Клюки (щастливи, тъжни днес) 11

  • 20 544
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 428
Ето  един мотивиращ текст, за всички, които се чувстваме тъжни и сами Hug

И какво от това, че сме сами, че сутрин ставаме сами и в лявата половина на леглото ни е празно. Там е празно, но от   съседната стая се чува детският звън...”Мамо”

Ние сме жени-силни  и вярващи. Ние сме красиви, ние сме усмихнати, понеже само ние знаем цената на щастието, на истинското ни женско щастие.

Как може да се наречем нещастни, при условие че сме прегръщали и целували едно нежно, малко същество, което сме носили девет месеца под сърцето си? На същото това малко същество сме дали не само живот, дали сме душа, топлина...

Ние сме богини , момичета, понеже успяваме всеки ден да скрием горчилката  и да гледаме в хоризонта, където ни чака щастието.

Всяка от нас я очаква то-Щастието! Днес или утре, или след години - то е там, там  е понеже ние го заслужаваме.....

  Ние сме не само жени със своите нужди ние сме жени, притежавайки вълшебството да направим един мъж щастлив. Но този мъж трябва да е неотразим.- не бързайте, понеже той също ни търси....пазете магията си единствено и само за него.

Ние сме жени и ще имаме своите моменти на слабост, но всичките тъжни мисли и сълзи , не могат да погубят силата ни- те само ни зареждат  с още, понеже ние Жените сме Новият Силен ПОЛ!!!''

 

# 721
  • Мнения: 909
Ето  един мотивиращ текст, за всички, които се чувстваме тъжни и сами Hug

И какво от това, че сме сами, че сутрин ставаме сами и в лявата половина на леглото ни е празно. Там е празно, но от   съседната стая се чува детският звън...”Мамо”

Ние сме жени-силни  и вярващи. Ние сме красиви, ние сме усмихнати, понеже само ние знаем цената на щастието, на истинското ни женско щастие.

Как може да се наречем нещастни, при условие че сме прегръщали и целували едно нежно, малко същество, което сме носили девет месеца под сърцето си? На същото това малко същество сме дали не само живот, дали сме душа, топлина...

Ние сме богини , момичета, понеже успяваме всеки ден да скрием горчилката  и да гледаме в хоризонта, където ни чака щастието.

Всяка от нас я очаква то-Щастието! Днес или утре, или след години - то е там, там  е понеже ние го заслужаваме.....

  Ние сме не само жени със своите нужди ние сме жени, притежавайки вълшебството да направим един мъж щастлив. Но този мъж трябва да е неотразим.- не бързайте, понеже той също ни търси....пазете магията си единствено и само за него.

Ние сме жени и ще имаме своите моменти на слабост, но всичките тъжни мисли и сълзи , не могат да погубят силата ни- те само ни зареждат  с още, понеже ние Жените сме Новият Силен ПОЛ!!!''

 



Много силно написано... Hug
Нищо не мога да кажа повече от този текст...

Днес ....няма да предложа кафе...,всеки ще получи това което иска...
То се намира в сърцето ви,просто се протегнете и го вземете.....
....знайте ,че това което се намира под този капак,само ще ви тласне напред ...към това което най-силно желае вашето сърце.... Hug
Приятен и слънчев ден на всички  Peace

# 722
  • Мнения: 63
Много е силно, наистина, просто не знаят какво са загубили
Иначе, всеки ден и тъжна и щастлива  Hug

# 723
  • Мнения: 6 441
Ох, момичета, като ви чета и още по-тежко ми става.И не мога да намеря думи да ни успокоя.
Силни прегръдки за всички.

 Hug

Ардеа, може ли да ти казвам Вере, че винаги ми е труден този ник? И позволяваш ли да сложа текстът, който си постнала на първата страница, за да не забравяме, че сме това което сме и почти винаги сме си достатъчни Simple Smile

И на мен ми се скапва много от това време.Мисля си за приятелите най-вече.Нали ви казах колко ми е самотно в новият град и как освен с приятелите на моя няма с кого да излезе.Та вчера се заговорихме и с него на тази тема и установих, че почти нямам приятелки.След като родих Алекс всички се пръснаха, омъжиха, отидоха в друг град, заети, ангажирани, работят и аз си нямам почти никой.И си ми стана мъчно за мен самата.И за приятелите, които ги няма.
И така.


(следобяд ще пусна нова тема)

# 724
  • Мнения: 1 196
 Hug   Очите ми се насълзиха, едвам го прочетох, Ардеа   Hug

Пате, и аз съм така, вече близо 10 год, голям зор ми. Ето сега ми попадат някакви оферти за Майските празници, ама нямам с кого да отида.  Sad

# 725
  • Мнения: 428
Simple Smile))
Който както иска може да ми вика;) Peace
Той никът ми е латинското наименование на чапла Party Бившият ми мъж ведъж, докато разглеждахме едни птици в природнонаучният музей възкликна- "Божеее,Веро, колко приличаш на тази  гривиста чапла" И така си ми остана, прякор-(той и до края си ми викаше чапи...) а на него доста дълго време му седя синина върху ръката hahaha hahaha hahaha
 А относно текста- Да, чудесна идея е да се сложи някъде, където да си го четем всеки път и да си повтаряме, че сме неотразими.
Той за това е писан- за мотивация на самотните майки, които за добро или лошо все по-често се срещат.

# 726

Общи условия

Активация на акаунт