Баба Марта(a и пролетта)при нас дойде,тук хEлва и кюнефе нa kopeM ще се ядеTR-30

  • 50 388
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 418







ДОБРЕ ДОШЛИ В 30-тa TR Тема !
ПО ТРАДИЦИЯ - ЗАПОВЯДАЙТЕ ПPИ НАС  НА МYХАББЕТ C BEPHИ APKAДAШИ, КЮНЕФЕ u ХЕЛВА !






 



Кои сме ние  :
newsm78 bowuu  Grinning  :




HoBa pyбpuka “Наши бисери” : 
hahaha Joy Whistling Mr. Green :







В ТА3И ТЕМА ЩЕ ИМА MAPTEHИЦИ, СЛАДКИ ПРИКАЗКИ  И ВИРТУАЛНИ KИTHИ РАЗХОДКИ ЗА ВСЕКИ,  КОЙТО ИСКА ДА СЕ ВКЛЮЧИ В ДИСКУСИИТЕ НИ !














Турска кухня =1=
Рецепти от турската кухня ! =2=

~~~ Турция ~~~
Турция`2 ~*~ MERHABALAR ~*~
~*~ Hosgeldiniz! ~*~ - Турция 3
~*~ Bir varmis, bir yokmus.... Имало едно време... ~*~ - Турция`4
Gonul ne cay ister, ne de kahve, gonul muhhabet ister, kahve bahane! ТУРЦИЯ- 5
Сърцето граници не признава! - Шеста турска тема
Седмата градина на турските предпролетни цветя - 7 Турция
С турско кафе, баклава и локум на сладка приказка сме в този форум - Турция 8
Бьорек, чьорек, хайде при нас на по един турски геврек! - Турция 9
Десетата турска тема на сладкодумните и лъчезарни мами и бъдещи мами - Турция 10
11-та тема на турските мами локумки-сладкодумки - Турция 11
Дванадесетта тема на турските мами - Турция 12
Турската тема прекрасна с бебе Дениз се хвали сега! =Турция 13=
Рамазан Мубарек! - четиринадесетата тема на турските мами ~ТУРЦИЯ 14~
Турските мами лъчезарни турски земи озаряват и из форума подвизават-Турция 15
С нови бебета и радости сега е изпълнена 16тата комшийска (турска) тема
С локум и баклава дамите на ориента очакват деня на любовта. 17-та тема 

1001 размисли и страсти от турските мами Шехерезади - 18'та комшийска тема (ТР) 

Осмомартенска тема на турските мами - 19'та комшийска

Пролетното българо-турско приятелство продължава за 20'ти юбилеен път

Легални дори по хамерикански за 21 път, но АЛА ТУРКА - 21 великденска
На срещи горещи, с думи човешки, живота в Турция нищим и благи гости посрещаме22






Заповядайте на виртуална разходка из пролетна Турция : шарена, различна ... красива ...




"A photograph is a secret about a secret. The more it tells you the less you know."Diane Arbus
(Снимката е тайна за тайна. Колкото повече ти (раз)казва, толкова по-малко знаеш)



*** 
Имаме и албум с наши снимки. Всеки, с който сме се опознали достатъчно и желае да се запознаем и визуално, е достатъчно да поиска паролата за албума от нас. (Ако има грешка или някой не е написан (рожден ден, деца, град) да пише на ЛС, за да бъде добавен  Wink)

** ако искате да качвате снимки от компютърa cu, можете да ползвате тази страница – www.radikal.ru





PS: Изненада ...полезни нещица Heart Eyes Mr. Green Laughing Crazy Wink Hug Peace :
http://bz-pedia.blogspot.com/2009/06/turkey-101.html













Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 22:02 от bz

# 1
  • Varna
  • Мнения: 2 595

 Една весела усмивка за тия които не са на кеф и за БЗ-чето, че пак ни направи страОтнЪ темЪ Hug
БЗ-че Hug
БЛАГОДАРЯ ТИ Hug Hug Hug
ТоЗ път много малкУ манджаре си сложила бе Душе newsm78 Joy Ама пък що баклави си ни изпраскалааааа Joy

# 2
  • Мнения: 418
Delte - Този път ша горим калорuuте от миналите 30 теми Whistling hahaha Joy Mr. Green ... Mайтап , глей колко хЕлва(това е TR произношение) и кюнефе турнах  Crazy Wink Laughing....



Дедко- къде си, Eла na турни една снимка с манджа Mr. Green Laughing



А и Хакито и тя турнала бАнбони, вЕрно в миналта тема са, ама нищо ... ние виртуално ша си ги предстaвъме  Crazy Laughing Hug




Хайде  Hug, да изпишем тази тема с мноooooooго пролетно и позитивно настроение  Hug Praynig Heart Eyes

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 17:35 от bz

# 3
  • Мнения: 0
Хванах края на старата тема и хоп в новата на първа страница.

Много хубав лаф сте спретнали за домашните китки.Дядо Хаджи даже не е писано,че драцена-

та цъфти.За нея съм чела,че пречиства въздуха в стаята и носи добро настоение,а щом у вас
е цъфнала значи че ви е заобичала.
Аше,от многото аспарагуси това е мъката.Отговорих ти- дано съм се справила с изпращането.


На всички изпращам Hug Hug Hug и отново почвам подготовката за 8 март.

Мистик спомена,че нейното майче днес има рожден ден.

Честит рожден ден Мистичкова майчице.

# 4
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Хой, хой, да се подредя!
От мен - една картофена супичка за сгряване на болни, грипозни или просто не много весели  :
Из цялата къща стратегически са разположени пакетчета с носни кърпички , където ме стигне стигата , да не ме изненадва хремата! Simple Smile

BZ, душо, благодаря за темата!
Умишлено чаках новата тема, за да зачекна въпроса с организацията за посещението на населението в ... до тук с римите.  Laughing Последно , на 23.04. ли щеше да е пУкника в онзи парк, дето му забравих името? И друго - аз без да съм питала ще си водя другарче, смятам ,че и на вас ще ви хареса другарчето...ама да ви го оставя за изненада , викам....

# 5
  • Мнения: 1 243
Анджи, желая ти бързо оздравяване  Hug
Бз   bouquet благодарско за новата тема
Момичета имам въпрос-какво е времето в Анатиля началото на май. Днес се изпокарахме кога да почиваме.
Платихме за 1 май, аз исках на 8 май до 15 май. Мисля, че ако утре се обадя и ще успеят да променят датите на 8 но ми се иска да съм сигурна. Дали в началото на май става поне за няколко часа за плаж?

# 6
  • на морето
  • Мнения: 103
Честита нова темичка !
БЗ - слънце за очите ми и радост за сърцето ми - Благодаря!  Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Така  беше , Спасе ! Сега ще скокна в ЛС  - Мерсаж !   bouquet  bouquet  bouquet

На Мистик майчето е днес рожденничка .
Да е жива и здрава  и дълги години да се радва на щерка си , на внуци и правнуци !



А на групата на болните - бързо оздравяване !

# 7
  • Варна
  • Мнения: 924
 mistik , поздрави за рождения ден на скъпата ти майка !
                                                         Пожелавам от все сърце още дълги , дълги години спокоен живот и здраве !

Бизи , както винаги , темичката е чудесна , снимките ми харесаха много . Благодарности !  

# 8
  • Истанбул
  • Мнения: 307
На леля Суде=много здраве и спокойни старини  bouquet

# 9
  • Varna
  • Мнения: 2 595
НА МИСТИЧКОВА МАМА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!. ДА Е МНОГО АМА МНОГО ЗДРАВИЧКА ЗА ДА НИ Я ХВАЛИ МИСТИЧКОВЧЕТО, КОЛКО ВКУСНО ПАК И Е СГОТВИЛА smile3503

# 10
  • Мнения: 0
MERHABAAAAAAAAAAAAAA!!!

БЗ-златни ти ръце!
Все с такива хубави теми да ни радваш.

МИРАМИЛА-поздравления за взетия изпит

(и аз съм почнала битка с турския език,ама дал ще я приключа успешнооооо  newsm78 newsm78 newsm78)

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ГЕРАСИМ!!!
(на патерица)
Нека расте много щастлив и винаги да радва мама и татко Hug Hug Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА МАМА НА МИСТИК


Божееееее,дано не съм пропуснала някой

Много целувки и прегръдки за всички Hug Hug Hug
 newsm51 newsm51 newsm51


# 11
  • Мнения: 0
By the way,
бих се радвала ако ми позволите да разгледам снимките ви.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 12
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Благодаря ви, скъпи  дружки, за пожеланията за майчето ми!  Hug   bouquet Бз, Спасче, Хаки, Лорче, Делтич, Аша, Анип  Hug Hug Hug
Много ще се зарадва, добричката ми тя  Hug Даже и сега, на нейния ден, когато съм далеч от нея  Sad тя , гледа кученцето ми, за да мога аз да си върша работата, без да ми остават очите ми назад, както казват тук! Hug Hug Между другото, в момента съм в Анаталия Joy

Божеееее, Хаки, как не си забеляза у нас моето mum çiçeği, отгоре на високия шкаф?  ooooh! Това цвете има интересна история: преди 15_ина години, във училището, в което бях тогава, учителят по естествени науки поискал от децата по една саксия, за да разкраси училището, хем за урока, хем да научи децата да се грижат за растенята. Na края на годината ботаникът се загрижил кой ще ги полива, че служителят, който се грижеше за чистотата беше стар човек (около 30 стаи, с по 10_15 саксии)  Thinking и решиха всеки да вземе по колкото си иска цветя за отглеждане. Аз, като по_заспаличка  Blush, докато разбера каква е работата, всиКи по_пищни растения се изнесли. За мен oстана едно старо изкривено коренище, на някакво неизвестно цвете, с едно листо на него Embarassed В къщи го сложих в един ъгъл, на иначе най_светлата стая Grinning  и го забравих Embarassed То там стоя, стоя, пък леле като се развихри онова ми ти цвете, като пусна едни мустаци по 2 метра, по 3 метра, като се провряло през дупките на пердето, тропосало го надлъж и на шир hahaha  Като го видях, направо се смаях Shocked, пък и не знаех за какво служат тия мустаци. Като щях да пера пердето, се наложи да скъся някои от тях. ooooh! Пък те били клоните, после израстнаха листенцата. Ах, какво разкошно цвете стана, пък като цъфна, направо ми скри шайбата Crazy Чак тогава питах майка, кое е това цвете, та тя ми каза, че е восъче т.е. mum çiçeği Hug,  тъй като прилича на булченските венчета, от едно време. Помните ли ги, дето се кичеха и реверите с тях, по сватби? Пък как мирише, не си е работа, може да омае човек_тежка, сладка, чак сладострастна миризма Crazy  Беше станало към 12_13 годишно, когато умря, просто изведнъж изсъхна Sad, но аз успях да спася едно филизче, което го гледам сега в очите Shocked Бая порасна, но не е цъфнало още newsm78

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 22:04 от mistik

# 13
  • Мнения: 1 243
mistik Честита ти мила рожденничка. Да е жива и здрава и все така обичана и почитана майка от теб Hug

# 14
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Честит рожден ден, tsve_te! Пожелавам ти светли дни осеяни с много усмивки и много осъществени пътувания! Нека този ден ти донесе много, много, много любов от твоите момчета!


Общи условия

Активация на акаунт