Подсъзнанието може всичко 21 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 98 969
  • 732
  •   1
Отговори
# 270
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Понеже сте на подобна вълна  Hug
нещо което ще ви е интересно  Wink


Въздействието на свещите

Въздействието на свещите зависи от цвета им. Червените са за повече сила, жълтите - за повишаване на интелекта, кафявите - за спокойствие у дома.
Може би не знаете, че когато духате свещичка за рождения си ден, вие извършвате магически ритуал. Без дори да подозирате, вкарвате в действие трите магически принципа: на концентрацията (да угасите свещичката); визуализацията (пожелаването на нещо) и душевната сила (когато повярвате, че желанието ви ще се сбъдне).



Действително още древните шамани са използвали восъчните свещи за всевъзможни ритуали. Днес те са навлезли във всички религиозни общности. Използват ги и хората, които искат да привлекат природните сили на своя страна.

Искате ли да промените нещо в живота си, можете да се поучите от техния опит. За да ви навести щастието час по-скоро, всяка вечер палете в дома си свещ с определен цвят. Размерът и формата й нямат кой-знае какво значение, въпреки че е най-добре да заложите на класиката. Задължително е обаче тя да е чисто нова.

Преди да пристъпите към действие, прокарайте цялата свещ през дланта са, за да я импрегнирате още по-добре със собствените са био-вълни. Движете ръката си само отгоре надолу.


Ето какво е значението на някои цветове, от които се изливат свещи:


Бяло - душевна сила, избавяне от проклятия, медитация, заздравяване на семейните връзки.

Жълто -убедителност, доверие, по-бързо запаметяване и напредък в учението. Такава свещ е най-подходяща за Девата в Близнаците.

Зелено - оздравяване, пари и просперитет, късмет, плодородие. Отговаря на знака Стрелец.

Розово - любов и приятелство, забавление, морал, преодоляване на злото.
Зодията му е Рак.


Червено - сексуалност, сала, физическо здраве и издръжливост, страст, защита.
Подходящо е за Скорпион и Овен.


Оранжево - смелост, решаване на юридически проблеми, концентрация, подкрепа.
Знакът му е Телец.


Синьо - психическа и духовна мощ, мир, пророчески сънища, защита по време на сън.
Добро е за Водолей и Дева.



Пурпурно - амбиция, избавяне от проклятия, ускоряване на оздравяването, по-голяма сила.
Идеално е за Риба и Везни.



Кафяво - защита на домашните любимци, разрешаване на семейните проблеми, преодоляване на финансова криза.
Знакът му е Козирог.



Златисто - интуиция и защита, най-вече за Лъва.





Лично аз ползвам цветни свещи като предпочитам да са и  ароматни  Wink внасят топлина и уют в дома  Hug  имам си за сега зеленка и червена  Wink
Почти всеки предмет, сувенир в дома ми си имат своето значение/предназначение   (нарочила съм си ги за нещо )

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 13:20 от Desss

# 271
  • Universe
  • Мнения: 1 556
кИриЛизАциЯта е нА всЕки КилОметЪр, аз съм изключителен привърженик на Норбеков - освен книгите му съм посетила и 1-во ниво на курса /разликата е, че само с книгата  разучаването на техниките става по-бавно/. В началото ме дразнеше заигравката с елементарния език, но след първата свикваш - на това му казват стил на писане  hahaha

На първа страница в нашата тема има  НОРБЕКОВ /видео аниме/ - Ставна гимнастика

За agneshka  Hug и за всички, които искат да се отърват от очилата   Peace Времетраене на упражненията за възстановяване на зрението - 30 минути  Peace



Упражнения для восстановления зрения 1
Упражнения для восстановления зрения 2
Упражнения для восстановления зрения 3


Нужна Ви е и   таблица за корекция на зрението

 Отделете няколко минути и на инструкцията за таблицата

           П.П. Добре е да имате и книгата "Опитът на един глупак, стигнал до прозрението как да се избавим от очилата"  smile3529

Ето и  книгите на Норбеков

"Уроците на Норбеков" - тема в BG-mamma


miniemouse, гласът от Радиото за личностно развитие е много дразнещ, иначе има хубави неща  Hug


Момичета, защо не си направите отделна тема само за дърветата и всеки ден ще си напомняте и ще си поствате линковете newsm78
И аз съм на това мнение Peace


Момичета, чета Ви ежедневно, но нямам муза за писане и споделяне Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И това ще мине.... Hug


    Редакция:

От доста време в темата се обсъжда въпросът за нейната полезност и за това къде се губи тя- първо беше в тортичките и пастичките, после в записването на темата, после в непрекъснатети въпроси за неща, които сме обсъждали, слоени са линкове на първа страница ... сега в дръвчетата... Мисля си - защо мен не ме дразнят тези неща? newsm78 Просто приемам,че темата си почива- налива се с нови сили и продължава. Peace Ама и реката не тече по един и същ начин цяла година - приижда, пресъхва.
Може би ако спрете да се дразните от тези неща ще спрете и да ги привличате в темата.  Grinning

      202uu , обаче темата май си е взела годишен отпуск, или пък реката е замръзнала  Shocked - за 19 страници не съм копирала нито един линк за следващата тема newsm12

Последна редакция: ср, 10 фев 2010, 15:05 от lenny_pld

# 272
  • Мнения: 998
Гласът от Радиото за ЛР - на мен не ми е дразнещ. В първия момент ми е смешен, но ми се струва, че височините и самият глас са умишлено такива. Само че вчера ми се случи да си заспя много дълбоко слушайки. Този запис съм го слушала и преди и знам, че накрая има връщане към действителността до 3 с бодро и енергично настроение. Но този път съм го пропуснала в дълбок сън Laughing  Знаете ли, дали при слушане в заспало състояние думите действат? Според мен, би трябвало да е така.

# 273
  • Мнения: 146
Гласът от Радиото за ЛР - на мен не ми е дразнещ. В първия момент ми е смешен, но ми се струва, че височините и самият глас са умишлено такива. Само че вчера ми се случи да си заспя много дълбоко слушайки. Този запис съм го слушала и преди и знам, че накрая има връщане към действителността до 3 с бодро и енергично настроение. Но този път съм го пропуснала в дълбок сън Laughing  Знаете ли, дали при слушане в заспало състояние думите действат? Според мен, би трябвало да е така.
Според мен действат и така. Аз всеки път по различен начин реагирам на релаксация. Понякога заспивам, или поне така си мисля, че съм била заспала, но това доколкото знам е просто по-дълбока релаксация. 
Имам друга чуденка. Понеже в момента слушам и някои релаксации на английски и ми се случва на някои от тях на 3-4 думи примерно да се замисля какво означаваха. Езика в тях наистина е простичък, но все пак това не ми е майчин език, та притеснението ми е, че някакси не смяе все едно да се отпусна, т.е. не си отпускам вниманието концентрирано върху думите. Не съм сигурна ако не съм концентрирана върху тях дали ще ми действат на подсъзнанието така както български думи.
А за гласа от радиото за личностно развитие, свиквам, но освен че ми е театрален ми е и твърде сериозен, аз лично нямам точно този подход и нагласа, но ми харесва факта че го има това радио и тези програми на български.  Peace

# 274
# 275
  • Мнения: 1 568
Тая книга вчера я гледах в книжарницата.
Обаче да ви призная авторката ми е ужасно антипатична и не можах да си я купя ooooh!
Знам че така не се купува книга,но интуицията ми ме разубеди...
Видях я на корицата и ми стана много неприятно,има нещо в нея кофти #Crazy

# 276
  • Мнения: 1 568
Сега прочетох нещо,което ми хареса...
За да правиш правилните неща,за да имаш връзка със Вселената,за да се докоснеш до Бог,трябва да си здраво стъпил на земята ,все едно имаш четири крака.
Вместо глава,да имаш букет цветя.
Трябва да спреш да гледаш на света през главата си,а със сърцето си.
Сърцето ти да се превърне в глава...
Ама че се изразих hahaha
Това е обаче основната мисъл hahaha

# 277
  • Мнения: 42
Много ми е кофти - днес си купих три китайски монети и като ги връзвах с червената панделка едната се счупи. Това някъкъв знак ли е? Или да си купя нова.

# 278
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Много ми е кофти - днес си купих три китайски монети и като ги връзвах с червената панделка едната се счупи. Това някъкъв знак ли е? Или да си купя нова.
Според мен, това е знак, че монетите не са били много здрави  Wink Не знам за какво си купила монетите, но всички помощни средства от този вид са наистина помощни средства - ние самите създаваме живота си, а не тези помощни средства. Ако те ти харесват и смяташ, че ще ти помогнат - купи си друга монета и прави с тях каквото те влече.

Маргало - аз пък мисля, че това е правилният начин да се избира книга, подходяща за теб. Ако нещо не те влече в тази книга или дори те отблъсква, вероятно ще имаш съпротива у себе си към четивото вътре - и няма да ти е полезно. В най-добрия случай, това са пари, похарчени на вятъра. По-добре е да се купи книга, която ще те вдъхновява и насочва да правиш това, което те влече.  Hug

Вълничка, някои от записите действат и ако ги слушаш в полусънно състояние - на границата на съня и бодърстването. Не зная дали точно с този запис е така - но вреда не виждам. Най-вероятно наистина имаш нужда от този сън и е хубаво да дадеш на тялото си това, от което има нужда.  Grinning

# 279
  • Мнения: 3 810
кИриЛизАциЯта е нА всЕки КилОметЪр, аз съм изключителен привърженик на Норбеков ...

Много ти благодаря! Сега нямам време да погледна, но попаднах в нет-а и на аудиокурс от самия него, както и видео с него. Със сигурност ще прочета книгата му(тази, която си наумих)! Само да ми остане мааалко свободно време. Радвам се че намирам съмишленици!

# 280
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  bouquet Лиз Бурбо - 11 книги -  за сваляне с един файл /на руски са/ - http://www.koob.ru/bourbeau/burbo_all

Большая энциклопедия Сущности.
Деньги и изобилие.
Интимные отношения
Ответственность, обязательство, чувство вины.
Отношение родитель-ребенок.
Пять травм, которые мешают быть самим собой.
Слушай свое тело снова и снова.
Слушайте свое тело, вашего лучшего друга
Страхи и верования.
Твое тело говорит _Люби себя!
Чувственность и сексуальность

# 281
  • Мнения: 265
Милички отново ми трябва вашата помощ PraynigСигурно вече ще е банално ако попитам,но не откривам нищо на български относно картата на желанията.Искам да ви попитам какво точно трябва за направата и освен да залепя снимки и да надпиша във всички определени посоки желанията си.Ще ви бъда много благодарна да ми отговорите и да ме извините ако повтарям въпроса!
Много здраве и късмет на всички Hug

# 282
  • Universe
  • Мнения: 1 556
megisp, Hug  вярно, че е само на руски  Embarassed

След малко ще пусна малко по-обширно описание, което ще включа в следващата тема Peace

КАК ДА СИ НАПРАВИМ КАРТА НА СЪКРОВИЩАТА

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 14:04 от lenny_pld

# 283
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Милички отново ми трябва вашата помощ PraynigСигурно вече ще е банално ако попитам,но не откривам нищо на български относно картата на желанията.Искам да ви попитам какво точно трябва за направата и освен да залепя снимки и да надпиша във всички определени посоки желанията си.Ще ви бъда много благодарна да ми отговорите и да ме извините ако повтарям въпроса!
Много здраве и късмет на всички Hug

Ето ти на български опростен вариант.Вземи си материали като за колаж - снимки, картинки, списания, моливи, ножижа лепило. Сглоби си картинка на нещо, което желаеш с лепене и рисуване. МОже да си направиш в - една голяшка да си закачиш и една малка да си е с теб.

После знаеш предполагам - визуализации, мечти и чувства, редовно и с убеденост и вяра.

# 284
  • Мнения: 998
lenny_pld , а от тази Лиз Бурбо чели ли сте вече нещо? Отзиви? Реклама? Laughing

Аз не се похвалих, но миналата събота слизайки от колата едно птиченце ми кацна на рамото. Отчетох го като изключителен късмет!
А при снеговалежа, другите коли бяха затрупани на сутринта - пък мойта съм я спряла точно на ъгъла на блока, където духат ветровете и нямаше и снежинка за чистене Wink
Сега имам странното усещане, че в коремчето ми расте малко момиченце Sunglasses Не мога да се отърва от хубавото усещане ( не че опитвам де), непрекъснато се връща вече 3-ти ден. Може би е само много силно желание...Ще видим след 2 седмици Laughing

Общи условия

Активация на акаунт