Отговори
# 735
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
момичета, трябва да пускаме нова тема

# 736
  • Мнения: 23 181
на моята цитонамазка излезе 2 гр и влагалищна чистота III-та степен-това какво значи?
Влагалишната чистота май е до 5-та степен,но какво значи всяка една степен,идея си нямам.Мисляч,че ,грубо казано,е съдържанието на бактерии на единица площ/или нещо подобно/.

http://www.puls.bg/diagnostic/laboratory/laboratory_98.html

# 737
  • Мнения: 2 898
Момичета, колко от вас са прокървявали при вземане на цитонамазка? Има ли нещо нормално в това?

# 738
  • Мнения: 3 461
Момичета, може ли да ми кажете нещо повече за loop конизацията, на моя приятелка тук са й го предложили вместо обгаряне с лазер на ерозиото или крио. Знаем само, че е вид конизация и е по-атравматична в сравнение с обикновената, но в какво се състои, има ли други предимства, болезнена ли е?

# 739
  • Мнения: 3 461
Момичета, колко от вас са прокървявали при вземане на цитонамазка? Има ли нещо нормално в това?

Случвало ми се е, когато остържат малко повече, няма страшно.

# 740
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Момичета, колко от вас са прокървявали при вземане на цитонамазка? Има ли нещо нормално в това?

И на мен ми се е случвало, дори бяха записали на листа от прегледа "шийка, кървяща при допир'. Но всичко зависи от лекаря, като "остърже" по- надълбоко и е нормално да кърви. Няма страшно, не се притеснявай  Hug

# 741
  • Мнения: 2 898
Направо е срамота. Аз съм ветеран в темата, но за пръв път след конизацията изчаках 5 месеца до ново цито. Досега правих на 3 месеца. И сега, нали очите ми все шарят навсякъде, като видях и се уплаших...Ще треперя докато излезе резултата....

# 742
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
dimana 27, на мен също ми се е случвало. Това, което повече ме притеснява е, че ми се е случвало да прокървя дори и само след обикновен преглед. Не знам дали е норамално.

# 743
  • Мнения: 2 898
Чувствам се отвратително. Тъкмо се бях поуспокоила. Сега пак ще го мисля.

# 744
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Абе да не ти пука ! Хич не го мисли  Hug

# 745
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Димана, недей се самонавива предварително (въпреки, че сама знам колко е трудно...) Кървенето въобще не трябва да те притеснява, просто са натиснали повечко...Миналата седмица като бях на преглед при Ганчева и ми направи впечатление, че зад паравана, където се събличат жените имаше специална кутия, в която освен калцуните, които те карат да обуваш, стоят и дамски превръзки...тя самата ми каза да си сложа, защото било нормално след прегледа да имам кървене или течение. Е, точно този път нямах, но почти всеки друг път съм имала...Т.е. абсолютно нормално е да прокървиш, това няма нищо общо с хубавия резултат, с който ще ни се похвалиш  Praynig Hug Hug

И малко офф- исках да ти кажа, че много ми харесва аватара ти  Sunglasses Аз за съжаление съм далеч от морето, но винаги съм казвала, че за мен "Морето е магия"- сигурно, защото именно там срещнах голямата си любов  Simple Smile

# 746
  • Мнения: 259
Blues, Peace Peaceподкрепям те горещо....морето е магия!Колкото повече бягаш от него,толкова повече те привлича!
И аз като теб....половината съм морска Peace Peace
Димана,с теб май сме горе - долу наборки....Ще се похвалиш с добър резултат-НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ,НАПЪЛНО НОРМАЛНО Е! Praynig

# 747
  • Мнения: 2 898
Ох, момичета, благодаря ви за подкрепата! Дано Онзи горе да чуе молбите ми и наистина резултата да е добър.Ако ви кажа, че не съм виждала морето от....А, един път ходих да храня лебедите...

# 748
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте,

След цитонамазка се оказа ПАП ІІІ А. Откриха ми ЧПВ, след типизация резултата бе, че нямам от онкологичните папилома вируси, но имаше леки и много малко атипични кетки отстрани на шийката на матката и малко в канала, които ми изгориха и ми предписаха Изопринозин за 3 месеца - 20 дни да пия 3 пъти по 2 хапчета на ден и 10 дни почивка против този вирус.
Някой може ли да ми каже дали е провеждал такова лечение и как е след това ? Пусто любопитство ме мъчи. Иначе след 3 месеца като си направя пак цитонамазка ще се види резултатът, ама ... моля кажете ми нещо по въпроса.
Благодаря. Simple Smile

# 749

Общи условия

Активация на акаунт