Калкулаторче за идеалното тегло:))

  • 50 583
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
11 кг, ма аз ако сваля толкова ще стана безподобно грозилище - торба с хохали  Joy.

# 16
  • Мнения: 10 758
Според този кантар, трябва да сваля 17кг. А според мен  Mr. Green трябва да са повече.

# 17
  • Мнения: 2 596
Излиза, че съм с идеалното си тегло - 45 кг. Flutter

# 18
  • Мнения: 1 639
Излиза, че съм с идеалното си тегло - 45 кг. Flutter
Как го правите това с 4 ...и ....кг  #Crazy изглежда ми детско тегло ..... (е, вярно ,че незнам колко си висока а и останалите , които имат такова тегло....ама пак се втрещявам !)

   Според калкулатора 11кг трябва да сваля Whistling   , ама си го знам и работя по въпроса  Wink

# 19
  • Мнения: 2 596
Излиза, че съм с идеалното си тегло - 45 кг. Flutter
Как го правите това с 4 ...и ....кг  #Crazy изглежда ми детско тегло ..... (е, вярно ,че незнам колко си висока а и останалите , които имат такова тегло....ама пак се втрещявам !)

   Според калкулатора 11кг трябва да сваля Whistling   , ама си го знам и работя по въпроса  Wink
Адаш, не се втрещявай, бе, аз нямам 160 см Grinning Пък и доста отслабнах след раждането.

# 20
  • Мнения: 3 537
11 кг, ма аз ако сваля толкова ще стана безподобно грозилище - торба с хохали  Joy.
Mr. GreenИ аз така мисля,само,че при мен има да се свалят 5 кг .....абе тоя кантар не е читав определено,че аз требе да заприличам на скелет,аааааааааааа Sick

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз съм имала да свалям 19 кг, а според мен 14-15 са добре!
Обаче пробвах и калкулатора за BMI и там определено има нещо гнило, защото пише, че в момента съм с идеалното тегло!  #Crazy

# 22
  • Мнения: 6 155
Трябвало да кача 5кг.  Shocked Как пък не  Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 2 857
хех
минус 24 кг трябва да съм
по тва

тц! тц!

 Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 206
По този излиза, че трябва да заслабна само 2кг., но според мен са от порядъка на 4-6кг.

# 25
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Цитат
Идеалното тегло за вас е:  53кг.

Вие сте достигнали идеалното си тегло.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
Не трябваше да го отварям този калкулатор. #Cussing outВ депресия съм-19 кг. отгоре! Sick

# 27
  • Мнения: 1 999
Идеалното тегло за вас е: 55кг.
За постигане на идеалните килограми трябва да качите 6 кг.


Да бееее, бях близо до тези килограми когато бях бременна. smile3532Сега съм 49 кг. и се чувствам перфектно! Party

# 28
  • Мнения: 1 793
трябвало да кача 3кг. а не, мерси, не искам.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Трябва да кача 2 кг.и съм напълно съгласна с този калкулатор. Simple SmileИ аз си мисля,че трябва да понапълнея,ама как като с ядене не става??? Tired

Общи условия

Активация на акаунт