(*)(*) София, Ла Лече Лига среща! (*)(*)

  • 14 000
  • 268
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 100
А пък аз май видях Бръмбазеловата фамилия, пътуваща към срещата  Laughing

# 136
  • Мнения: 3 718
Всички бяхме чудесни - без вас нямаше как да се получи, а без нашите синковци - ептен!  Mr. Green  Crazy

Е, кой щеше да изяде палачинките, ако не бяха синковците Simple Smile  Много ми хареса мястото и самата среща, всички младежи бяха прекрасни  Peace

# 137
  • Мнения: 5 401
А пък аз май видях Бръмбазеловата фамилия, пътуваща към срещата  Laughing

Ако съм гледала като разярен бик в очакване на палачинката, значи съм била аз.  Mr. Green А вие защо не ни уважихте, м?

... Много ми хареса мястото и самата среща, всички младежи бяха прекрасни  Peace

Хубавото е, че и собствениците продължават да ни харесват след голямото опустошение и ще ни очакват пак.  Sunglasses   bouquet

Къде са снимките, да питам, къде?!?!

# 138
  • София
  • Мнения: 735
Да изкажа благодарност за вчерашната лекция към Бръм и Шаманката! newsm51 Както ви казах - очаквайте още бая въпроси в движение, че денят Х е все по-близо!  Hug
А мястото е много приятно, с вкусно чайче и още по-вкусни палачинки  newsm68
П.С. То всъщност имаше ли някой с фотоапарат?  Thinking

# 139
  • Мнения: 3 718
П.С. То всъщност имаше ли някой с фотоапарат?  Thinking

Да, аз. Ама батерии нямах  smile3555

# 140
  • Мнения: 5 401
Кали, Криси,  Hug

П.С. То всъщност имаше ли някой с фотоапарат?  Thinking

Да, аз. Ама батерии нямах  smile3555

Явно ще трябва да повторим, какво да се прави!  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 100
Исках и аз да дойда, но имах друга уговорка вече. Въпреки че темата за захранването не ни е особено актуална вече, щеше да ми е интересно. Нищо, другия път...
А ние вървяхме по Раковска, омотани в бял слинг  Laughing

# 142
  • Мнения: 5 401

~*~

Драги почитатели на кърменето, практикуващи кърмене или планиращи кърмене! Grinning

Със съдействието на Ла Лече Лига,

имам удоволствието да Ви поканя на тазмесечната кърмаческа среща


Заповядайте на 24 ноември, сряда, от 1400 ч.
в приключенския клуб

Малко морско
[/color][/size][/b]
кв.Дианабад, ул. "Крум Кюлявков" № 15


Тема: "Ритъм и рутина с бебето у дома"

Предлагам ви този път да поговорим за:


* полза от кърменето за бебето и майката
* въпроси за живота с бъдещото бебе - нашите очаквания, промени в ежедневието ни, кърмене и отглеждане и т.н.
* нуждите на бебето - да се научим да се вслушваме в неговите сигнали
* нуждите на майката - кога да потърсим помощ, подкрепа, насърчение
* съвместен сън за всеобщо наспиване - безопасно, удобно, мързеливо и здравословно
* кърмачески трикове за всякакви случки


Можем да поговорим и за всичко останало, което ви вълнува около кърменето на бебето, да споделите Вашия опит, желания, потребности!

Срещата е неформална, в приятелска атмосфера. Ще бъде чудесно, ако успеем да се съберем навреме и за наша ориентация, ще ви помоля да се запишете в темата.  Hug


~*~

За повече информация за кърменето, връзка с Ла Лече Лидерите и помощниците за кърмене, можете да посетите и сайта на Ла Лече Лига България www.lllbg.org  

Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 23:48 от Бръмбазела

# 143
  • София
  • Мнения: 432
Там съм! Разбира се със Симеончо. Откога чаках аз този анонс... Hug

# 144
  • София, св. Троица
  • Мнения: 309
Мисля и аз да дойда, малко ми е далеч, но пък никога не съм била на такова мероприятие и ми е интересно...Дано котка не ми мине път Hug

# 145
  • София
  • Мнения: 432
Ммммм, мнооого слаб интерес към мероприятието, Изи. Защо така? Да не сме си само ние с теб и децата? Laughing

# 146
  • Мнения: 5 401
Ами щото, Криси, съм патка недоскиваща и недомислеща и виж колко по-рано съм пуснала темата спрямо датата на провеждане.  Confused

Мисля и аз да дойда, малко ми е далеч, но пък никога не съм била на такова мероприятие и ми е интересно...Дано котка не ми мине път Hug

Добре си дошла!   bouquet

# 147
  • Мнения: 395
Бройте ни и нас Grinning с удоволствие ще се присъединим към вас.  Peace

# 148
  • Мнения: 5 401
Бройте ни и нас Grinning с удоволствие ще се присъединим към вас.  Peace

Очакваме ви!  Hug

# 149
  • София
  • Мнения: 1 044
Имаше ли среща? Аз малко късно виждам... Дано другия път да видя темата на време, ще дойдем с удоволствие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт