ПОМОГНЕТЕ! ТЕЗИ СТРИИ НЕ СПИРАТ ДА СЕ УМНОЖАВАТ!

  • 55 767
  • 539
  •   3
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 274
Има една стара тема за премахване на стрии със шведска горчивка. Та сега експериментирам. Правя си компреси през нощта от време на време с памук и един голям хлабав сутиен. Ако имам ефект ще пиша по-натам. Правя го, защото съм в процес на отслабване - много кг., а си имам и стари стрии. Та дано да помогне...
В онази тема една жена твърди че с мазане на гърдите с горчивката и се махнали стриите.

# 511
  • Мнения: 75
В Хил клиник рекламират лазер, който се справял с всички видове стрии и белези. Някой да е пробвал?

# 512
  • Мнения: 0
Някой досега да се е мазал с масло от пшеничен зародиш? Днес си купих и започвам да се мажа, ако има ефект ще споделя Simple Smile

# 513
  • Мнения: 16
Здравейте дами Simple Smile
Признавам си че нямам време да прочера всички постове, но и това ще стане:)
Имам стрии от много години отстрани на ханша и винаги са ми били комплекс, които ми е понижавал самочувствието....

До колкото съм се интерирувал, премахване на стриите е невъзможно Sad
До сега не съм ходил на дерматолог, което го отчитам като голяма грешка от моя страна ...
Затова ще ви помоля да ми препоръчата, достатъчно компетентен такъв Simple Smile
От Пловдив съм Simple Smile

# 514
  • Мнения: 0
С крем за премахване на стрий пробвала ли си ?

# 515
  • Мнения: 75
Стриите са концентрирана съединителна тъкан - все едно белег - с повърхностно третиране ефектите са минимални, защото проблемът е вътре - във втория слой на кожата.
Ако се коригират стриите по някакъв начин, то трябва да се случва с притока на свежа кръв и тъкан, която да "измества" засегнатата.

# 516
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Някой досега да се е мазал с масло от пшеничен зародиш? Днес си купих и започвам да се мажа, ако има ефект ще споделя Simple Smile

писала си ми на лични, но ти е пълна кутията и не мога да върна отговор, пиши (на ЛС), като е почистено

# 517
  • Мнения: 0
Почистена е писах ти, но не ми отговори Simple Smile
Хайде няма ли някой, който се е преборил със стриите, кажете как..

# 518
  • Мнения: 18
Има една стара тема за премахване на стрии със шведска горчивка. Та сега експериментирам. Правя си компреси през нощта от време на време с памук и един голям хлабав сутиен. Ако имам ефект ще пиша по-натам. Правя го, защото съм в процес на отслабване - много кг., а си имам и стари стрии. Та дано да помогне...
В онази тема една жена твърди че с мазане на гърдите с горчивката и се махнали стриите.

Помогнаха ли ти компресите? И аз четох една книга за горчивката, какви ли не чудеса й приписваха, но не знам доколко са истина newsm78

# 519
  • Мнения: 0
Май на никой нищо не му помага...Тези масла на Икаров нямат никакъв ефект, а в аптеката ми казват, че нямали други, защото тези били най-хубавите и най-търсените. Смятам да си взема гел от Алое Вера, казват че той много помагал.

# 520
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Писах и преди на мен значително ми се заличиха стриите с Контрактубекс .....доста скъпо удоволствие ми излиза,но определено има подобрение.Не са се махнали напълно,но доста се заличиха. В момента почивам малко,защото това е доста силен крем и ако го ползвам повече време започва да ме сърби....Опитвала съм доста кремове и гелове,но с нито един нямаше ефект.....Имах по-малки,които се заличиха напълно....сега остана борбата с големите и дълбоки стрии....

# 521
  • BG
  • Мнения: 2 217
Наскоро четох, че са внесли лазер във Военно-медицинска академия за заличаване на стрии. Интервюто беше с Доц. д-р Мирослава Кадурина. Но не пишеше какви са цените за една процедура, но терапевтичният курс включва 4 – 6 процедури.  ВМА клиника по дерматология

# 522
  • Мнения: 355
Да, имат този лазер Паломар, гласих се да ходя там преди време, обаче цените са й безумни просто! Едно бедро излиза 2000 лева!!! Това е просто нечовешко - цената на 1 лазерен импулс е 2 лева...  newsm25

# 523
  • BG
  • Мнения: 2 217
Да, имат този лазер Паломар, гласих се да ходя там преди време, обаче цените са й безумни просто! Едно бедро излиза 2000 лева!!! Това е просто нечовешко - цената на 1 лазерен импулс е 2 лева...  newsm25

 Embarassed Нямах представа, че е толкова скъпо. То по-добре на Термаж да се ходи .... Но и там са невероятно високи цените ....

# 524
  • Мнения: 355
В Хил клиник са им по-прилични цените, но си зависи от зоната, ако е малка не излиза твърде скъпо. На мен общо ми излезе 400 лева 3 процедури за махане на белег с размери около 6 см.

Общи условия

Активация на акаунт