Океания клуб в Гърция става ли за плаж през май?

  • 6 127
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте мами,
смятаме да отидем в Океания клуб - Гърция за празниците около 5- 6 май. Въпросът ми е времето подходящо ли е тогава за плаж, а и водата дали не е студена?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 457
Привет, била съм точно в началото на м.май - времето беше чудесно, ставаше за тен, но водата в морето беше все още доста студена. В Гърция нямат навик да затоплят басейните, така че и там е трудно да се влезе. Иначе Океания е страхотно място и си заслужава Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Че къде намери места за Океания за началото на май newsm78 Моето инфо е, че навсякъде е стоп сейл още отпреди седмица и повече...Сериозно - ако си намерила през някоя агенция места - пиши в коя, интересувам се Praynig

# 3
  • Мнения: 917
Става за тен, не става за плуване.

# 4
  • Мнения: 188
Права си belinda, няма места за празниците от 5 до 7 май за жалост. Днес направихме резервация през http://www.tourist-service.com/ за 5 дни от 8 май. Малко е неудобно, че е обхваща и част от следващата работна седмица, но ще си взема отпуск. Дано и времето да е по- топло. Ние сме ходили там 2008г. през месец октомври и времето беше чудестно за плаж, но водата беше студена.

# 5
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Става, била съм в края на април, определено става! Peace

# 6
  • Мнения: 4 668
Ходим там всяка година по два пъти . Май месец винаги е било много хубаво времето , става за плаж , но водата е студена . Външните басейни също са студени , можеш само да лежиш на шезлонгите и да пиеш коктейли  Wink
Вътрешният им басейн е топъл . Ние ще сме там от 1 до 5 май .

# 7
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Ходим там всяка година по два пъти . Май месец винаги е било много хубаво времето , става за плаж , но водата е студена . Външните басейни също са студени , можеш само да лежиш на шезлонгите и да пиеш коктейли  Wink
Вътрешният им басейн е топъл . Ние ще сме там от 1 до 5 май .
ние съ6то 6те сме там по това време.

# 8
  • Мнения: 4 668
Ходим там всяка година по два пъти . Май месец винаги е било много хубаво времето , става за плаж , но водата е студена . Външните басейни също са студени , можеш само да лежиш на шезлонгите и да пиеш коктейли  Wink
Вътрешният им басейн е топъл . Ние ще сме там от 1 до 5 май .
ние съ6то 6те сме там по това време.
Ще пием по едно кафе тогава  Peace

# 9
  • гр. софия
  • Мнения: 190
С удоволствие  Hug

# 10
  • Мнения: 85
Аз пък да кажа, че според мен невинаги от 1 до 5 май става за плаж. Зависи от пролетта. И ние също всяка година сме на Халкидики за тези празници. Миналата година според мен само един ден ставаше за плаж. Обаче аз искам да ми е наистина топличко, а не леко прохладно.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 724
Зависи какъв е месец май, като цяло - има дни, в които може да се попечеш, но чак за плаж, не...

# 12
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Зависи какъв е месец май, като цяло - има дни, в които може да се попечеш, но чак за плаж, не...
Е, как не...
Аз през април съм се пекла... Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 1 724
под "плаж" не разбирам излагане на слънце само, иначе може да си плажуваш и на ски през януари Simple Smile

# 14
  • Мнения: 11 097
В плажа си влиза пържене и къпане в морето - и не, никъде в Северна Гърция не става за плаж в началото на май.

А дори и на най-южните острови, където климатът е типично средиземноморски, ми се е случвало в края на май да ме плющи дъжд и водата да е студена.

Общи условия

Активация на акаунт