Няма радост по голяма-през ОКТОМВРИ ще съм мама!

  • 20 863
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 25
Здравейте,

първо -  bouquet Добре дошли на новите мами и леко бременеене  Hug .

Истина - не с притеснявай и се надявам всичко да се оправи, момичетата са прави, че има голяма доза субективизъм относно размерите на бебо  Hug

Искам да се включа по темата с мазилата, за това масло на Икаров пише да се използва след 4-ти месец, защото принципно е противопоказно при бременни да използват етерични масла, а в тези против стрии и целулит има такива масла, но няма проблем да се използват растителни масла като например много добро действие против стрии имат маслата от пшеничен зародиш и това от макадамия  Party

Сега отивам малко да си почина, че цял преди обед ходя напред-назад по задачи и дслед малко пак трябва да излизам .... Дано довечера да имам сили да се включа Simple Smile

# 736
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ха! Ей ме и мен, сколасах да се запиша и на последната страничка!
 Истина стискам палци!  Praynig

 Не се учудвайте на времето, то е такова заради кормуването ми, вече се прибрах и можете спокойно да излизате!
 Ей сега хапнах кисело мляко с овесени ядки, киви и мед - много вкусно, Георги и той това хапна.

# 737
  • София
  • Мнения: 17 258
Ей сега хапнах кисело мляко с овесени ядки, киви и мед - много вкусно,

Женооооо, ти нямаш сърце  Laughing

# 738
  • Мнения: 109
лелее това с млякото звучи чудесничкооооо....ще се пробва NaughtyАз направо заспивам на бюрото и времето е толкова ужасноооо ConfusedХайде пускайте новата тема,че нямам търпение!

# 739

Общи условия

Активация на акаунт