Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино

  • 26 888
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 2 973
добро утро и тук  bouquet

krisdimaryana Hug Hugкъде се губиш?Радвам се да те видя отново.

Аз да изразя различно мнение Naughtyна мен лично и Серчето ми харесва поне толкова,колкото  Езел,може би,защото не сте гледали Врабчето с превод не ви действа като ,,Изгубени години"

може би си права, но примерно аз говоря за това, което виждам- визия, жестове, защото смятам, че думичките- те не са дело на актрисата, а на сценариста и в този смисъл ако Езел ми въздейства с речта си- тогава това ще е заслуга на Сергин Акъяз, а не нейна, но не е така. Ето аз например - повтарям се, простете, но горещо препоръчвам да гледате епизода в преддверието на тоалетната без превод- и това го правя още от преди да излезе серията на бълг. език-там може да се види майсторството на актьорите- въздишките, начина по който изговарят репликите си- шепнешком, накъсано, развълнувано...., същото - без превод бих препоръчала да гледате и момента преди да отидат на поляната с агнетата- и там закачката пред колата има невероятен заряд ако се гледа без превод- издава толкова много любов... Докато Мине, няма нито един момент, в който да тръпна за да чуя как ще произнесе дадена реплика.Очаквам да чуя какво ще каже, очаквам да видя определена реакция, но не я чувам. Да, вярно, доколкото разбрах, това е първата и роля в киното и може би ще се ошлайфа, но засега няма качествата на Йешим Бюбер.
Ох, надявам се да не те обиждам с коментара си, Алинка, просто изразявам собственото си мнение.   bouquet

# 541
  • Мнения: 23
БРИЗЧЕ,моля те не мога да се обидя   bouquetайловим си те аз тебе
исках да кажа,че може би аз гледам от друг ъгъл на нещата  Two Heartsможе би съм безнадеждна романтичка и мечтателка
Бях изгледала първо Врабчето,а чак сега Изгубените може би при мен става въпрос и за първо впечатление

# 542
  • Мнения: 263
Ехооооо....има ли някой??? Whistling Whistling Whistling
Кво става бре... newsm78...никой с никой не си лафи....
Бризкеее...как е главата??? ooooh!

 Joy поне до сега - немам случай да ме е цепила капацуната от алкохол  smile3521 тренирам редовно smile3503, не по график  newsm10
Е така е ....а аз кат съм проста , следвам графика... hahaha hahaha hahaha
И като пропусна ...губя тренинг....и после...олеле майко.... ooooh! ooooh!

глупости smile3513 - ти си принципна, а това съвсем не е лошо, обаче аз на принципи не мога да се подчинявам   love001
Принципна друг път Naughty Беше я ударила през просто, ми добре че и спретнах график, та да Укарам в релси Joy Joy

# 543
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Такааа...и аз да се изкажа ОТНОВО за Врабеца.... Naughty
Не ме кефи тоя филм и тва си е.... Mr. Green
Кайболана си е класи над него...там нямаше толкоз препядствия за лИбоффта... Heart Eyes
А у Врабеца...малеййй...тая свекито мноо ме натоварва... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Може би щото и аз кат Али съм безнадежна романтичка...незнам... newsm78
И на мене Йешимката ми седеше по добре на екран...некък си по ми влезе под кожата... Wink
а Врабка ми е некак изкуствена....ноооо нищо не се знае...може би Али кат преведе да се светнем по наболелия за мен проблем....може да се окаже че съм се въвела в заблуждение... Crazy
Малеее, пак станах много ДЪЛБОКА....кат котешки ...з...СОРИ за дългия пост... bowuu bowuu bowuu

# 544
  • Мнения: 263
Такааа...и аз да се изкажа ОТНОВО за Врабеца.... Naughty
Не ме кефи тоя филм и тва си е.... Mr. Green
Кайболана си е класи над него...там нямаше толкоз препядствия за лИбоффта... Heart Eyes
А у Врабеца...малеййй...тая свекито мноо ме натоварва... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Може би щото и аз кат Али съм безнадежна романтичка...незнам... newsm78
И на мене Йешимката ми седеше по добре на екран...некък си по ми влезе под кожата... Wink
а Врабка ми е некак изкуствена....ноооо нищо не се знае...може би Али кат преведе да се светнем по наболелия за мен проблем....може да се окаже че съм се въвела в заблуждение... Crazy
Малеее, пак станах много ДЪЛБОКА....кат котешки ...з...СОРИ за дългия пост... bowuu bowuu bowuu
Съгласен - у Врабеца преброих....цяла една цАлуфка Shocked Ма пък душенките бяха на ниво Peace Там на чешмата, пред университета, при грънчаря, под дъжда, пред тоалетната.... Ох Саруууу и съм по - красива и съм по - добра Joy Joy

# 545
  • Мнения: 165
Да се запиша най-после и аз в новата тема. Гласувах с втората опция
Ама то голямо препускане, едва ви настигам.smile3540

Чили , аз реших на културна да се правя , за това казах , че благородно завиждам  , ама я си знам  Rage     Rage     Rage    , огИн ме гори като си помисля в каква близост са били Бризчето и Сарухан бей  Mr. Green  .

 newsm78 newsm78 newsm78 ся ме хвърлихте в дълбок размисъл Rolling Eyes smile3537 smile3538 ми те кат се душат тъй и кат се попипват лееееееекинко, че то тогава Сарухан бей ще трябва открито да е флиртувал с мен Heart Eyes че и аз с него Flushed и то пред очите на Аблата/малееееееееееееей даже, ако си спомняте и това ви го разказвах он като скръцна със зъби и тя се премести на друго място, а той седна до мен/ bishop Божеееееее, как не се е разпоредила Аблата да ме гръмнат на границата newsm43 Ами на прощалната вечеря smile3511 ми аз направо съм и бръкнала- да не казвам къде- ние и танцувахме и после с децата "играхме"- хеле аз с моя куц крак право хоро- нали го учихме да играе нашенската Scream Ша ми са обади на кукуво лято- Аблата е премахнала всички следи, дет съм ги оставила, ако наистина си е мислила като сегашните ми разсъждения.
Уф, че съм патка амааааааааааааааа дано открия визитката- ше измислим аз нещо!!!!!
rotfImbo rotfImao rotfImboБризче, абе ти още ли не си му писала на пощата. Ми тъй де, трябва бързо да си те припомним, че нали напролет ще му водиш на гости цяла дружина.... Joy
Е, ами тъй кажете, че й е първа рола на Врабка, тя затова така изкуствено изглежда. Пък може да не е толкова ледено момичето в действителност. Щом и тя пращала  есемеси на Сарухан бей. Mr. Green

# 546
  • Мнения: 263
Ама това с СМС-те на Врабка верно ли е? Shocked
Аууууу мразим я завинаги...немаме нужда от такава конкуренция....моем да надебелеем и да се изрусим....ма красотата с мекици не моем да я докараме ooooh! Joy Joy
Според мен са спрели Врабчето  зарад' Сергин Абла и Давид от Бронзовата епоха (нали той е режисьор постановчика).

# 547
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ама това с СМС-те на Врабка верно ли е? Shocked
Аууууу мразим я завинаги...немаме нужда от такава конкуренция....моем да надебелеем и да се изрусим....ма красотата с мекици не моем да я докараме ooooh! Joy Joy
Според мен са спрели Врабчето  зарад' Сергин Абла и Давид от Бронзовата епоха (нали той е режисьор постановчика).
Чилиии,...не можем да се спрем... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 548
  • Мнения: 0
чекай да ви нагледам пак   bouquet
Зизу, пак требе да метеш нИ щя да дойди ЛС - то до тебе. Галиба за довечера ша остани!

# 549
  • Мнения: 20 795
може би си права, но примерно аз говоря за това, което виждам- визия, жестове, защото смятам, че думичките- те не са дело на актрисата, а на сценариста и в този смисъл ако Езел ми въздейства с речта си- тогава това ще е заслуга на Сергин Акъяз, а не нейна, но не е така. Ето аз например - повтарям се, простете, но горещо препоръчвам да гледате епизода в преддверието на тоалетната без превод- и това го правя още от преди да излезе серията на бълг. език-там може да се види майсторството на актьорите- въздишките, начина по който изговарят репликите си- шепнешком, накъсано, развълнувано...., същото - без превод бих препоръчала да гледате и момента преди да отидат на поляната с агнетата- и там закачката пред колата има невероятен заряд ако се гледа без превод- издава толкова много любов... Докато Мине, няма нито един момент, в който да тръпна за да чуя как ще произнесе дадена реплика.Очаквам да чуя какво ще каже, очаквам да видя определена реакция, но не я чувам. Да, вярно, доколкото разбрах, това е първата и роля в киното и може би ще се ошлайфа, но засега няма качествата на Йешим Бюбер.
Ох, надявам се да не те обиждам с коментара си, Алинка, просто изразявам собственото си мнение.   bouquet
Ох, тази сцена в тоалетната и аз съм я гледала безброй много пъти без превод. Невероятни са. Има толкова много страст, копнеж, едва сдържано желание и такъв сексуален заряд, че просто няма нужда от някакви креватни сцени. Обичам да гледам и танца на терасата, сцената пред камината и тази с излитащия самолет. Голямо удоволствие ми доставя да слушам гласовете им. Наистина и това е част от актьорското майсторство. Алинче, ти си за завиждане, че хем чуваш истинските им гласова, хем разбираш какво казват. Хиляди благодарности, че и на нас помагаш да разберем   bouquet  bouquet  bouquet
Ето и малък музикален поздрав http://www.youtube.com/watch?v=EIp_Honxbm4

# 550
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
чекай да ви нагледам пак   bouquet
Зизу, пак требе да метеш нИ щя да дойди ЛС - то до тебе. Галиба за довечера ша остани!
Пометох.... newsm75 newsm79 newsm28...даже се изморих...па аз у тая поща чистим повече от колкото у домани... ooooh!
Къв е тоз лимит 3бр.ЛС....ето пак се обострих... #Cussing out

# 551
  • Мнения: 23
http://www.youtube.com/watch?v=V-F4xIbSJ5Y    6,18
     Д-Нито аз теб,нито ти мене можеш да ме изоставиш
     М-Какво значи това?...Лъжа...всичко,което казваш е лъжа.С друга се жениш
     Д-Да...ще се женя,но сърцето ми ти принадлежи и винаги ще е така...
     М-Мразя те!!!
     Д-Обичам те!!!Никоя друга няма да ми е по -скъпа от теб(вдишва)Няма да вдишвам аромата на никоя друга освен теб...ниикоя друга няма да бъде моята жена
     М-Ти...ти луд ли си ?Ще те поделям с друга така ли?И защо?Кажи ми причината?...Знаеш ли,казваш,че съм малка,но моето сърце е по-смело от теб...толкова смело,че заради тази любов не признава нито гордостта,нито семейството си.Ами ти...защо не казваш,Доу?

# 552
  • Мнения: 0
Въх и тука много писано...  newsm78 #Crazy newsm78...

# 553
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
http://www.youtube.com/watch?v=V-F4xIbSJ5Y    6,18
     Д-Нито аз теб,нито ти мене можеш да ме изоставиш
     М-Какво значи това?...Лъжа...всичко,което казваш е лъжа.С друга се жениш
     Д-Да...ще се женя,но сърцето ми ти принадлежи и винаги ще е така...
     М-Мразя те!!!
     Д-Обичам те!!!Никоя друга няма да ми е по -скъпа от теб(вдишва)Няма да вдишвам аромата на никоя друга освен теб...ниикоя друга няма да бъде моята жена
     М-Ти...ти луд ли си ?Ще те поделям с друга така ли?И защо?Кажи ми причината?...Знаеш ли,казваш,че съм малка,но моето сърце е по-смело от теб...толкова смело,че заради тази любов не признава нито гордостта,нито семейството си.Ами ти...защо не казваш,Доу?
Тенкюююююю....айловим та да знайш....    love001  love001
И след толко романтика...да нема консумация....Тва не е истина... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Олеее,...Доу пак за душене на аромати говори.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: пт, 11 дек 2009, 13:41 от zizu_70

# 554
  • Мнения: 23
навънка вече
    Д-Серче...Серче...длъжен съм да се оженя за онова момиче,защото честта на семейството ми и на подръжници те ни(има предвид дергяха-дервишката обител)зависи от това.Това е мое задължение...не питай нищо друго.

Общи условия

Активация на акаунт