Калкулаторче за идеалното тегло:))

  • 50 590
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Хайде изчислете си, колко кг трябва да свалите, за да сте идеални.
ИДЕАЛНОТО ТЯЛО ЗА ВАС

А аз трябвало да сваля цели 23 кг smile3511 smile3516 smile3516 smile3511

# 1
  • Мнения: 4 212
аз пък скромните 6 килограма, ама аз си го знам де. Само дето нищо не правя по въпроса  Whistling

# 2
  • Мнения: 8 769
Цели 11 (единайсе!!) кила!  smile3514 НЕ че не знам, ама и аз като Тея, нещо се офлянквам Blush Banghead и мързелувам и ....ай, няма да обяснявам, че трябва да си лягам вече.... smile3524

# 3
  • Мнения: 7 430
Аз 14 #Cussing out... и трябва малко да огранича яденето а то още повече ми се услажда #2gunfire Cry

# 4
  • Мнения: 3 461
Цели 11 (единайсе!!) кила!  smile3514 НЕ че не знам, ама и аз като Тея, нещо се офлянквам Blush Banghead и мързелувам и ....ай, няма да обяснявам, че трябва да си лягам вече.... smile3524

Същата история,от днес започвам. Laughing

# 5
  • Мнения: 5 790
А аз трябва да сваля 8.... Не съм сигурна, че мога!

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Божкеееее, аз трябва да кача 4 кг.....да, ама с цената на нищо няма да го направя!
   Не им е в ред калкулатора  Joy

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
На мен ми пише,че трябва да кача 11кг.,ама това е абсурдно.Аз искам са сваля още 3-4кг

# 8
  • Мнения: 6 472
Трябвало да кача 8 кг Shocked Какво ти качване - аз искам да сваля още 2-3 ако може Flutter

# 9
  • Мнения: 3 461
Ню,ти изпробва ли режима с неядене след 16 часа и имаше ли ефект? Simple Smile

# 10
  • Мнения: 109
аз пък трябва да сваля 12кг ама как ще стане Shocked с това ядене за пуста кърма ,като си накърмя котето и изпитвам вълчи глад Crazy

# 11
  • Мнения: 5 539
Вие сте достигнали идеалното си тегло! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 224
Олееееееее ще ме кара да свалям цели 13 кила. Абе все бях пресмятала разни идеални тегла по различни калкулатори ама тоя направо ме разби. Аз че съм си дебела и трябва да сваля някой друг-ама 13......... Хайде майчета дето имате да качвате килограми не се хвалете толкова че на нас майките дето имат да свалят ни става много тежко..... baby_neutral

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 765
Луда работа ...да сваля 21 кг .Аз ще ичезна бе хора ... hahaha
Не че нямам за сваляне , ама чак толкова много ...
А си мислех , че ми остават още 8-9 кг. Crazy
Аз 49 кг. нямам даже спомен да съм била .

# 14
  • Мнения: 46 520
Скоро пак някой беше пускал подобен калкулатор, но разликата м/у двата е 4-5 кила. Ще вярвам на другия, че с него имам да свалям по-малко  Laughing

# 15
  • Мнения: 6 315
11 кг, ма аз ако сваля толкова ще стана безподобно грозилище - торба с хохали  Joy.

# 16
  • Мнения: 10 758
Според този кантар, трябва да сваля 17кг. А според мен  Mr. Green трябва да са повече.

# 17
  • Мнения: 2 596
Излиза, че съм с идеалното си тегло - 45 кг. Flutter

# 18
  • Мнения: 1 639
Излиза, че съм с идеалното си тегло - 45 кг. Flutter
Как го правите това с 4 ...и ....кг  #Crazy изглежда ми детско тегло ..... (е, вярно ,че незнам колко си висока а и останалите , които имат такова тегло....ама пак се втрещявам !)

   Според калкулатора 11кг трябва да сваля Whistling   , ама си го знам и работя по въпроса  Wink

# 19
  • Мнения: 2 596
Излиза, че съм с идеалното си тегло - 45 кг. Flutter
Как го правите това с 4 ...и ....кг  #Crazy изглежда ми детско тегло ..... (е, вярно ,че незнам колко си висока а и останалите , които имат такова тегло....ама пак се втрещявам !)

   Според калкулатора 11кг трябва да сваля Whistling   , ама си го знам и работя по въпроса  Wink
Адаш, не се втрещявай, бе, аз нямам 160 см Grinning Пък и доста отслабнах след раждането.

# 20
  • Мнения: 3 537
11 кг, ма аз ако сваля толкова ще стана безподобно грозилище - торба с хохали  Joy.
Mr. GreenИ аз така мисля,само,че при мен има да се свалят 5 кг .....абе тоя кантар не е читав определено,че аз требе да заприличам на скелет,аааааааааааа Sick

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз съм имала да свалям 19 кг, а според мен 14-15 са добре!
Обаче пробвах и калкулатора за BMI и там определено има нещо гнило, защото пише, че в момента съм с идеалното тегло!  #Crazy

# 22
  • Мнения: 6 155
Трябвало да кача 5кг.  Shocked Как пък не  Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 2 858
хех
минус 24 кг трябва да съм
по тва

тц! тц!

 Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 206
По този излиза, че трябва да заслабна само 2кг., но според мен са от порядъка на 4-6кг.

# 25
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Цитат
Идеалното тегло за вас е:  53кг.

Вие сте достигнали идеалното си тегло.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
Не трябваше да го отварям този калкулатор. #Cussing outВ депресия съм-19 кг. отгоре! Sick

# 27
  • Мнения: 1 999
Идеалното тегло за вас е: 55кг.
За постигане на идеалните килограми трябва да качите 6 кг.


Да бееее, бях близо до тези килограми когато бях бременна. smile3532Сега съм 49 кг. и се чувствам перфектно! Party

# 28
  • Мнения: 1 793
трябвало да кача 3кг. а не, мерси, не искам.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Трябва да кача 2 кг.и съм напълно съгласна с този калкулатор. Simple SmileИ аз си мисля,че трябва да понапълнея,ама как като с ядене не става??? Tired

# 30
  • Мнения: 5 577
Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.
Много ги обичам.

# 31
  • Мнения: 15
Lele maiko napravo izpadam v strashna depresia sled iz4isleniata se okaza 4e triabva da savlia tolkova mnogo 4e 4ak mi e neudobno da obiavia cifrata.Niakoi ima li ideia za efikasen na4in za svaliane.Az po vreme na bremennostta ka4ih samo 10 kg. kato si predstavite 4e bebeto mi se rodi po4ti 5 kg. se okazva 4e sam bila v absolutna norma.No s dobrite novini do tuk.Samo tri meseca po kasno az ve4e biah ka4ila nad 20 kg. i do den dneshen sam v ujas ot vanshniat si vid.Prosto ne znam za kakvo stava vapros. Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 32
  • Мнения: 46 520
........Niakoi ima li ideia za efikasen na4in za svaliane.......

Заповядай в темата за НВД-то  Hug

# 33
  • Мнения: 1 417
Тоя калкулатор  #2gunfire, аз съм 47кг /163 см и трябвало да кача 4 кг за идеалното си тегло. Е, аз като бременна бях 53-55кг...та не мисля, че тогава изглеждах по "идеално" от сега

# 34
  • Мнения: 4 473
Идеалното тегло за вас е: 57кг.

Вие сте достигнали идеалното си тегло.

 newsm78 newsm78 newsm78
Много странно...аз тежа точно толкова #Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 2 858
Трябва да кача 2 кг.и съм напълно съгласна с този калкулатор. Simple SmileИ аз си мисля,че трябва да понапълнея,ама как като с ядене не става??? Tired
  да ти имам проблема  Party Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 381
аз пъук не съм съгласна с предписаните ми кг. Щото имам доста едра и тежка кост ( питайте мъжа ми, като ми се отплесне ръката Mr. Green ) и ако стана 55 ще приличам на торба кокали. тези ако ги стигна от лентичката ще има да ми   Whistling ...... но нещо много улабих нещата напоследък Embarassed

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Трябва да кача 2 кг.и съм напълно съгласна с този калкулатор. Simple SmileИ аз си мисля,че трябва да понапълнея,ама как като с ядене не става??? Tired
  да ти имам проблема  Party Mr. Green

Абе чак проблем не ми е!Ама както по-пълничките не се харесват,така и аз не се харесвам много слаба и не толкова в тяло,колкото в лице и гърди. LaughingКато бях с 25 кила отгоре при бременностите ми бях много хубавка в личице Embarassed,а сега само нос и скули ooooh! Абе то угодия няма Wink
 

# 38
  • Мнения: 5 468
Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.

Да бе да, дават те Crossing Arms. Я напиши моите мерки и тогава да видиш, дали ще ти даде идеално тегло. Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 5 468
Ню,ти изпробва ли режима с неядене след 16 часа и имаше ли ефект? Simple Smile
Изпробвах аз... То вечер най ми се отваря гърлото Tired. Цял ден не ям и вечер се набухкам като попова лъжичка. Всеки ден се пробвам да не се въртя в кухнята вечер, ама да видим... от днес Outta Joint.

Аз съм съгласна с калкулатора. Когато бях 52 кг едно време, бях голям муц Crazy... един вид сладООООрана Whistling

Последна редакция: ср, 05 окт 2005, 15:40 от Ню

# 40
  • Мнения: 3 461
Ню,ти изпробва ли режима с неядене след 16 часа и имаше ли ефект? Simple Smile
Изпробвах аз... То вечер най ми се отваря гърлото Tired. Цял ден не ум и вечер се набухкам като попова лъжичка. Всеки ден се пробвам да не се въртя в кухнята вечер, ама да видим... от днес Outta Joint.

I az taka,a nai-mnogo obicham da cheta za dieti i da iam pred compa.Sorry za latinicita,no ne mi raboti kredora. Embarassed

# 41
  • Мнения: 5 468
I az taka,a nai-mnogo obicham da cheta za dieti i da iam pred compa.
И на мен любимото ми четиво пред компютъра са диетите във форума, дъвчейки нещо Embarassed. Неистово искам да отслабна, а нямам воля, направо незнам какво да се правя Cry. Вдигнала съм ръце от себе си.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 798
Достигнала съм идеалното тегло! LaughingСамоде то според мен имам да свалям поне 3 кила! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 399
По този излиза, че трябва да заслабна само 2кг., но според мен са от порядъка на 4-6кг.
Абсолютно същата ситуация Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 032
Е, значи преди да забременея съм била едно такова иделно тегло...Ако няма да пораствам, ще трябва пак да го стигам. Мерси за таблицата.

# 45
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат
Идеалното тегло за вас е:  48кг.

За постигане на идеалните килограми трябва да качите 2 кг.

Да, ама аз пък така си се чувствам добре и отказвам да качвам каквито и да било килограми! Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 5 299
Тва е абсурдно #Crazy Трябвало да сваля 12 кг, че аз нямам намерение да ставам подвижен скелет Sick Била съм 53 кг и изглеждах ужасно. Предпочитам да си запазя закръгленото дупе - достатъчни са ми да сваля 5-6 кг.

# 47
  • Мнения: 4 390
Идеалното тегло за вас е: 50кг.
Вие сте достигнали идеалното си тегло.  Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 3 421
  На мен ми излязоха доста килограми да свалям/аз разбира се си го знам/, но ако стана 55 кг ще бъда ходещ скелет. В най-добрата си форма съм около 60 кг.
 

# 49
  • Мнения: 277
Вие трябва да свалите 7кг., вашето идеално тегло е 52кг.
В момнта съм на кг от преди да забременея, изглеждам добре, не съм слаба, но и никога през живота си не съм била такава. Кг. са много относително понятие, по важно е конструкциата на тялото, наличието на мазнини, тежеста на кокала и др.
Аз си се харесвам така и няма да слабея Naughty

# 50
  • Мнения: 6 909
Идеалното тегло за вас е:  52кг.

За постигане на идеалните килограми трябва да качите 2 кг.

Колко по-лесно би ми било да ги кача тези 2, отколкото да смъкна толкова.

# 51
  • Мнения: 3 861
Ама на мен ми казва да кача 2 кила. Егати аз пък искам още да сваля, но дори и да не случи нищо и така не е зле, само да се постегна малко, че пак съм се отпуснала Embarassed

# 52
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Абе момичета този калкулатор верно ли казва? Cry Cry Cry
Направо ме е срам да кажа колко килограма ми пишеше че трябва да сваля.
Ню Ти направо си фиданка пред мен.
Че трябва да сваля и имам нужда да така е,ама чак толкова много килограми ми аз ще стана скелет направо.

# 53
  • Мнения: 2 332
Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.
Много ги обичам.
Не е така - трябва да сваля 4... а съм била и минус два и как ми се изострят чертите... То само един клюн от мен ще остане  Laughing.

# 54
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
хех
минус 24 кг трябва да съм
по тва

тц! тц!

 Crossing Arms
И на мен същото ми предписа:
За постигане на идеалните килограми трябва да свалите 24 кг.
Embarassed Cry Cry
И въпреки че си го знам...и въпреки че искам още 5кг +тези 24 да отслабна Crossing Arms...така като го видях черно на бяло и съм в шок Shocked #Crazy Naughty

Не трябваше да го отварям този калкулатор. #Cussing outВ депресия съм-19 кг. отгоре! Sick
Бубе,споко Stop...има много по-зле от теб Heart Eyes

Тия калкулатори винаги дават, че си идеален, и трябва да качваш.
Много ги обичам.
Аааааа,не NaughtyНа мен не дава така...не го обичам този калкулатор Thinking Mr. Green

Абе момичета този калкулатор верно ли казва? Cry Cry Cry
Направо ме е срам да кажа колко килограма ми пишеше че трябва да сваля.
newsm18Много сме newsm80силни сме newsm80

# 55
  • Мнения: 2 529
Опитайте и според индекса на телесното тегло, при който се отбелязва и възрастта. Simple Smile


Моля въведете своята информация:

 
Пол:  Изберете пол Мъж Жена 
Възраст:   (г.)
Тегло:   (кг.)
Височина:  (см.)

# 56
  • Мнения: 827
 МНоого лошо- 14 килца да сваля. Абсурд не мога! А пък мъжа- 20 !

# 57
  • Мнения: 1 639
Опитайте и според индекса на телесното тегло, при който се отбелязва и възрастта. Simple Smile

 Ами според него ми излиза това

 Според вашия ИТТ теглото ви се смята за идеално.  
 
 Ей това е ! И на кое да вярвам  newsm78  Нямам нищо против да стана 61 де .... Mr. Green

# 58
  • Мнения: 5 468
Ню Ти направо си фиданка пред мен.
Хм Thinking, да се каже, че съм фиданка, звучи направо смехотворно ooooh!.
Казано честно, аз като се гледам така, не се имам за много дебела. Ама мярна ли се на снимка и откачам... Shocked - това аз ли съм? И като щрауса, си крия главата... от фотоапарати.
Но си е факт, че преди да забременея, бях 55 кг някъде, а сега съм 73. А на ръст не съм качила Mr. Green. Калкулаторът е верен - трябва да се свалят тези сланини.

# 59
  • Мнения: 2 952
Трябвало  да съм 54 кила , аз съм била 54  в 3 клас бе , хора ! hahaha хаха   Мисията невъзможна  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 2 498
Трябва да сваля 1 кило Party.......

# 61
  • Мнения: 2 258
Трябвало да кача 3 кг....Да бе да... Laughing

# 62
  • Мнения: 781
Трябва д сваля 6кг SickЛоша работа не ми се гладува, ама никак ooooh!

# 63
2 КИЛОГРАМА МЕ ДЕЛЯТ ОТ ИДЕАЛНОТО ТЕГЛО! УРААААААААААААА dance dance dance newsm55 newsm55 nuts nuts moresmile

# 64
  • Мнения: 1 425
Аз трябва да кача три килограма, за да достигна идеалното си тегло ( ще ги качвам, няма къде да ходя  Rolling Eyes).

# 65
  • Мнения: 5 713
Да бе- трябва да съм 43кг. Не си спомням кога съм била толкова. То 4е трябва да свалям , трябва ама 4ак пък да се стопявам.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
абсолютно точно. Идеалното тегло за мен е 52 сега съм 62. Точно 10кг трябва да сваля

# 67
  • Мнения: 877
Aми аз съм си го написала...

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Трябвало да кача 2 кила, но аз искам да сваля 4.  Grinning

# 69
  • Мнения: 1 734
А на мен ми показва, че трябва да кача 7 кила. Как пък не!!! Има грешка някаква...

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Тези програмки изчисляват медицински здравословното тегло, а не естетическото или манекенските стандарти.
Затова дава разлика от очакванията ни, няма грешка!

# 71
  • Мнения: 245
хм, аз съм 1,53 и тежа 47 кг, а трабвало да сваля още 5. Ми аз 42 кг съм била на 11 години и представете си да стана 42 кг въпреки всичко, нали всички телеса ще ми увиснат да не говорим за кожата на лицето. Според мент рябва да се взима предвид и възрастта. Една позната (много добре изглежда за възрастта си) си има теория - всяка година с кило отгоре за намаляване на бръчките  newsm78

# 72
  • Мнения: 1 422
Сори, ама на 154 см трябва да съм 42 кг - че той мъж ми ще убие с камъни тези, които са го създали този калкулатоооор, а аз направо живи ще ги изям!  Crazy Crazy Crazy Crazy

# 73
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Трябвало да кача 2 кила, но аз искам да сваля 4.  Grinning
Същото  newsm78

# 74
  • София
  • Мнения: 418
Лошо, в момента съм на килата, на които трябвало да е мъж ми. Имам да свалям ЦЕЛИ 19 кила.

Някой ден, сигурно newsm78

# 75
  • Мнения: 2 407
Свалих килцата който бях качила по време на бремеността.Пак съм 52, но си имах фитнесче!

# 76
  • Мнения: 1 517
Според тая тазблица имам да свалям 8 кг, но аз съм си поставила скромната цел да сваля само още 3, максимум 5...

# 77
  • Мнения: 1 120
Aз имам да свалям 6 кг...

# 78
  • Мнения: 442
Цитат

Абе чак проблем не ми е!Ама както по-пълничките не се харесват,така и аз не се харесвам много слаба и не толкова в тяло,колкото в лице и гърди. LaughingКато бях с 25 кила отгоре при бременностите ми бях много хубавка в личице Embarassed,а сега само нос и скули ooooh! Абе то угодия няма Wink
 

Цитат

Същата работа! Наистина има значение и възрастта! newsm12
Според калкулатора имам да свалям 8 кг (не е проблем, дотук свалих 12 и продължавам, ама фитнесче му е майката wavey), обаче ще стана 53 кг - толкова съм била до 30-годишна (т.е. преди двете деца). Да, ама като си гледам една снимка - супер крака!, ама физиономията - ужас Sick - череп с кожа. Така че гоня 56-57 кг, значи имам да сваля към 5-6 кг.   smile3506

# 79
  • Мнения: 730
Аз трябва да кача 2 кила Party

# 80
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
7 Кила за сваляне!!! Sick
Е, аз си мислех да смъкна още 3-4 и да стана като в ученическите години, но 7!!! Разби ми илюзиите този калкулатор  Confused

# 81
Ох този калкулатор ме тормози още когато бях 60кг. Тогава направо го ненавиждах. Ама си мисля че не е много вярен, защото ако стана 43кг вместо 47кг (колкото съм) няма да ми остане никакъв бъст, а без него не може Naughty. А и един единствен път съм била толкова, но бях много болна и определено плаших околните. Sick

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нормално ли е вчера бях 61 кг( с 4 по-малко от изписването), но снощи ядох една много солена луканка и днес съм с 2 кг плюс Sad изпих обаче поне 2 литра вода от тази луканка). Възможно ли е да съм задържала вода?

# 83
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Нормално ли е вчера бях 61 кг( с 4 по-малко от изписването), но снощи ядох една много солена луканка и днес съм с 2 кг плюс Sad изпих обаче поне 2 литра вода от тази луканка). Възможно ли е да съм задържала вода?
Абсолютно!
Аз така веднъж се побърках покрай слабеенето си. Една вечер ядох много солена риба, пих естествено и вода. И на другата сутрин +1,5. Щях да се побъркам от яд!
След ден-два всичко си беше пак в норма.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
дали да не взема един флурантрил?

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Деяна, не се тъпчи с химия, пий повече вода, яж безсолно и ще се възстанови електролитния (това ли беше?) баланс на клетките. Кафето действа диуретично.
Спокойно, не си напълняла, само си задържала вода.

# 86
  • Мнения: 327
малеееееее оказва се че имам да свалям цели 27 kg!!!! #Crazy Ужасссссссссс!!! Аз за сега съм си поставила за цел само 20 кг дас валя и вече работя по въпроса, да видим колко време ще ми отнеме, ама за Нова година искам да съм си както трябва с кг.

# 87
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
дали да не взема един флурантрил?
Деянче, не взимай диуретици, знаеш ли как ще ти падне и без това ниското ти кръвно. Не може да си напълняла, просто си задържала вода, вЕрвай ми!
Днес не яж луканки и други подобни солени неща и утре всичко ще е по- розово!

# 88
  • Мнения: 5 140
7 Кила за сваляне!!! Sick
Е, аз си мислех да смъкна още 3-4 и да стана като в ученическите години, но 7!!! Разби ми илюзиите този калкулатор  Confused

Ох и аз като теб, 46кг няма да стана,не че не искам,ама....

# 89
  • София
  • Мнения: 3 271
Олееее, ужас 11кг, аз мислех само 7-8....ама 11 си е страшно.От няколко дена прилагам диетата с пектина-да видим какво ще стане след 2 месеца.
Някой пробвал ли е тази диетка?Аз изпробвах най-различни диети - нищооо, установих че глад в комбинация с малко гимнастика му е майката.Споделете моля, вие как се справяте?

# 90
  • Мнения: 844
Хайде изчислете си, колко кг трябва да свалите, за да сте идеални.
ИДЕАЛНОТО ТЯЛО ЗА ВАС

А аз трябвало да сваля цели 23 кг smile3511 smile3516 smile3516 smile3511


I az! Sick Sick

# 91
  • БГ
  • Мнения: 735
мисля че е в ред калкуратора,мисля че съм качила кг а тук излзиа че трябва да качвам, за мен по-добра мярка от сантиметъра няма

# 92
  • Мнения: 195
тоя калкулатор е дръж ми двете шапки! когато съм била най-слаба, без нищо да хапвам, съм била 53кг, а това нещо иска да съм 50 нормално?!?! имам доста мускули по себе си и като изключим дебелия задник не бих казала, че мога да сваля 6-7 кила, не е здравословно. изобщо, нещата са много индивидуални! споко момичета, няма нужда от крайности!

# 93
  • Мнения: 464
Въййййййййй аз пък 16 трябва да сваля. Много мъ е срам smile3505 newsm09. Аз си мислех, че само около 10  са ми излишни. Калкулаторът лъжеееееееееееееееееееееее smile3513

# 94
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Въййййййййй аз пък 16 трябва да сваля. Много мъ е срам smile3505 newsm09. Аз си мислех, че само около 10  са ми излишни. Калкулаторът лъжеееееееееееееееееееееее smile3513

Лъже и още как. Crossing Arms

Идеалното тегло за вас е: 59кг.

За постигане на идеалните килограми трябва да свалите 31 кг.

Направо се депресирах от това чудо.
Ми че аз от как се помня не съм била 59кг.И ако стана толкова ще вървя като сянка.

# 95
Трябвало да сваля 1кг. но  и на5-6 ще се зарадвам .Аз по принцип трудно качвам ,но още по-трудно свалям кг.  Въпроса е да се харесаме такива каквито сме , а не да си смачкваме самочувсвтието.

# 96
  • Мнения: 1 017
Прав си е калкулатора Embarassed
Трябва да сваля 8 кг  Embarassed до 57.

# 97
  • Мнения: 130
За 175 см - 61 кг идеално тегло, т.е. -3  Cry, аз мислех, че повече ми трябва да свалям, но и тези ме мъчат.
Майка ми какво да каже, възрастна жена 157 см, дето трябва да е 45 кила - тоя кантар направо я погреба, че тя ако стане толкова ще изчезне... newsm11

# 98
  • Мнения: 3 356
Нищо ново не ми казва Whistling.
Ама +26 трудно се свалят

# 99
  • София
  • Мнения: 4 272
Трябва да сваля 1 кг. Айде, тоя килограм да ми е кусура Mr. Green

# 100
  • Мнения: 255
А пробвахте ли Индексът за телесното тегло (ИТТ), който освен ръст и килограми, включва и показателя "възраст"? Той със сигурност не работи, защото показва, че съм била с идеалното си тегло! Тествах го с още 10 кг. отгоре - пак съм си идеална   Laughing
Калъкулаторчето за идеалного тегло е на друго мнение обаче - 12 кг. още трябва да сваля. Аз пък ще съм доволна да си върна килцата преди бременността (още 7 заветни килограма остават), за останалите 5 после ще му мисля. Ако ги постигна обаче, ще стана с манекенски размери  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт