Скъпи дядо Коледа, тази година потшти слушам...

  • 15 847
  • 106
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Ето какво намерииха джуджетата на прозореца на терасата вчера вечерта  Laughing
Вижда се къде ръката на детето е придържала листа да не мърда, а последната дума е 'Тинкърбел'  Mr. Green




п.п. преводът:

"Дядо Коледа,
тази година не бях много послушна, но извинявай, и много научих, искаш ли да ти кажа няколко от тези неща, които научих, ето едно нещо: в планетите има газ. И се научих да чета и да пиша. Почти слушам мама и тати, но помагам за бебето. А сега, като разбра колко съм слушала, може ли подарък Светът на Тинкърбел"



Покажете забавни писма на вашите деца до джуджетата и дядо Коледа  Grinning


Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 13:14 от Бу

# 1
  • В събота
  • Мнения: 201
Много сладко, Бу. Ама ако можеш за нас неграмотните още (дъщеря ми е още малка, за да пише и да се сещам за такива неща) да го преведеш  Laughing Не разбрах какво имало в планетите  Grinning

# 2
  • Мнения: 183
Мили Доколе, донеси ми лъвче.


В бързината Дядо Коледа е резюмиран до Доколе. В градината е и няма как да го покажа.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 606
Бу, много е сладко, а мен ме разби в подписа на Мамма писмото. Така искрено му се насладих!

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Много сладко, Бу. Ама ако можеш за нас неграмотните още (дъщеря ми е още малка, за да пише и да се сещам за такива неща) да го преведеш  Laughing Не разбрах какво имало в планетите  Grinning
Газ Mr. Green Явно много се е впечатлила от Нешънъл Джиографик, където има поредица за планетите.
Ако не я бях подсетила, че и други неща е научила през годината, само това щеше да му пише  Laughing

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз няма какво да покажа - Василена не се справя добре с писането, ползва кака си. Въпросната кака снощи ми прошепна на уше: "Василена, ако иска, ще и напиша писмо. Но аз мисля, че е по-лесно да кажем на тате."

# 6
  • Мнения: 5 622


Ако има нужда от превод, казвайте  Grinning

# 7
  • Мнения: 4 303
Снощи писахме писма, три за щастие. И да снимам, едва ли нещо ще разберете, даже аз трудно успявам. Но за идеята по-късно може да ги щракна.  Laughing И картички правихме, тук Кристиян се справи значително по-добре от писането.

# 8
  • Мнения: 6 362
мен ме разби в подписа на Мамма писмото

Писмата на Мони винаги са били впечатляващи... и скромни  Mr. Green

Миналата година (на 6 г.) си пожела "пяно" (да се чете "пиано") и добрият старец изпълни желанието му (няма да секва желанието на детето да свири я).
След това кака му го "светна", че дядото е измислен герой и цяла година хлапето повтаряше, че не съществува Дядо Коледа.
Наближавайки празника обаче реши да се презастрахова, че току виж останал без подарък.
Сигурно е решил, че щом изпълнява толкова големи заявки като миналогодишната, дядото ще може да се справи с лаптоп... ама белобрадият се дърпа и определено не е съгласен.
Явно ще трябва да се примири, че през следващата година ще го обиждат, че не съществува  Laughing


Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 16:48 от Mamma

# 9
  • Мнения: 1 153
 Hugдушички много хубави писма Hug

# 10
  • Мнения: 2 035
Ох, че хубава и мила тема  Hug
Ние сме малки още да пишем само с думички си казахме, но за сметка на това Бу, Бубе, страхотни писма вашите малчугани са написали !  Hug

 Мамма, искрено се смях на историята ти!   bouquet

# 11
  • Мнения: 678
Страхотни писма  Hug Кога ли и нашите ще пропишат. За сега баткото диктува "Дядо Коледа да донесе за тати - водка, за мама - кола, за мене безахолно, за дедо Пепи - ракия"  Mr. Green Другият вариант е " Дядо Коледа донеси тратор с ремарке, да товаря плочки  и помагам на дядо Пепи". Страхотни са малчовците в желанията си  Grinning
Мамма защо не вземете от детските образователни лаптопи. Така хем вълкът сит, хем агнето цяло.

# 12
  • Мнения: 5 140


това е написала Ния и го е сложила под елхата  Joy

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
това е написала Ния и го е сложила под елхата  Joy
Хохохох, скромна! Joy А дано да иска дядо Коледа, че иначе...

# 14
  • Мнения: 817
Страхотно мила и забавна  тема! Hug Писмото го пуснахме, съжалявам, че не се сетих да снимам.

Общи условия

Активация на акаунт