг номер 6.50, за всеки следващ продукт +2.50 /таксите са в британски лири/

При регистрация над полето Postcode има следния надпис : натискате го, за да се регистрирате в сайта и продължавате със указаните стъпки

Кодчета за отстъпки

тема 1 тема 2 тема 3 тема 4

# 1
  • Мнения: 1 220
Пльос, че събирам идеи за коледни подаръци на родата  Flutter

# 2
  • Мнения: 35 968
чакам Дюпон-и и Б*мен-и за коледни подаръци, а и нещо дребно за мен - вместо запис  Grinning

пп защо пък сега зелен фон  ooooh!

# 3
  • Мнения: 31 198
Да ви следя.  bouquet

# 4
  • Мнения: 260
 bowuu И аз тук да ви следя   bouquet

# 5
  • Мнения: 114
Минито  newsm51

И нека Коледата започне сега. Дали ще ограничат сайта до 16/12 примерно за поръчки?

# 6
  • Мнения: 89
Записче  Hug

# 7
  • Мнения: 9
Хайде и аз. Получих първата, сега чакам втора поръчка (всичко за подаръци).

# 8
  • София
  • Мнения: 2 020
Мини, благодаря за новата тема!   bouquet

Снощи направих първата си поръчка.
За мен сета на Нина Ричи, за мъжа ми Davidoff Adventure Amazonia.
Вече чакаме!  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 586
mini_79, благодаря за темичката  bouquet

Аз вчера поръчах едно Либерте за подарък, снощи е пратено, ако може и до утре да дойде, ще е супер просто Mr. Green

# 10
  • Мнения: 167
Аз чакам от вчера поръчка, ама пусто търпение #Silly
Биг Пуф, какви съмнения имаш за парфюмето (видях в старата тема)?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И аз тука. Чакам поръчка, пусната на 23-ти и диспачната на 24-ти. Във Варна от кои дати получавате? Че аз пуснах на служебния адрес, а сега секертарката отсъства и не мога да проверя или да я взема.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
докато търсех парфюм за съпругата на колега, моята колежка хареса неговия и вчера и поръчах този сет http://www.fragrancedirect.co.uk/Thierry-Mugler/Thierry-Mugler-I … 00ml/invt/0016099 Парфюма има типичната за Тиери мухлива нотка /в добрия смисъл/, свеж, траен и присъствен. Сета и излезе 58-59 лв. Ползвах код за намаление 117 благодаря "запетайче"   bouquet

# 13
  • Мнения: 658
Аз пък за подаръци нищо не мога да харесам,понеже моите роднини не държат на оригинални парфюми харесват съвсем други,разгледах козметиката за тяло и лице,има интересни неща,но ако за всеки поръчам по цял комплекта ще се разоря,ще видим

# 14
  • Мнения: 114
Биг Пуф, какви съмнения имаш за парфюмето (видях в старата тема)?

Дааа, в парфумето не. В бутилката. Под металното лого на моята бутилка няма надпис. Никакъв. Само отдолу на бутилчето има лепенки с надписи. Вчера издържа теста за трайност - повече от 8 часа върху мен, което ме удовлетворява. Ама се чудя защо няма лого на бутилката?! Писах в коментар под 50 мл. ЕДП, дано го публикуват.

Общи условия

Активация на акаунт