Търся социален работник!

  • 3 938
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Здравейте
Не съм сигурна до колко е подходящо да пусна темата си тук,но вярвам,че ако наистина не и е тук мястото бързо ще се намери кой да я премести.
Молбата ми е следната.....търся социален работник,който работи в ДДЛРГ и такъв,който работи в дом за стари хора.
Имам нужда само да ми каже с какво точно се занимава социалния работник на тези места,защото трябва да напиша доклад за стаж,а смятам сами ще се сетите колко внимание ми обърнаха на съответните места.Сложиха ми по един подпис и печат и ме изпратиха към вкъщи.
В интернет информацията е оскъдна и просто се надявам,че тук ще има някой,който работи като соц.работник.
Искренно ви благодаря предварително Hug

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 21:50 от Mamma

# 1
  • Мнения: 88
Наистина ли няма нито един социален работник в най-големия български форум? Rolling Eyes

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ти даже не знаеш с какво се занимава, а ще се водиш, че си карала стаж?
То не е ли същото като с дипломните работи?

# 3
  • Мнения: 489
Здравей.Аз работя като социален работник в Заведения за социални услуги.Ккаво по-точно искаш да знаеш?

# 4
  • Германия
  • Мнения: 240
Брех, тъй ли се карали стажовете в България  Shocked
А изобщо има ли възможност да си ходиш редовно на стажа или на никой не му се занимава и само ти удрят печата? Питам, защото и аз мислех да карам стаж, точно в сферата на социалните дейности.  newsm78

# 5
  • Мнения: 860
За съжаление е така на повечето места. Слагат ти печата и те пращат в къщи. Идеята да обучат някои и да му покажат какво работят за много служители това означава да си дадът хляба на друг - конкуренция се казва.

Аз също трябваше да карам едни стажове на много места и накрая какво се оказа - те нямали време да ми обясняват на мен. А утре ще имат нужда от нас като кадри, защото те не са вечни и ще се пенсионират някои ден. Но кои мисли за утре в България!?!?

# 6
  • Мнения: 88
Ти даже не знаеш с какво се занимава, а ще се водиш, че си карала стаж?
То не е ли същото като с дипломните работи?

Не виждам това какво общо може да има с моя въпрос и самата тема.
Здравей.Аз работя като социален работник в Заведения за социални услуги.Ккаво по-точно искаш да знаеш?
Здравей
Искам да знам социалния работник с какво се занимава при работата си с деца лишени от родителска грижа.
Значи като бях в дома,сложиха ми печата,че съм била там и ме отпратиха.Помолих щом нямат време за мен поне да ми кажат най-общо с какво се занимава социалния работник при тях,за да знам поне в каква насоченост да си търся материали.Отговориха ми да потърся в интернет имало достатъчно информация,защото така или иначе социалния им работник го нямало сега.
Сходна беше и ситуацията в дома за възрастни хора.
Интересува ме какво прави,каква е дейността на социалния работник в дома за деца лишени от родителска грижа и в дома за възрастни хора.
Много благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ти даже не знаеш с какво се занимава, а ще се водиш, че си карала стаж?
То не е ли същото като с дипломните работи?

Не виждам това какво общо може да има с моя въпрос и самата тема.
...
Нищо общо няма.
А колко общо ще има дипломата ти с реалните ти възможности?
Пак толкова, колкото общо има моето включване в твоята тема.

Извинявай, повече няма да правя така! Скалъпвай си стажа както искаш и спокойно - балами колкото щеш.

# 8
  • Мнения: 31
http://download.pomagalo.com/94677/dlyjnostni+harakteristiki+na+ … ialniya+rabotnik/

Това може да ти помогне, но трябва да се регистрираш, за да можеш да го изтеглиш

# 9
  • Мнения: 4 586
В дира има клуб на сациалния работник, мисля, че бе Клуб "социални дейности".
Може би ще ти съдействат.
Да - http://clubs.dir.bg/postlist.php?Board=socialwork

# 10
  • Мнения: 88
Ти даже не знаеш с какво се занимава, а ще се водиш, че си карала стаж?
То не е ли същото като с дипломните работи?

Не виждам това какво общо може да има с моя въпрос и самата тема.
...
Нищо общо няма.
А колко общо ще има дипломата ти с реалните ти възможности?
Пак толкова, колкото общо има моето включване в твоята тема.

Извинявай, повече няма да правя така! Скалъпвай си стажа както искаш и спокойно - балами колкото щеш.
Незнам колко си в час и колко не си,но да те светна,че нещо май не схващаш-опитвам се в момента да си намеря информация,затова кое как е,защото само ми затварят вратата пред носа!Явно не съм аз тази,която е незаинтересована.Така че ако обичаш не ми говори като на някоя дето метър минава и едва ли не такива безотговорни са с дипломи.Аз си търся начини да получа информация,не си търся начини да мина метър.
Ако искаш спри да ме обиждаш вече,не мисля,че си в правото си!

Благодаря за линковете на момичетата.Ще се разровя и там. Hug

Общи условия

Активация на акаунт