Ще имам близнаци! Тема с продължение....16

  • 37 418
  • 759
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Ако очаквате близнаци или тризнаци сте попаднали на точното място Grinning



Добре дошли на всички двойни и тройни майки Hug


Ето и какво показва нашата анкета досега.

- 5 двойки момченца                                        

- 3 двойки момиченца                                      

-1  двойка момиченце и момченце          

- 4 двойки, които още крият пола си              

- 1 тройка                                                            

    А сега ето и нашите термини и дати на раждане по ред на очакваните бебета  Wink





13.01.2010г.   - kalimera                        -
19.01.2010г.   - Dani_Al                    -  
23.01.2010г.   - LIONITA                   -
27.01.2010г.   - du64e                        -  
04.02.2010г.   - galu4ka                     -
06.02.2010г.   - Plamzyy                      -      
25.02.2010г.   - DarkAn                       -      
11.03.2010г.   - 4elsy                         -  
15.03.2010г.  - Цецинка                     -
23.03.2010г.  - Renata2002                -
08.04.2010г.  - jinanoel                       -  
16.04.2010г.   - milena_66                 -  
20.04.2010г.   - bora66                       -  
17.06.2010г.   - Azalita                        -  


Линк към предишните темички:

Ще имам близнаци! Тема с продължение....
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 2
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 3
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 4
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 5
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 7
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 8
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 9
Ще имам близнаци! Тема с продължение....10
Ще имам близнаци! Тема с продължение....11
Ще имам близнаци! Тема с продължение....12
Ще имам близнаци! Тема с продължение....13
Ще имам близнаци! Тема с продължение....14
Ще имам близнаци! Тема с продължение....15
Ето и линк към бебешката тема:

Бебешка близнашка тема XVІІ

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 21:28 от Double with Cream

# 1
  • Мнения: 292
Хе-хе,
един път и аз да съм първа в новата темичка. Хайде, да ни донесе здрави и пухкави бебчета.

Тъй като Коледа е моя любим празник, желая на всички мами едно чудесно изкарване на празниците и много, много звезден коледен прашец.  bouquet

Ние сме добре с бебки, подготвяме коледните картички, ходим да пазаруваме, хапваме си и чакаме едната от бабите да мине на интервю за виза.

Сега отивам да си лягам. Лека нощ.

# 2
  • Мнения: 849
Запис

Леко бременеене на всички и само добри новини тук!  Hug

# 3
  • Мнения: 382
Хубаво празнично настроение през целия месец,и много бебенца през новата година baby_neutral Hug

# 4
  • Мнения: 131
Здравейте и от мен, да ни е честита темичката. Praynig Praynig PraynigСамо хубави вести за здрави мами и бебета.
И аз съм се захванала с картички, но ръцете така ми са подути и изпотени, че не мога да хвана химикала.  Sad
Ще вляза да се освежа в банята, та дано да поспаднат иначе ще трябва да ги принтирам пожеланията. Hug Hug Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 12 231
  Лека бременност и здрави и хубави бебчета накрая  Hug

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Благодаря и аз за новата темичка, с пожелание да има още нови двойни/тройни бъдещи мами в нея   bouquet
Ако може да помоля срещу моето име да бъдат две момченцата Grinning

# 7
  • Мнения: 633
Здравейте мили майчета !
Във Неделя ме изписаха , но просто нямах настроение и сили за пред компютъра.
Моите мили дечица бавно но славно се борят с живота. Димана вече диша самостоятелно, а днес са я извели от интензивното отделение.На Иванчо му е по трудно , но и той се бори. И двамата изкараха силни и тежки жълтеници, имат инфекции, но докторите казват, че се подобряват.Не съм ги виждала от неделя , но утре ми е денят за свиждане и ще ги видя.За съжаление не дават повече от веднъж седмично свижданелНадявам се и се моля всеки ден да се подобряват дечицата ми и по - скоро да си ги приберем.
Благодаря Ви, че стискахте палци и се молихте за дечицата ми   bouquet

# 8
  • Мнения: 292
Obichanka,

много се радвам, че ти си добре и се моля Иван и Димана да се стабилизират по-бързо и да си ги приберете вкъщи да се гушкате. Чудя се защо в България процедират така, да не може да си видиш децата, нали са си твои. Майката много се притеснява и не би трябвало да я стресират допълнително като я отделят от децата й. Тук независимо от всичко може да си край тях и да наблюдаваш какво се случва. Но надявам се скоро щте сте заедно.  Hug Praynig

Ние днес сме на преглед, ще ви пиша после как е минал. До скоро.

# 9
  • Мнения: 382
Obichanka,дано скоро да бъдат при теб  Praynig.Тук поне  е това отношение са добре,маиките се грижат за децата си .няма часове за свиждане и дни . вадят ги от кувиозите и ги кърмят.само където неспят при тях

# 10
  • Мнения: 63
   Здравейте
Нашата Мама и Марти от два дена са си в къщи и си се гледат Ивет ни казаха че ще я изпишат като стане 2500. Марти за сега е кърма от мама.Моят голям мъж да ми е жив и здрав със сестрите си javascript:void(0);

# 11
  • Свищов
  • Мнения: 209
Честита темичка и от мен  Hug.

Браво на борбените детенца на Обичанка и Маги.

Аз днес бях на преглед и съм малко притеснена-едното бебе е порастнало с 400 гр. за три седмици, а другото само със 30 гр. По различните показатели вървят назад в седмиците. Иначе шийката е добре и док.каза че трябва максимално да се доближа до термина. След две седмици пак ще ме гледа. Аз загубих всякаква дума и непопитах нищо, но доктора не каза нещо особенно т.е. като тегло са 1600 и 1500 г.Има реално още 45 дена до термина и дали може да наваксат незнам. Имали ли сте подобен проблем?

# 12
  • Мнения: 131
Мама ОБИЧАНКА, МАГИ и КАЛИМЕРА, fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed newsm30 newsm30 newsm30
 newsm30 newsm30 newsm30 Моля се на Бог за всички нуждаещи се. Praynig Praynig Praynig newsm30

# 13
  • Мнения: 3 638
Ето къде сте били  Simple Smile Hug

obi4anka, бъди силна, ще видиш, че всичко ще е наред и скоро ще си гушкаш двете бебчета  Hug Защо не попиташ дали няма начин да ги виждаш по-често? Все пак веднъж седмично е наистина много недостатъчно и понякога, когато човек попита, току виж се намерил начин.

magi29, добре дошла вкъщи.   bouquet Дано скоро се съберете всички у дома!  Heart Eyes

kalimera, твоите момиченца еднояйчни ли са, та се притесняваш? Всъщност разликите в теглото им не са големи, а апаратите въобще не са точни. Не се притеснявай излишно!


# 14
  • Мнения: 292
Здравейте мили мами,

Калимера, ако имаше нещо много обезпокоително, лекаря щеше да го обсъди с теб. Не знам дали зблизнаците ти да еднояйчни, но понякога има доста голяма разлика в теглото. Така си се раждат, но са здравички и са добре. Моя съвет е, говори с лекаря си.

Благодарим на половинката на Маги29, за това че ни осведомява за последните новини около семейството. Дано по-скоро се съберете всички заедно и да сте спокойни за Ивет.

Обичанка, с теб сме. Бог ще закриля твойте мъничета.  Praynig

Нямам търпени за Коледните празници, любимите са ми-подаръци, весело настроение и......ще вляза в седмия месец  Heart Eyes



 

Общи условия

Активация на акаунт