Нещо смешно, което вашите деца са казали III

  • 65 337
  • 915
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 821
Да се повеселим заедно. Споделете  Wink.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 555
Вместо запис...

Дъщеря ми много обича да нарежда - мама да седне тук, тати да седне там, чантата на мама никой друг не може да я пипа, на възглавницата на тати никой друг не може да спи и т.н.. Случвало се е да я приспивам следобед на нашето легло, тя заспива, така че ляга почти изцяло в моята половина и аз лягам в половината на леглото на баща и. При което тя се събужда след известно време, вижда ме и: "Мамо, мамо, ставай! Това е възглавницата на тати! Ставай!"  Joy И така бях събудена след като си позволих такова нещо.  Crazy

И по този повод често и казвам: "Ти си началник-влак!", а тя ядосано: "Не, не съм началник влак, аз съм Пипи!".  Crazy

(това отдавна мислех да го напиша, мисля, че не съм го споделяла, но ако все пак се повтарям ще ме извините от хормоните е  Blush Crazy)


От два дена пък говори по следния начин: "Дай го ми!", вместо "Дай ми го!". Е, как го измисли не знам.  Joy hahahaю

Ели - имам едно предложение. Защо не сложиш в първия пост и линк към старата тема.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 011
Преди  няколко дни се наложи  колежката ми да дойде с детето си  на работа в офиса.... То е на 3 год.
В един момент тя ме попита  дали сме получили оригинал на една фактура , която очаквахме ..... но половин час по-късно  синът и  най - сериозно ме погледна и ме попита : " Колежке , дойде ли оригиналната курвактура ? Joy Joy Joy
Прихнахме да  се смеем а той още по сериозно рече : " Я не се смейте щото ше ви МИНИМИЗИРАМ "
И другият му лаф от този ден : " Работете , работете ...аз съм Бойко Борисов и ако не работите няма да  ви дам парички ! "

# 3
  • София
  • Мнения: 407
На Цветница малката щерка ще има имен ден (Цветелина) и заявява: "И други имат имен ден на Цветница, ама аз ще съм главна, защото моето име включва всички цветя!"

# 4
  • Мнения: 294
Любимата ми тема!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 094
Гримирам се пред огледалото, а малечка стои до мен и помага. Стигаме до спиралата.
- Какво е това?
- Спирала -казвам и обяснявам за какво служи.
- И аз искам.
- Малките момиченца не си слагат спирала.
- Добре - съгласява се тя - но като пораснеш и ти умалее, ще ми я подариш.

# 6
  • Мнения: 472
Вързала съм си бретона на кокче най-отгоре не темето и питам дребчо:
аз:Огледалце ,огледалце коя е най-красивата мама ?
Той:Ти мамо,ама си много рошава:))))))

# 7
  • Мнения: 668
Много често като се карам на големия за нещо и му казвам ...... момченце.....
Вчера счупих без да искам една чаша и той ме погледна и каза : Момиченце, внимавай.  Shocked

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не давам на Петър да яде вафла, защото вече е изял една и втора ще му е в повече според мен.

Той казва: - Мамо, мамо, дай да видя какво пише на вафлата...
Аз му я давам с обяснението, че вече е изял една и не може да яде повече за деня.
Той гледа, гледа и задълбочено казва: Тук пише: - Дайте на детето да изяде и тази вафла.....  Rolling Eyes

Е как го прочете... не знам....  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 011
Прочел го е с тарикатлък ..... ! Те сега  децата  много са напред .... Моя казваше че ако не му давам да  яде  щял да  хване онази болест  на стомаха  - язва ... !  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 142
Не давам на Петър да яде вафла, защото вече е изял една и втора ще му е в повече според мен.

Той казва: - Мамо, мамо, дай да видя какво пише на вафлата...
Аз му я давам с обяснението, че вече е изял една и не може да яде повече за деня.
Той гледа, гледа и задълбочено казва: Тук пише: - Дайте на детето да изяде и тази вафла.....  Rolling Eyes

Е как го прочете... не знам....  Laughing

Хахаха, много са сладки като направят така. Малко ми напомня на малкото от рекламата за бисквитите Орео, където все иска да показва на баща си как се ядат.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 094
Не давам на Петър да яде вафла, защото вече е изял една и втора ще му е в повече според мен.

Той казва: - Мамо, мамо, дай да видя какво пише на вафлата...
Аз му я давам с обяснението, че вече е изял една и не може да яде повече за деня.
Той гледа, гледа и задълбочено казва: Тук пише: - Дайте на детето да изяде и тази вафла.....  Rolling Eyes

Е как го прочете... не знам....  Laughing


 Сладур Joy Само не казвай, че не си спазила указанието на опаковката.

# 12
  • Мнения: 1 701
Днес я люлея на една люлка, тя сама се засилва и аз нещо се притесних, че няма облегалка и й казвам "Внимавай да не се пльоснеш!"... Тя ме успокоява "Спокойно, тя е много стабилна!"
След малко продължава: "Ако мине някое дете или хора, мога да ги ударя с люлката... защото се люлея силно и тя е стабилна..."
Явно новата думичка много й хареса...  Wink

Синът на моя приятелка /на 4 год./, в старанието си да ни убеди да му махнем колана в колата по време на движение, започва да рони крокодилски сълзи и да ни обяснява как го боляло дробчето, което се било зачервило много от този колан...  Cry  hahaha
В момента, в който слезе, дробчето му се оправи!  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 323
-Мамо, боли ме корема!
-Да не би да му се ака на този корем?
-Да! Чудесна идея!

# 14
  • Мнения: 123
Следя ви Laughing

Общи условия

Активация на акаунт