Идеи за подарък на мъж зодия Телец

  • 28 302
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Здравейте , в чуденка съм какво да подаря на мъж,който познавам от скоро, но е от голямо значение за мен  Heart Eyes ако можете помагайте с идеи.Зодия Телец-съвсем непозната за мен  Embarassed

# 1
  • Мнения: 73
От кога пък и подаръце взехме да избираме по зодии?  newsm78

Мога да направя хипотези.

Като доста земна зодия вероятно практично нещо. Но внимателно- телците са естети и романтици. Значи ако съчетаеш тези неща може да получиш идеалния подарък. Ако има хоби, помисли за нещо свързано с него, само внимателно да не е някое безполезно и безсмисоено боклуче. Много са привързани към дома, така че може нещо в таз насока...Но внимателно подаръка да не е прекалено практичен, могат и да се засегнат. Макар че аз не мисля че телците се засягат на такива теми и като цяло са много непретенциозни.

# 2
  • Мнения: 426
Скъп портфейл, скъп парфюм.Най-добре би било да му купиш имот, земя  Laughing, но едва ли би си го позволила  Crazy

# 3
  • Мнения: X
Нещо скъпо и красиво. Може би зелено.

# 4
  • Мнения: 147
 Grinning да -знаех си ...

# 5
  • Мнения: 1 908
Аз, като жена Телец,най-бих се зарадвала на бяло пликче, с известна сумичка вътре  Mr. Green
Щом не сте толкова близки, му подари нещо красиво, скъпо (или поне да изглежда скъпо), лично за него, но практично. Това, за което трябва да не си и помисляш е сувенир Naughty
Ако пуши (Телец без пороци нЕма), можеш да му подариш скъпа запалка. Портфейлът също е страхотна идея, на Телците тоз` предмет ни действа като афродизиак  Mr. Green Или пък някакъв хубав шал- гърлото е слабото място на Телето.

# 6
  • Мнения: 147
Самият той е финансово много добре  Simple Smile има си всичко, което прави избора ми труден .Най-би се зарадвал на Ролекс , но едва ли ще си го позволя  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 908
Самият той е финансово много добре  Simple Smile има си всичко, което прави избора ми труден .Най-би се зарадвал на Ролекс , но едва ли ще си го позволя  Simple Smile

Има си хас да не се зарадва  Mr. Green
Не е нужно да струва хиляди, за да дава вид на скъпо. Как се облича? Врътовръзка, може би? Може да е дребно, но да е луксозно, нашите очички търсят лъскавкото  Crazy Пак предлагам и шала- в някакъв нюанс на зеленото.

# 8
  • Мнения: 1
Портфейл Peace

# 9
  • Мнения: 211
И двамата сме телци,нищо общо Mr. Green
Той се радва на малки неща,жестът е важен,и още повече,щом е от мен bowuu
Аз винаги очаквам повече,и получавам повече,знае как да ме зарадва.

Една масивна гривна(дано носи сребро,че иначе......ролекс Sunglasses),или ланец,не от най дебелите,моят се радва като малко дете Blush

# 10
  • Мнения: 147
хм .. облича се делово, но го познавам от скоро едва ли ще уцеля вратовръзката .... малко спам ми е темата , за което се извинявам.Ако преценят модераторите могат да я изтрият.Макар  че за мен си е проблем  Embarassed  нали искам да го "впечатлявам  Flutter  Flutter Flutter Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 28
Майка ми е Телец и за нея подаръкът трябва да е естетически издържан и ...скъп..Но за мъж Телец,не знам,нямам наблюдения,но едва ли са много по-различини Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1
Ама ти ако си решила да го впечатляваш, аз имам други идеи, далеч от предметните награди, но да не разводняваме.....

# 13
# 14
  • Мнения: 426
Макар  че за мен си е проблем  Embarassed  нали искам да го "впечатлявам  Flutter  Flutter Flutter Heart Eyes
Еми тогава облечи си хубаво бельо, сложи си хубав парфюм, Телците обичат хубавите аромати и са ценители на женската красота. Ако си слаба, вземи да понапълнееш малко - тези мъже обичат да има какво да пипнат. Купи му много скъпо отлежало уиски или добро вино, чревоугодници са. И после като останете насаме, ще види и бельото ти и със сигурност ще го впечатлиш   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт