Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (11)

  • 88 470
  • 791
  •   1
Отговори
# 735
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Тя не приема ли само втроник и четвъртък? newsm78

Извинявай, аз помислих, че за днес ти е часът и затова ти давам този съвет   bouquet

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 351
Честит осми март на всички дами - малки и големи, мами и не-още-мами! На всички желаещи бебета, скоро да им се сбъдне мечтата и от другата година да празнуват празника на мама като майки!

# 737
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
птица, една нова темичка  Blush

# 738
  • Мнения: 13 769
Честит празник, момичета  bouquet

Кога дойде време за нова? Много пишете значи Crossing Arms   Grinning

# 739
  • Мнения: 7
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ!
БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ,ЛЪЧЕЗАРНИ И ОБИЧАНИ!!!
 Tada newsm18

# 740
  • София
  • Мнения: 6 302
Ще мога ли да се включа на края на тази тема и да ви честитя празника  Blush

Мили момичета, бъдете здрави, обичани, усмихнати и не спирайте да се борите за мечтите си!
 Весело изкарване на празника

 bouquet   bouquet    bouquet

# 741
  • София
  • Мнения: 100
момичета, имам много неприятен обрив със страшен сърбеж в областта на щитовидната жлеза, от 5 г. съм с Хашимото; знаете ли дали имат връзка двете неща?

Благодаря и честит празник на всички дами!






Да не би да си приемала или да си се мазала външно с нещо, съдържащо йод? При мен се получи такъв обрив, когато бях в Созопол, от морската вода, в която имаше много водорасли, съдържащи йод. Оправих се цели две седмици след като се прибрах. Ако пиеш витамини, провери дали в тях има йод. При всички положения е добре да се консултираш с доктор!!!


Момичета, имам информация, че от сряда докторите ще стачкуват и няма да издават рецепти. Ако имате нужда, ходете сега при джи-пи-то си!  bouquet



сега се връщам от кожен лекар и казаха, че е алергична реакция и няма общо с щитовидната жлеза  Thinking

# 742
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Petinka25 , не всичко, което не ни е наред, има връзка с хашимотото. Просто понякога се случват съвпадения.

# 743
  • Мнения: 386
Да пускаме по водата всички лоши мисли
Да се окичваме само с цветовете на радостта ....
Честит празник!



Ново начало, zazzy -кехлибарчето го викам от
zygosilver.com, но цената му е различна според камъка и обкова ; от 60 лв... Абе женски глезотии.

# 744
  • Мнения: 348
Renew,мерси!  bouquet

# 745
  • Мнения: 104
Честит празник момичета, нека сме живи и здрави, обичани и обграждани с внимание не само днес  bouquet

# 746
  • София
  • Мнения: 100
Petinka25 , не всичко, което не ни е наред, има връзка с хашимотото. Просто понякога се случват съвпадения.


да, така е прасунчо, но това Хашимото има толкова странични симптоми и последствия, че малко много ми идва вече...

# 747
  • София
  • Мнения: 10 698
мацки,лошото време-студа..снега..влияе ли ви по някакъв начин? аз въпреки лтирокса се чувствам много тъпо newsm78 уморено...даже като че ли и по-тежка се чувствам и ми е едно заспало.... newsm78

# 748
  • Мнения: 288
Аз не пия лтирокс , но и на мен ми е тъпо - то в това време , как де ти е  Wink Пий едно кафенце , ако можеш , и ще се поразсъниш малко . И на мен батериите ми отказват , но към 7- 8 часа вечерта , сутрин съм свежарка  Simple Smile

# 749
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
мацки,лошото време-студа..снега..влияе ли ви по някакъв начин? аз въпреки лтирокса се чувствам много тъпо newsm78 уморено...даже като че ли и по-тежка се чувствам и ми е едно заспало.... newsm78

влияе ми, да! Идва ми да претрепя някой! Писна ми от сняг, студ, а сега и вятър!
Но пък откъм бременеене се чувствам по-добре на студено отколкото, когато е топло. И на мен ако може да ми се угоди  Mr. Green




Petinka25 , не всичко, което не ни е наред, има връзка с хашимотото. Просто понякога се случват съвпадения.
да, така е прасунчо, но това Хашимото има толкова странични симптоми и последствия, че малко много ми идва вече...

При правилно дозиране на еутирокса се овладява хормоналния дисбаланс и би трябвало да няма странични ефекти. Човек трябва и сам да се стегне, а не да разчита само на едното вълшебно хапче еутикорс.

Общи условия

Активация на акаунт