Майчинството счетоводно - 26

  • 35 185
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте,
Въпросът ми е следният - ако детето ходи на ясла, имам ли право на 2-та година обезщетение в размер на 240 лв?
Благодаря предварително.   bouquet
П.П В момента съм на работа. Имам ли право да си възобновя това майчинство, ако детето продължи да ходи на ясла, како досега?

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 19:27 от *Ирина*

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте,
Въпросът ми е следният - ако детето ходи на ясла, имам ли право на 2-та година обезщетение в размер на 240 лв?-не,нямаш.щом детето ходи на ясла,ти си на работа и взимаш 120 лв до  2 г на детето
П.П В момента съм на работа. Имам ли право да си възобновя това майчинство, ако детето продължи да ходи на ясла, како досега?-не,нямаш.за да си в майчинство и да взимаш 240 лв,трябва да си гледаш детото вкъщи

# 737
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте,
Въпросът ми е следният - ако детето ходи на ясла, имам ли право на 2-та година обезщетение в размер на 240 лв?-не,нямаш.щом детето ходи на ясла,ти си на работа и взимаш 120 лв до  2 г на детето
П.П В момента съм на работа. Имам ли право да си възобновя това майчинство, ако детето продължи да ходи на ясла, како досега?-не,нямаш.за да си в майчинство и да взимаш 240 лв,трябва да си гледаш детото вкъщи
За пореден път благодаря, Елфита.   bouquet

# 738
  • Мнения: 514
Добър вечер дами!
Имам следния въпрос:
Как мога да прехвърля майчинството на свекърва ми?
Тя от тази година е пенсионерка!
Разбрах нещо че бебка трябва да навърши една годинка!Това така ли е? И къде трябва да се отиде за да се пуснат необходимите документи!

Благодаря на всички който ще ми отговорят предварително!

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
DiVeNА ,след 410 я ден може да прехвърлиш на майката,но трябва да е на трудов договор.Може да я назначите фиктивно,отработва един ден и излиза в майчинство.
другия вариант е по социалната програма-за целта трябва да се регистира на борсата.но се чува,че по тази програма няма пари.питай в социалните

# 740
  • Мнения: 514
Elfita ---Благодаря ти!Още утре ще се разтърся и ще отида да попитам!

# 741
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
50-та страница -  нова тема  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт