Отговори
  • Мнения: 250
Заповядайте в новато тема!  Hug
Дано тя да е пълна само с положителни емоции  Praynig

# 1
  • Мнения: 145
Заповядайте в новато тема!  Hug
Дано тя да е пълна само с положителни емоции  Praynig
Едва ли, като гледам предната тема май още 50 страници ще ги ругаем тези наши управници.

# 2
  • Мнения: 199
Дано не се наложи вече да пишем в тези теми майчета Hug

# 3
  • Мнения: 685
В крайна сметка какви са последните новини по темата?
Традиционният отговор УТРЕ се върти от една седмица вече?
И как така са превели пари в едни градове на други - не? Вчера ми се чу, че в София-град, Пловдив и още някои имало още в петък, така ли е?

# 4
  • Мнения: 305
В крайна сметка какви са последните новини по темата?
Традиционният отговор УТРЕ се върти от една седмица вече?
И как така са превели пари в едни градове на други - не? Вчера ми се чу, че в София-град, Пловдив и още някои имало още в петък, така ли е?

Да,пак обещаха за утре. #Cussing out

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 199
В Пловдив моите бяха преведени около 18-19. С тях ми бяха превели и 9 лв за лекарства. И аз не мога да си обясня, как в някъде превеждат, а другаде не.

# 6
  • Мнения: 0
ДАНО ДА ГИ ПРЕВЕДАТ УТРЕ,ЧЕ ТЕ СА И МНОГО 35лв.И КАТО ОТИДЕШ НА БАНКОМАТА  МОЖЕШ ДА ИЗТЕГЛИШ САМО 30лв. И КАТО ТИ ВЗЕМЕ И БАНКАТА ЗА ОБСЛУЖВАНЕ.ЗНАЧИ НЕ ПОЛУЧАВАМЕ ТОЧНО 35 А 30лв. Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
Да се запиша и аз, че и моите още ги няма Sad. А по канал1 някой разбра ли какво казаха?

# 8
  • Мнения: 0
пак обещаха в новините за утре newsm61 newsm61 smile3513

# 9
  • Мнения: 305
Да се запиша и аз, че и моите още ги няма Sad. А по канал1 някой разбра ли какво казаха?

Да,казаха че утре парите ще бъдат по сметките на майчетата.Да се надявам че този път не лъжат. Praynig

# 10
  • Мнения: 145
Да се запиша и аз, че и моите още ги няма Sad. А по канал1 някой разбра ли какво казаха?

Да,казаха че утре парите ще бъдат по сметките на майчетата.Да се надявам че този път не лъжат. Praynig
Е да, ама вече ЗАКЪСНЯХА, а уж ние сме нямали право да протест преди 1-во число на следващия месец.... Сега какво стана, май замириса на АкО....  Sick

# 11
# 12
  • Мнения: 145
И гостите отново се увеличават, не са 10, ама са 5, другите май им е приседнало, както им пожелах  Twisted Evil

А сега!!! И като четете доволни ли сте, майките нямат пари, затъват в борчове, а вие си гледате форумчетата да видите колко нарсатва омразата към всички БГ институции. А честито, победихте!!!! Пирувайте!!!!

# 13
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Тук за да стискам палци на останалите

# 14
  • Варна
  • Мнения: 777
На мен ми преведоха 35-те лв още на 18.11, но пък 240лв майчинство никакво го няма...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт