Въпроси към модераторите и администраторите

  • 45 623
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 1 634
Здравейте!  Hug

Защо този линк:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=486742.msg14989752#msg14989752

не се намира в архива ?
Написах някои разяснения за кандидатстването след 7-ми клас, няма ги и в моите последни публикации,...
Не се отваря и предходната седмокласна тема с поста ми,.. Thinking


Благодаря!

Все още не се отваря линка....

# 526
  • Мнения: 4 390
Защото:
Цитат
През нощта темите за архивиране са премахнати от активния форум, но още не са преместени в архива.
Щом се налеят там, линковете отново ще сработят.

# 527
  • Мнения: 2 447
Здравейте.Днес случайно установих,че мои постове са използвани в статия на един вестник,като не е упоменат източника.Имат ли право?

# 528
  • Мнения: 6 362
Всеки има право да цитира частично информация от сайта и прилежащите му форуми, като носи отговорността за нейната достоверност.
При цитиране е задължително да се упомене източникът – BG-Mamma и авторът (преводачът) на съответния материал, а ако публикацията е в Интернет - цитатът да бъде придружен с хипер-връзка (link).

# 529
  • Мнения: 2 447
А ако не е споменат източника и автора? Пише,нещо от сорта на "версиите се разминават в различните медии",след което е цитиран мой пост.Без да се споменава,от къде е взет цитата или автора му.Да не кажа,че от написаното излиза,че едва ли не съм го казала пред тях.

# 530
  • Мнения: 277
Zdraveite iskam da vi popitam zawto ne polu4avam akaunt ot prodavalnika

# 531
# 532
  • Мнения: 0
Аз искам да попитам... какъв е варианта да поискам за мнението на потребителите за промените на даден сайт, без да звучи като реклама или като спам, като този сайт вече е разискван във форума и е обсъждан от други потребители? Simple Smile

# 533
  • София
  • Мнения: 121
здравейте, проверявайки старите си постове в опит да открия нещо открих, че почти всички са изтрити а именно, такива от тема в която не съм публикувала мнение от давна.. дали не съм разбрала, че се изтриват и не се пазят в случай, че не се влиза определен период от време или проблема е другаде.. а така ми трябваше тази информация.. Crazy благодаря за отговора предварително

# 534
  • София
  • Мнения: 39 901
galeto123 не видях да имате изтрити постове. Най-вероятно разковничето е тук

През нощта темите за архивиране са премахнати от активния форум, но още не са преместени в архива.
Щом се налеят там, линковете отново ще сработят.

Когато всички архивирани теми влязат в архива ще си намерите постовете там.

# 535
  • Мнения: 6 362
А ако не е споменат източника и автора? Пише,нещо от сорта на "версиите се разминават в различните медии",след което е цитиран мой пост.Без да се споменава,от къде е взет цитата или автора му.Да не кажа,че от написаното излиза,че едва ли не съм го казала пред тях.

Не знам за каква тема става въпрос, но така, както го описвате, си е грубо нарушение на авторското право. Имате основание да се свържете с тях, за да поискате компенсация или да потърсите правата си чрез юрист.


Zdraveite iskam da vi popitam zawto ne polu4avam akaunt ot prodavalnika

1. И тук, и в Продавалника използването на кирилица е задължително!
2. Когато се регистрирахте в Продавалника, обърнахте ли внимание на буквите в червено до полето за въвеждане на е-мейл адрес?
"Моля, имайте предвид, че на пощенски адреси в abv.bg не се получават писмата за активиране на профила. За да може да активирате и ползвате регистрацията си тук, НЕ използвайте пощенска кутия в abv.bg."



Аз искам да попитам... какъв е варианта да поискам за мнението на потребителите за промените на даден сайт, без да звучи като реклама или като спам, като този сайт вече е разискван във форума и е обсъждан от други потребители? Simple Smile

Много силно зависи какъв е сайтът. Почти не виждам възможност да направите подобно допитване без това да се приеме като реклама/проучване.
Относно обсъждането от други потребители - има огромна разлика.
Едно е аз да пиша за новия дизайн на етикетите на Кока кола, друго е от компанията да пуснат тема "Харесват ли ви новите ни етикети?".



здравейте, проверявайки старите си постове в опит да открия нещо открих, че почти всички са изтрити а именно, такива от тема в която не съм публикувала мнение от давна.. дали не съм разбрала, че се изтриват и не се пазят в случай, че не се влиза определен период от време или проблема е другаде.. а така ми трябваше тази информация.. Crazy благодаря за отговора предварително

Над 2/3 от по-старите публикации са премахнати от активния форум и до края на седмицата ще бъдат "налети" в архива, където отново ще са достъпни за четене.


# 536
  • Мнения: 0

Аз искам да попитам... какъв е варианта да поискам за мнението на потребителите за промените на даден сайт, без да звучи като реклама или като спам, като този сайт вече е разискван във форума и е обсъждан от други потребители? Simple Smile

Много силно зависи какъв е сайтът. Почти не виждам възможност да направите подобно допитване без това да се приеме като реклама/проучване.
Относно обсъждането от други потребители - има огромна разлика.
Едно е аз да пиша за новия дизайн на етикетите на Кока кола, друго е от компанията да пуснат тема "Харесват ли ви новите ни етикети?".


Права сте...много по-различно е, за това исках да попитам, а не да звучи тъпо ако попитам директно Simple Smile
Колкото до тематиката на сайта... сайта е за сладки, торти, сватбени торти и сладкиши както и тяхни снимки

Благодаря за отговора.

# 537
  • София
  • Мнения: 121
Благодаря АнМари и Мамма   bouquet

# 538
  • Мнения: 2 471
Дали е възможно отново да погледнете тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450711.msg15131364#new Постовете на този Загрижен ....

# 539
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Бих искала да помоля, да се даде право на избор от само 12, а не 20 опции в тази анкета -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=485894.new#new

Пробвах сама няколко пъти, но не запомня промяната.

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт