Отговори
# 315
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро,първа съм май тази сутрин,пак съм се събудила в 7,30.

# 316
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Добро утро   Hug слагам кафето и ви чакам да го пием заедно Laughing



        

# 317
  • гр. София
  • Мнения: 23
Добро утро и от мен  Hug
Споко anik79, аз съм станала с 5:35ч ОТНОВО  ooooh!    Simple Smile

# 318
  • Мнения: 3 718
Добро утро   bouquet

Ох ами тогава освен да ми стискате палци да си намеря някоя добричка Очна...аз питах тази в ХИТ-но тя милата идея си нямаше за какво и говоря  Tired

Не знам дали някой вече писа, не успявам да изчета всичко, но на Отворените Врати във Втора градска акушерката спомена, че при планово секцио те си правят собствен преглед от техен очен лекар за да няма злоупотреби с фалшиви бележки. Та имай го предвид, да не е масова практика и да се налага да се притесняваш в такъв момент.
А иначе, разбирам стаха от неизвестното, особено в такъв момент, когато сме отговорни не само за нашия живот. Но раждането не е толкова страшно нещо, просто много се преекспонира болката, времетраенето и като включиш и филмите по "хамерикански", в които потни жени крещят, че искат да убият мъжете си, че са им причинили това ... става некъв хорор. Реалността е доста по спокойна и прозаична. Не е като разходка в парка, но може и да бъде, ако персонала е в час, условията позволяват да се чувстваш добре и вярваш, че ще се справиш. А болката я има и при оперативното раждане, възстановяването е също различно за всеки ... Но ще се справим бе, момичета, спокойно  Peace

# 319
  • Мнения: 7
Добро утро Simple Smile
Аз пак съм на работа, но още малко остана  #Cussing out
Тези дни ме е обзела лека паника, че не съм готова за появата на детето, като най-вече ме притеснява леглото и количката. Първото, защото предполагам, че като си харесаш някоя мостра и трябва поне месец, за да ти го направят, а второто, защото не знам с кое да направя компромис - големите гуми или лекотата на количката.
По въпроса за секцио или нормално раждане, аз преди да забременея бях 100% сигурна, че ще родя секцио, т.к. повечето приятелки родиха така и разказваха колко по-готино било. Когато обаче забременях, някак от само себе си бях убедена, че трябва да е нормално. Честно казано страх ме е и от двата начина или по-скоро от неизвестността. Аз вярвам много на моя доктор и съм убедена, че в неговите ръце ще сме в безопасност - и аз, и детето.
Искам да пожелая на всички безпроблемно раждане (без значение нормално или секцио) и Господ да бди над нас!
Мами, само хубави емоции днес и много усмивки...все пак първият сняг е факт, а всяка следваща снежинка ни приближава към бебчовците ни  Hug

# 320
  • Мнения: 27
Добро утро!
 
     bela * мерси за кафенцето!   newsm53
 
     Sana_  ,   anik79 много рано сте  станали !    smile3521

     Шаманката ,подкрепям напълно, все ще се справим някак!   newsm10
 
 Аз ще закуся, и после ще украсявам елхата, май останах последна от целия форум, но мъжът ми чак снощи благоволи да я донесе заедно с принадлежностите и от тавана!

# 321
  • Мнения: 27
Мами, само хубави емоции днес и много усмивки...все пак първият сняг е факт, а всяка следваща снежинка ни приближава към бебчовците ни  Hug

    smile3501   smile3525

# 322
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен!
Марго,не си последната и аз още не съм ч сложила(само си украсих стаите),но ще я слагам за Бъдни вечер,че ще ни стане трудно разминаването иначе.Отивам да хапна и ще ви навестя!Целувки!

# 323
  • Мнения: 163
Привет-мривет.
И ние още не сме слагали никаква украса, така че спокойно на закъснелите. Grinning

# 324
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро !
Има време за украсата,дори ако някой е решил да си има естествена елхичка,тука не са почнали да ги продават още,тъй че е рано.
Ама мене понеже отдавна ме тресе коледното настроение и съм украсила навскяъде ! Красота !   Kissing Heart
Геринка и на мен много ми хареса този цитат ,за всяка следваща снежинка,която ни доближава до бебчето ни  Hug
Съня ми почна да става все по-неспокоен и все болници сънувам,лекари,плачещи бебета.....  newsm78
Далче,днес по-добре ли си ?  Hug

Мяуче,аз много обичам да гледам снимки също,а и аз да се снимам...ама откакто съм бременна и някакси това желание замря у мен . Живот и здраве февруари месец всички ще си имаме по едно моделче вкъщи за снимане....
Хубав ден.

# 325
  • Мнения: 307
Здравейте!
Украса и аз не съм слагала още,но тези дни вече ще трябва,че е то Коледа дойде.
Да се оплача,че въобще не спах тази нощ-котанко взе да се качва в леглото на беба и решихме да пробваме да затваряме вратата на спалнята,че да не влиза вътре,но уви,такова милно мяукане започна и дращене по вратата ooooh!
Иначе да се похваля,че от вчерашната разходка се сдобихме с фотоапарат,а аз с ново бельо Simple Smile
Сана стаята е прекрасна!
За секциото сте говорили-аз имам операция на яйчниците и мога да кажа,че белега е съвсем малък.Възстанових се бързо,дори на третия ден след операцията си избръснах краката.А ми казаха,че белега при секцио е още по-малък.За сега нямам претенции как ще се ражда,както тръгне беба така.Не ме е страх и от вагинално раждане,просто защото не знам какво да очаквам,едно е да ти разказват друго е да го преживееш.Ако живот и здраве имаме второ дете,тогава може и държа на определен начин защото вече ще имам представа.

# 326
  • Мнения: 8
Здравейте момичета,

Тази нощ имах ужасни киселини.  Станах и се разрових в едни книги "Лечител".
Там пишеше, че против киселини е добре често да се пие прясно изцеден сок от моркови.
Тъй като по нощите не ми се правеше сок, реших да хапна 1-2 моркова, като ги дъвках много добре.
Киселините ми изчезнаха веднага. Така че, от собствен опит мога да кажа, че морковите много помагат против киселиниGrinning

# 327
  • Мнения: 3 718
Ей, това не го знаех за морковите  Hug Ще го пробвам непременно.

# 328
  • Мнения: 143
Здравейте момичета,гледам за украса си говорите.Аз мисля днес с дъщеря ми да украсим.Ама то първо трябва да се поизчисти,та няма да е скоро.Сигурно довечера.
А за работата-аз ще работя до последно,няма как.А хич не ми се работи вече.

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мм и аз не го знаех за докторите,ще пробвам.../ако не ме домързи де /
Пухич,честита нова придобивка  smile3509
Налика ,приятно украсяване !
Моя мъж спи и май му преча с това щракане на мишката и чатене,затова отивам да готвя нещо и да гладя.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт