Re: Снимки 8

  • 54 750
  • 806
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 246
Монда, благодаря за темичката Hug
Светкавица, браво на Бобо Hug
Кудку, страхотен е мъника, а и сега след като е документирано, смей да се оплакваш че не иска биберон Wink Hug

# 2
  • Мнения: 3 715
Благодаря, то да не повярваш от тез грозни родители какво хубаво дете се пръкна. Много прилича на свекърва ми, дано да е взело и нейния характер, че поне с едното да имам спокойствие.

# 3
  • Мнения: 4 138
кудку, ти както винаги-самовлюбена Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 418
Кудку,тортата е на сладкарници Скай лайн.Тук в София има две точно до нас.В Русе незнам дали има,ако искаш ще проверя за по-сигурно.
Много прилича на свекърва ми, дано да е взело и нейния характер,
Веднъж една клиентка ми каза че Алекс прилича на свекърва ми.Каква ли физиономия съм направила направо незнам,но жената беше като замръзнала.Ако е взел и една стотна от външният  вид или характер на мойта свеки отивам да се гръмна с чиста съвест или по-добре направо да скоча от 13 етаж(понеже живея там)

# 5
  • Мнения: 4 138
kudku, в готварския има едни луди калинки дет правят торти. виж ако има някоя от русИ, дет прави качествени, поръчай си при нея.

# 6
  • Мнения: 3 715
Ама то рожденият ден на Дивчо е през май, а до тогава сигурно ще сме се прибрали в София. Пък и със сигурност тогава ще празнуваме там, дори и да не сме се прибрали окончателно. На дечко Патиланци много му липсва.

# 7
  • Мнения: 310
няколко по- актуални снимки и от нас:

http://picasaweb.google.bg/shapokliak.shapokliak/hUafhB#

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 18:30 от Shapokliak

# 8
  • Мнения: 12 001
Shapokliak много сте големи вече!Ех, тези деца, като гъбки растат!Да ти е живо и здраво момченцето! Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 9 517
сладък бузльо, не се оплаквай че не яде - я го виж колко си е добре детето.
Ето и нашия втори рожден ден http://rudka.snimka.bg/children/porasnahme.435166.16869799

# 10
  • Мнения: 3 715
Много са хубави - и бузанкото с големите очи, и Дара-гъзара.

# 11
  • Мнения: 4 138
страхотен сладурко, шапокляк. Heart Eyes
дара след още година ще е не просто много хубава, а красавица. аз си знаех. само дето толкова се шашкаше фокси заради косата. жалко само за хубавото партизанско име, дето и измислих.
вече изобщо не и подхожда.

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 23:53 от matakosmata

# 12
  • Мнения: 1 669
Леллеее, Шапокляк, чуден сладур е малкият бузанчо.  Hug

А Дара-гъзара си я знаем отдавна - мноооооооооого е готина Hug

# 13
  • на път
  • Мнения: 2 804
няколко по- актуални снимки и от нас .........

Shapokliak! Страхотен сладък бонбон си имате!  Hug Нахилен и щастлив!

Фоксче, Дара е излязла от бебешката възраст  newsm78 поне визуално. Знам, че е миньонче, но на снимките изглежда голяма. Има излъчване на петгодишна кипра. А Исачето си е същото мила срадурче  Simple Smile.

Да са ви живи и здрави прекрасните деца момичета  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 9 517
Ива, наистина порасна - просто за месец се превърна от бебе в дете, ама аз си искам бебетоооооооооо, чудя се за трето мъниче, ама не ми стиска  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт