Rimmel, Essence, Balea, Alverde

  • 136 797
  • 734
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Момичета харесах си някои цветове сенки на Римел и Есенс. На клепача цветовете такива каквито са в кутийката ли седят, издържат ли дълго време с база и събират ли се на клепача? От шампоаните на Балеа и Алверде има ли за мазна коса и доволни сте от тях?
незнам обаче дали този е за мазна коса  Embarassed  В сайта видях, че имат измиващ гел за лице - някой ползва ли го е ? http://www.dm-drogeriemarkt.de/dmDHomepage/generator/dmD/Gemeins … property=File.jpg Сенките струват ли си?
Ще се радвам на всякакви мнения?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Ползвам Балея и Алверде - душ-гелове за чувствителна кожа от първата марка, шампоан за чувствителен скалп от втората. Доволна съм.
Ползвам и уош-лосиона на Балея, за който, струва ми се, питаш. И от него съм доволна.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Благодаря ти. Аз имам един душ гел на Алверде с ягода, но не съм стигнала до него още.  Laughing

# 3
  • в голямото село
  • Мнения: 497
Аз съм доволна от един шампоан на Балеа, мултивитамин май беше и маската за коса с млечни протеини и кокос пак на Балеа. Имам и някакви спомени за спиралата на Римел за удължаване - май добра беше Laughing

# 4
  • плевен
  • Мнения: 1 249
И аз съм доволна от шампоана на Балеа. Фон дьо тен Римел си бях купила преди време,но хич не ми хареса,не е покриван и доста воднист ми се стори.

# 5
  • Мнения: 385
Купих си шампоана за чувствителен скалп на Алверде, но още не съм го пробвала, залагам големи надежди обаче Peace За жалост не съм виждала декоративната козметика, продава ли се изобщо в БГ?
От лосионите и душ-геловете на Балеа са доволни всичките ми познати които ги ползват, планирам скоро и аз да ги пробвам. А какво ще кажете за продуктите им за коса - за обем и изправяне?

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Ами в Стара Загора продата декоративна на Алверде.

# 7
  • Мнения: X
Аз имам на Балеа пяна за вана с мляко и мед 750мл за няма 4лв невероятен аромат, и усещане за мекота след това. Много ми харесва и за душ гел си я ползвам Simple Smile

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 311
Я да повдигна малко темата  Mr. Green
Душ-геловете на Alverde вече официално са любимите ми Wink Защо? Нормално, ако ползвам душ гел без гъба - после го отмивам трудно, седи ми едно такова л игаво. Всички ги усещам така. А тези се отмиват много лесно  Grinning
S-he (пак марка на ДМ) - бронзираща пудра и молив за очи - и от двете съм доволна Simple Smile
Балсам за устни Balea - на първо четене ми се стори много сух, но се поправям, и от него съм доволна  Grinning
Същооо... отново балеа днес си взех скраб и крем за лице... За крема още не мога да кажа, но скраба определено ми става фаворит.. Не е като гадните garnier pure, които ми смъкват половината кожа  Sick
Така де... Като цяло аз обичам ДМ  Laughing

# 9
  • Мнения: 222
Шампоанът, който си показала, е за мазна коса.Аз имах такъв, но не усетих особено подобрение.Повече ми харесваше друг шампоан на Balea  с орех, за съжаление, вече май не се предлага...Има някакъв друг за кафява коса,но все още не съм го опитвала, защото пише, че имал оцветяващи пигменти или нещо такова....Душ гелът ми също е на Balea и съм доволна,имам и техен крем за ръце-много добър, както и мляко за тяло...А за декоративната козметика- имам на Essence 3 видя сенки и също съм доволна, както и от гланцовете им.Забравих да напиша, че имах маска за коса на Balea-отново орех, и беше много добра, както и балсамът-орех...

# 10
  • Мнения: 328
Някой да е ползвал двуфазния дегримьор на Балеа? Дали е така добър, както този на Лореал? Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: X
Някой да е ползвал двуфазния дегримьор на Балеа? Дали е така добър, както този на Лореал? Rolling Eyes
И колко мл е за цената си от 3-4лв, аз ползвам на буржоа два пъти по-голям е от лореалския за същите пари и е хубав, но не знам лореалския какъв е за да ги сравня и по качество Simple Smile

# 12
  • Мнения: 35 963
на Есенс четворките не са добри

# 13
  • Мнения: 278
и аз като Бубанка да кажа, че от четворките не съм много доволна. Но тези от новата колекция са супер!
Ето тези, показах ги и в другата тема, но са страшно пигментирани. Издържат цял ден. Много ми харесват!


От тази серия също са много хубави! От тях не съм си купила, но ги пробвах в магазина и много ми хареса как стоят.


На Балея си взимам от време на време по някое кремче. Доволна съм от крема за лице. Икономичен е и много време карам вече с него. Освен това мирише много свежо. Всички продукти от тази серия миришат свежо, а и са на много достъпна цена. Последно си взех този лилавия душ гел, мирише страхотно, но още не мога да изкажа мнение, понеже съм го ползвала само веднъж.



Damaris, аз ползвам винаги дегримьора на Балеа, но не този двуфазния, а другия. Страшно съм доволна!

Като цяло съм доволна от марката. Simple Smile На риммел не съм ползвала нищо.

За Алверде мога да похваля страшно много околоочния крем. Овлажнява много добре и веднага попива. Два пъти вече си взимам от него. Ползвала съм и крема за лице с Shoreabutter и геловете за измиване на лице, първо с водорасли и сега с лечебната кал. Доволна съм от всички продукти. Не съм ползвала шампоаните им и кремовете за ръце и лосионите за тяло. Но съм сигурна, че каквото и да взема от тази марка, няма да остана разочарована. ХАйде няма да пускам за всяко нещо снимка, че поста ми ще стане 10 км. Simple Smile 


Интересно ми е да чета и вашите мнения!

# 14
  • Мнения: 328
Някой да е ползвал двуфазния дегримьор на Балеа? Дали е така добър, както този на Лореал? Rolling Eyes
И колко мл е за цената си от 3-4лв, аз ползвам на буржоа два пъти по-голям е от лореалския за същите пари и е хубав, но не знам лореалския какъв е за да ги сравня и по качество Simple Smile

Не знаех, че и Буржоа имат такъв, ще разгледам Peace Аз съм много доволна от този на Лореал, но вече 2 пъти купувам от него и искам да сменя да пробвам и други Simple Smile

Minaaa, благодаря Peace

Общи условия

Активация на акаунт