Няма радост по голяма-през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 20 870
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • У дома
  • Мнения: 59
Облаче, добре дошла  Hug

Като заговорихте за раждане, мен акушерката само дето не ме би. Първо болките си ги изжиях вкъщи, след половин час в родилното вече бях готова.

Започвам да раждам и такива напъни, ужас, акушерката се навежда на корема да слуша с фунията тонове, пък на мен тъкмо ми идва напън и аз се напъвам, пък тя: Тишина, не виждаш ли, че слушам тоновете на бебето, ще напъваш като ти кажа, а аз: Какво да направя, не мога да се контролирам.
Само дето не ми заби шамар.
Санитарката много ме успокояваше, а доктора ми вика, Ще го раждаш ли това дете или.....

 JoyТакива работи, сега ми е смешно, ама тогава  #2gunfire

# 646
  • София
  • Мнения: 5 721
Позитив,каква фуняи бе жена  hahaha

Ваче,на мен си ми беше лесно и със спиналната,че то толко болка изтърпях и само слшах какво ще микажат и изпълнявах и след поставянето на спиналната родих след 2 мин или 6 напъна  Wink

# 647
  • У дома
  • Мнения: 59
Димяни, ами това си спомням, нещо не чуваха тоновете на бебето последно преди да ме вкарат в родилната зала, може и това да е, толкова ме болеше, че незнаех къде се намирам, нямах сили даже да се съблека, наложи се майка ми да влиза с мен в предродилна зала, за да ми помогне.

# 648
  • София
  • Мнения: 13 206
Димяни, акушерска слушалка е това  Grinning И мен са ме слушали с такава, ама не в родилното  Sunglasses

Леле, ще уплашим нераждалите майчета  Mr. Green

# 649
  • София
  • Мнения: 1 395
Ваче, да тресе и от упойката. Вливат ти разни течности, които са студени, и се тресох и по време на операцията. + ми се повръщаше пак от упойката и бяха много изненадани как може да не ям и да не пия нещо и пак да намеря стомашни сокове за повръщане. Не питай докторът как ме ши, доакто целият ми корем подскачаше от спазмите ooooh! Оттам и проблемите после. Второто тресене беше температурата. Абе мани, добре че е само няколко дни всичко това Crazy

# 650
  • Мнения: 26
Привет момичета и от мен.Да се запиша и аз, че съм от групата на тези дето или им се гади, или са зверски гладни. Сутрин като стана е направо кошмар и бързам да си препека една филийка, та след това ми посветва.По-късно към 10 вече на работното място отново ме присвива адски глад, та ми идва да изям света и ако хапна нещо, след това става кошмар - великото гадене.Ох , няма ли да свърши този период... Rolling Eyes

# 651
  • Мнения: 234
Ееее, чакайте деее! Вие вече за раждане ни подготвяте! Айде мамите с опит кажете какво ни чака сега, а до раждането има 100 години още....

# 652
  • Мнения: 16
Добре дошла Облаче! И аз съм като теб - вечно на диети, вечно тренировки и... вечно с наднормено тегло. А сега не ми се мисли като спрях диетите , а ще трябва да огранича значително и спорта - какво ще стане  ooooh!
И все пак - заслужава си някой килограм повече в името на едно живо и здраво бебе!

# 653
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета.
sunny beach , единственото, което можем да направим сега, е да ядем здравословно, доколкото можем - и като количество, и като качество. Друго - спорт, диета, не ни остава. Аз все си мисля, че ако заложа на по-ранното хапване вечер ще огранича наддаването.

# 654
  • София
  • Мнения: 119
Привет.
Добре дошли на новите мамчета( няма да изброявам да не сбъркам нещо) Hug
Гледам обсъждали сте покупки разни и имена и т.н.
И аз мисля да започна с пазаруването когато разбера пола, то не ми пречи от сега да разглеждам разни неща и да си набелязвам Wink
И имена ще мислиме после. Все още на никой не сме казали, а после и каките ще дават идеи и избора ще е по-голям.
Относно хапването и аз ям като за последно и все съм гладна и търся нещо да дъвча.
Дано не кача много, че идва лято и не искам да се търкалям по улиците. Joy
Крема на Икаров, който обсъждате от аптеката ли се купува?

# 655
  • Мнения: 103
Ето ме и мен минавам само на бързо, да споделя и после ще Ви чета като си открадна малко от работното време Mr. Green
днес бях на преглед, отговаряме си на седмиците 6 седмица и два дни.Първо лекарката каза че е рано да се види пулс, но някак си се заговорихме споделих за 5 год. стерилитет и тя така се зарадва Crazy малко странно ми стана даже , та реши да гледа по обстойно и накрая си видях пулсациите, толкова ми е щастливо Heart EyesСамо дето сега имам доста странни болки в корема изпих 2 нош па дано отминат Praynig че сега само ми се помрачава щастието

# 656
  • Мнения: 109
Малее вие ме шашнахте с тия тресения, упойки.... Shocked Добре дошли на новите мами и лека бременност! То не е крем ами е масло против стрии на Икаров във всяка аптека мисля,че го има 7 и нещо е. Ние имена вече имаме и за щастие бяхме на 1 мнение и не сме се карали, а покупките след като се разбере пола на бебето сигурно ще започнем живот и здраве всичко да е наред Praynig

# 657
  • Варна
  • Мнения: 245
Аз няма да подготвям нераждалите като разказвам за моето, че ще вземат да се откажат  Mr. Green Аз си мисля този път с епидурална  Rolling Eyes За имената бяхте коментирали. Малкия го кръстихме а баща му. Мразя такива грандоманщини, ама като му беше мечта на мъжо и не издържах. А и се бяхме разбрали, ако е момченце Ники като тате, ако е момиченце аз решавам. И сега второто каквото реша аз. Аз искам на майка ми с Д ама не можем да измислим свястно име, все едни изчанчени ни идват  Mr. Green Но има време ще измислим, поне буквата е ясна. За покупките почти всичко си имам от малкия и от племенничката ми. Накрая само ще купя шишета и козметика.
Облачето добре дошла при нас и леко бременеене. Ако искаш да те включа в списъчето ни дай термин, тъкмо подготвям новата тема Wink
Anyma  Hug

# 658
  • София
  • Мнения: 1 395
wine много болки в гърба и кръста, при повечето спане само настрани (по гръб се задъхваш) и много хубави моменти Mr. Green А, и много, много ритници и понякога буквално в пикочния мехур Peace

Вчера мъжа се разприказва за имена. Оказа се че са останали точно фаворитите ни за Дани и сме доста съгласни за повечето. За момиче Никол (той иска и Светлана като мен, аз отказах актегорично) или нещо друго Crazy за момче Николай или Светлин (баща му и баща ми, но..имената си ни харесват) Mr. Green Уф, искам и Никол и Светлин, пък ако се окаже пак момче сега не искам трето, твърде много рискувам да са 3ма мъже Blush

# 659
  • Мнения: 2
А сега и добър ден Heart EyesЗа себе си малко да разкажа:от София съм на 31 години, имаме си син на 1г. и 3 месеца и сега ще чакаме второто ни слънце.На 15.03 трябва да посетя лекарката да ми направи талон и предполагам назначи изследванията.Както с първата така и с втората бременност нямам оплаквания.По-скоро някакви необясними мои страхове-мога да кажа че не съм толкова смела в някои неща както първият път.Настроенията ми се сменят по-често и може би е свързано с факта, че не се чувствам особено привлекателна.Не успях да си възвърна килограмите след първата бременност и през зимата ми е по-трудно, Thinking има по-малко движение.Това ме тормози доста.Иначе гледам прекрасното си дете и се радвам на всички други хубави неща около себе си Hug

Общи условия

Активация на акаунт