Радостта ми е голяма, сладко ЮНЧЕ чака мама! - 15

  • 19 971
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 50


Искам да питам - пиете ли кафе? Аз пия по едно сутрин, гледам да си го правя слабо, но си е горе-долу една доза, както и да го погледнеш. Ако не го изпия максимум един час след ставане, зверски започва да ме боли глава, затова и не го пропускам.
Аз не пия вече кафе сутрин  Cry ,а толкова много го обичам  Heart Eyes ... пиивам си само  2-3 глътки от кафето на приятеля ми  Joy  По принцип съм пушач и сега като не пуша не ми се пие и кафе  Rolling Eyes...

# 736
  • Мнения: 147
и аз пия кафе. Бях го спряла, ама с това ниско кръвно нещо не  мога и пак го почнах

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Добро утро и от мен.Kalimana честит ти  stork-boy Аз да кажа за кафето-много го обичам,но не пия.Едвам се удържам,ама като знам,че бебето се възбужда допълнително и не пия.То и от шоколада се възбужда,ама от време на време си хапвам.Даже смятам като ходя на ЖК в началото на март преди това да изям един шоколад и да се надявяме този път бебока да не си спинка сладко и необезпокоявано и да му видим пола най -накрая  Praynig

# 738
  • Мнения: 119
Здравейте тумби!

За кафето, аз си пия всяка сутрин, но с мляко, просто не мога без. За количките, и на мен едно от основните изисквания ми е, да е на високо.

Антония, стискам палци и чакаме да се отчетеш после.

Честити сини и розови щъркели на всички, да не изброявам, че да не пропусна някой.

И аз се включвам в групата на сърдитите на мъжете си. Понякога са много несъобразителни и егоистични същества, но не ми се захваща темата сега, че ми е много криво.

Някой беше писал, че пие по два Невробекса на ден, предписани от лекар, но не помня дали беше в нашата тема. Моля, ако се познае, да си каже.

Смилянова, оправи ли се детенцето?

# 739
  • Мнения: 0
Ура Ура Ура дните малко по малко намаляват вече ми остава по малко от 100 дена. Засега просто всичко си ми мина много бързо,без каквито и да са оплаквания.А от март месец вече и смятам да спирам и с работата и да се отдам изцяло на бременността и пазаруването. Heart Eyes

# 740
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И кафенце си пия, и като цяло не съм си сменяла навиците. Не пуша, но пък понякога пия биричка.

Абе .... дреме ми кой какво и по какъв повод е казал ...

Като не ти дреме, защо коментираш?

Мар4ела5 е написала по какъв повод беше коментара, т.е. към мен така че не се чувствай засегната.  Peace

# 741
# 742
  • Мнения: 0
krems този път ще се покаже .......... Hug


Като се пооправи времето трябва да се видим  yes да изпием по един топъл чай и да си побъбрим .Къде живееш ?Аз съм на центъра  Blush

Общи условия

Активация на акаунт