ПОМОГНЕТЕ! ТЕЗИ СТРИИ НЕ СПИРАТ ДА СЕ УМНОЖАВАТ!

  • 55 809
  • 539
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 603
тук също се предлага фракционния лазер Palomar, обаче не виждам цени на сайта.
http://www.magicline-bg.com/strechcare.php

# 526
  • Мнения: 0
az sum samo na 14... slaba sum dori kloshtava.. predi 2 godini zapochnaha da mi izlizat strii stanaha vse poveche ima lilavi ima i beli ,poduti mnogo me e strah che nikoga nqma da se opravq .. dori me e sram da hodq veche po banski .. vse oshte imam samo po bedrata .. nqmam si i napredstava kolko struvat proceduri za premahvene mnogo sum otchaqna  Cry  Cry Cry

# 527
  • Мнения: 355
Пусках запитване на тази клиника, в която правят процедурите и получих следния отговор:

"Съвсем ориентировъчно мога да Ви кажа , че третирането на зона с размери 10 на 10 см излиза между 200 и 400 лв. Прави се по една процедура в месеца".

Което ми казва, че и в Хил клиник, и в Меджик лайн цените са сходни.

donityo0, говори с майка ти, обсъдете дали й е възможно да те заведе на дерматолог и да ти позволи да направиш процедурите...

# 528
  • Мнения: 16
Гледах че рекламират ето този крем:
http://www.remescar.com/bg
http://apteka.framar.bg/30024882/%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%81% … 5-4-%D0%B3%D1%80-

Някой ползвал ли го е и има ли наистина резултати със заличаването на стриите ?

# 529
  • Мнения: 1 427
Аз съм бременна в 8-мия месец понеже от пубертета имам стрии по дупето и гърдите сега отрано почнах да се мажа...Първо пробвах на Лиерак Фитоластил-гел против стрии,после Здраве новия бялата опаковка с какаовото масло,сега редувам Дермоластин и свинска мас с невен но уви......... Close Close Close
гърдите ми се нацепиха страшно-сега са лилаво розови стрии,а не бели като предишните-все пак от чашка Б станах чашка Е , но от два дни виждам и няколко лилаво-розови и на кръста и обезумях  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Казаха ми за Перкуталфа и се чудя дали да го пробвам,иначе днес си взех и Глизолид и него мажа сега....лошото е,че не всичко мога да мажа докато съм бременна и кърмя  Cry Cry Cry
Моля ви дайте съвет  Praynig

# 530
  • Мнения: 1 273
Пробвай зехтин екстра върджин. Също така гледай да ядеш здравословни храни. Не се тъпчи само защото си бременна. Повече от 6-8 кила ако качиш, то не е само от бебето и бременноста. Яж омега - 3 мастни киселини, храни се здравословно - без пържено, повече салати, плодове, пълнозърнести храни и т.н. Пий достатъчно вода, не пий газирано, не яж рафинирана захар и сладко, освен сушени плодове и домашен мед и пр. 

# 531
  • Мнения: 1 427
А има ли значение марката зехтин? Иначе аз ям много,но и преди бременноста си бях ящна-просто гледам да се движа повече и така не слагам....аз съм вече 8-ми месец и половина и дотук съм + 15 кила-долу горе се вмествам в нормите.....

# 532
  • Мнения: 1 273
А има ли значение марката зехтин? Иначе аз ям много,но и преди бременноста си бях ящна-просто гледам да се движа повече и така не слагам....аз съм вече 8-ми месец и половина и дотук съм + 15 кила-долу горе се вмествам в нормите.....
Минерва е добър, обикновено е най-пресният. Гледай на бутилката - пише както дата на производство, така на изтичане на срока на годност. Купи го да е на не повече от 5 месеца.

Милата, малко ти остава вече до финиша. Стисни малко зъби. Има добри отзиви и за маслото на Икаров, поне е естествено. Но зехтин екстра върджин си е най-естествен. 

# 533
  • Мнения: 1 427
Ох,много ти  благодаря-пък ,ако не помогне-ще отиде за салати Wink)))) Иначе като взема парици ще пробвам и Перкуталфата и ще споделя как е  newsm78   а сега си взех Глизолид-хубав е и поне не ме сърбят-дано и да има резултат  Praynig Praynig Praynig

# 534
  • Мнения: 20
Искам да ви питам, момичета, за мумиото, който го ползва.
След като го намажа и попие се отделят кафяви частички по цялата кожа (с цвета на таблетките), където съм нанасяла. Малко като кирчица  Embarassed
Разтварях го 4 часа в лосион за тяло. Не вярвам да не се е доразтворило и затова?????

# 535
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
donityo0, Gubzerka, на мен лекари са ми обяснявали, че стриите се получват, ако има недостиг на прогестерон, принципно в 3 триместър, той се качва много - до 20 пъти над нормата, но разбира се - не при всеки е така

аз нямам нито една стрия от бременността, но пък ... трябваше да ползвам прогестеронов продукт - още от 1 триместър и е възможно това да е причината

въпросните лекари бяха препоръчвали мазане на засегнатите зони с прогестогел

donityo0, хубаво е - освен дерматолог - да се конссултираш и с АГ или ендокринолог, те знаят кога и какви изследвания да назначат  Peace

# 536
  • Smolian, Smolyan, Bulgaria
  • Мнения: 0
  В Кушла местните добиват мумио, което е много силно и лекува много хора от векове. Навремето са идвали специално за това мумио от арабските страни и се е пазело в тайна находището. Аз съм далече на 80 км далече, но съм чувал за лечебните свойства на кушленското мумио.


http://www.bgnow.eu/news.php?cat=2&cp=0&newsid=20969

# 537
  • Мнения: 15
donityo0, Gubzerka, на мен лекари са ми обяснявали, че стриите се получват, ако има недостиг на прогестерон, принципно в 3 триместър, той се качва много - до 20 пъти над нормата, но разбира се - не при всеки е така

аз нямам нито една стрия от бременността, но пък ... трябваше да ползвам прогестеронов продукт - още от 1 триместър и е възможно това да е причината

въпросните лекари бяха препоръчвали мазане на засегнатите зони с прогестогел

donityo0, хубаво е - освен дерматолог - да се конссултираш и с АГ или ендокринолог, те знаят кога и какви изследвания да назначат  Peace


Алена, а този прогестогел го препоръчват за стриите ли, че аз нещо не разбрах, той по принцип не е ли за гърди?

# 538
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
И на скалпа го прилагат при косопад от прогестеронов дефицит  Peace

# 539
  • Мнения: 22
Момичета,правили ли сте процедурата с кафе и мумио и има ли ефект върху стриите? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт