Бременни майки в чужбина - 24 тема

  • 24 139
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 914
Бременни чужбински мами



2010 година


Януари:

Victorita - Англия, 1ва бременност => на 21.01.2010 роди бебе Кристиян     party006

Ivеntse - Франция, 1ва бременност => на 23.01.2010 роди бебе Моника     party006

Каролина - Канада, 2ра бременност => на 24.01.2010 роди бебе Габриела   party006

Verinka - Франция, 1ва бременност => на 27.01.2010 роди бебе Димитър   party006


Февруари:

DODOT - Испания, 2ра бременност, 14.02.2010

Marinela_flo - Испания, 3-та бременност => на 25.02.2010 роди бебе Ира Марина     party006

Vasilia - САЩ, 1ва бременност => на 27.02.2010 роди бебе Вилиан     party006  


Март:

Iva* - Германия,  2ра бременност => на 04.03.2010 роди бебе Емилиана   party006

Tink - Германия/Англия, 1ва бременност => на 05.03.2010 роди бебе Дара   party006

Renata2002 - САЩ,  1ва бременност => на 10.03.2010 роди бебе Вивиан и бебе Лили   party006

Old Sport - България/Гърция/Англия, 1ва бременност => на 26.03.2010 роди бебе Ребека   party006

Maggy77  - Холандия, 2ра бременност => на 30.03.2010 роди бебе Томаз Йозеф   party006


Април:

kat31 - Франция => роди бебе Александър  party006

Regina - на 16.04.2010, роди бебе Макс  party006

*Iman* - България/ОАЕ, 2ра бременност => на 26.04.2010 роди бебе Nahyan party006

bubona - Испания, 1ва бременност, на 27.04.2010 роди бебе Виден party006


Май:

Ell - Англия, 2ра бременност, stork-girl 04.05.2010

hunichka - САЩ, 1ва бременност  =>  на 27.04.2010 роди бебе Евелин Кристина  party006

Mentha - Израел, 1ва бременност,  stork-boy 07.05.2010

gergamagt - Великобритания, stork-girl 09.05.2010

Бюти - Швейцария, 2ра бременност,  stork-boy 13.05.2010

sunshine_83 - САЩ,  1ва бременност,  stork-girl 21.05.2010

Tinaina - Германия, 2ра  бременност, stork-boy 22.05.2010


Юни:

NancyB - Германия, 1ва бременност, 09.06.2010

chouchou - Франция, 1ва бременност


Юли:

bobi40 - Франция, 1ва бременност,  stork-girl 05.07.2010

Бяла лястовица - Германия, 2ра бременност  stork-boy 12.07.2010

Juturna - САЩ, 1ва бременност,  stork-girl 13.07.2010

Journey - САЩ, 2-ра бременност,  stork-girl 15.07.2010

Siiu - САЩ, 1-ва бременност,  stork-girl 15.07.2010

elisalou - Испания, 1ва бременност,  stork-girl 19.07.2010

Clairette -  САЩ, 1ва бременност,  stork-boy 19.07.2010

marittaa - Швейцария, 2ра бременност,  stork-boy 26.07.2010

Sorceress - Англия, 1ва бременност, 30.07.2010


Август:

bebolinka82 - Англия, 1-ва бременност, stork-boy 07.08.2010

Rally_Y - Испания, 2ра бременност,  stork-girl 08.08.2010

chelseasw6 -  Англия, 1ва бременност,  stork-boy 10.08.2010

basis  - Гърция - 2ра бременност

madame - Франция,  2ра бременност,:stork-boy: 20.08.2010

mickey_82- САЩ, 1ва бременност, stork-boy 21.08.2010


Септември:

water4e - Словения, 1ва бременност, 05.09.2010

Ivelina_Sh - САЩ, 1ва бременност, 22.09.2010

sterretje - Холандия, 2-ра бременност, 26.09.2010


Октомври:

Milla Elaine - Холандия, 2-ра бременност, 14.10.2010

tsvelichkovа - Англия, 1-ва бременност, 16.10.2010

звездичка - Холандия, 2-ра бременност, 25.10.2010


Ноември:

lammah - Гърция, 1-ва бременност, 05.11.2010
mimkis - Израел, 1-ва бременност, 05.11.2010



Декември:

swetla99 - Англия, 1-ва бременност, 11.12.2010

Madame Z - Швейцария, 1-ва бременност, 16.12.2010




Полезни линкове
pacifierПренатална диагностика
pacifierРеферентни граници на кръв и урина
pacifierФормула за теглото на плода
pacifierСъбиране и съхраняване на стволови клетки
pacifierВашето дете в реално време
pacifier3D ехограф
pacifierДА или НЕ... или какво трябва да съблюдавате преди и по време на бременност



easterМомиче или момче, открийте го сами! Гаранция 50 на 50!:






Стари теми:
Бременни чужбински мами - 23
Бременни чужбински мами - 22
Бременни чужбински мами - 21
Бременни чужбински мами - 20
Бременни чужбински мами - 19
Бременни чужбински мами - 18
Бременни чужбински мами - 17
Бременни чужбински мами - 16
Бременни чужбински мами - 15
Бременни чужбински мами - 14
Бременни чужбински мами - 13
Бременни чужбински мами - 12
Бременни чужбински мами - 11
Бременни чужбински мами - 10
Бременни чужбински мами - 9
Бременни чужбински мами - 8
Бременни чужбински мами - 7
Бременни чужбински мами - 6
Бременни чужбински мами - 5
Бременни чужбински мами - 4
Бременни чужбински мами -3




Последна редакция: пн, 03 май 2010, 14:30 от звездичка

# 1
  • Мнения: 628
Мерси, Звездичка   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 185
Мерси Звездичка  Grinning .
Аз днес продължавам усилено да уча  Outta Joint ooooh! , още не съм отворила учебника, а след 1 час излизам на кафе  Blush .

# 3
  • Мнения: 7 914
Добре дошъл на Александър! Да е здрав и усмихнат!
 Бързо възстановяване на майчето!  bouquet


 И се надявам в новата темичка да има и нови попълнения от бременни коремчета! Hug

# 4
  • Мнения: 3 241
И от мен честито на Кат и на Александър Simple Smile
Бързо свикване на двамата с новия живот!

Звездичке, мерси за темата  Hug

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хоплааа, ново бебе? Уррррррррррааааааааааа newsm44 newsm44 newsm44 newsm44   Да расте в здраве, мир и любов Александър!

# 6
  • Мнения: 107
Хайде и аз тук Simple Smile
Отивам на фризьор сега, а във сряда с майка ми ще ходим на маникюр и педикюр. На мен ми изпратиха един ваучер и ще го използвам, пък майка има рожден ден и ще я поглезя. Стана ми смешно, че няколко от нас са тръгнали да си правят тази седмица  Joy
Аз краката си ги стигам и ги правя, но като получих ваучера и много се зарадвах. Сигурно ходя по 1-2 пъти на година да ми правят ноктите. А това, което ми подариха, е специално за бременни.

# 7
  • Мнения: 2 369
звездичке тъкмо на време Peace мерси и от мен  bouquet

боби
ами има ли проблем,ако се жълтее нокътя от лака след това? на мен много често мо пожълтява и ако трябва да ми гледат натуралните нокти то по/добре още от сега д ане слагам лакове.

# 8
  • Мнения: 628

боби[/b] ами има ли проблем,ако се жълтее нокътя от лака след това? на мен много често мо пожълтява и ако трябва да ми гледат натуралните нокти то по/добре още от сега д ане слагам лакове.

Нямам никаква идея, Мариттаа, за пръв път чувам за подобен резултат  newsm78

# 9
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Привет от мен Бърборанки
Звезди благодарство за новата тема  bouquet дано само с положителни емоции да е изпълнена
Честит юнак  и на Kat31 newsm30 много усмивки да ви носи
Не успях да отговоря в предишната темичка та поне в тази да се отчета
Regina при Баба Елизабет на зеления остров Англия пребивавам Wink
Mentha- киселините малко ме поотпуснаха явно бебето вече слез на надолу. Може би и тя ще е с дълга коса като батко си Laughing Много ме кефиш колко си организирана и как правиш планове за всичко  Grinning за протокола аз ще уведомявам със смс приятелите и роднините.
Water4e - кивито много помага за твоя проблем.
Звездичка според мен си зависи от човека, който идва да ти помага, а не от времетраенето. С първото раждане веднага след като се прибрахме дойде една "мома" която влезе с обувките у дома и седна с подвит крак на чаршафа до детето (аз все още не бях станала пък камо ли да оправям леглото Rolling Eyes) заяви, че не се храни добре защото съм имала млечница и куп други глупости и си тръгна #Cussing out Аз съм доста търпелив човек щом дори и забележка не и направих ooooh! само смених чаршафите след това. Следващите пъти идва една акушерка ,която щял живот ще е помня само с добро. Помогна ми много, съветите и бяха безценни за мен.
Elisalou - искрено се радвам, че сте добре с малкото човече. Всичко ще е наред до края, ще видиш.
Бюти- много ти е сладко коремчето пу пу. Много си ми позната по физиономия, но откъде не мога да се сетя Thinking
Явно тази седмица ще се разкрасяваме всички Crazy Аз току що се връщам от фризьор от коса до кръста ми е вече до раменете. Много и се радвам, и ми е едно лекичко, мъж ми довечера с ново гадже ще си легне Laughing
Педикюра и аз още сама, го правя, но ми е на дневен ред другата седмица. Дано да го мога още до тогава Whistling На ръцете лак не слагам сега заради бебето пък и после като се роди. Но на краката не мога без лак.
Да ви питам на кола маска на триъгълник ходите ли? Има много противоречиви мнения. Аз лично си правя от дълги години, даже тук се специализирах и сама, но сега с този корем ми е невъзможно и ходя при една козметичка.
Някой спомена, че бебче спинка в края на леглото, и тук правилото е такова. Но ако не ти е удобно или не ти харесва така можеш да сложиш пелена, одеяло или др. нещо при крачетата като го прищипваш от единия до др. край на леглото, така няма как да се завие през глава Wink дано го обясних човешки. Относно чувалчетата за спане гледам, че съм писала глупости, че при нас са от 6м. нагоре няма такова нещо- ама съм бременна знаете как е Wink
Да потвърдя за видео зоните в Англия два са единият в 12 г.с. а другият в 20 г.с. това, е ако няма усложнения. Взимат ти и два пъти кръв и на всеки преглед при акушерката урина. За гестационен диабет изследвания само ако спадаш в рисков фактор. Това е. Дали това е добре или зле може само да се спори.
Спорна седмица от мен.

# 10
  • Мнения: 7 914
Ell
 разбира се, че е от човека. Както и с някои гости не усещаш времето, а  с други само за часа надничаш.

за лака
 На краката съм целогодишно, но като бях бременна със сина, реших, че ще мина и без него, но беше зима и само мъжа ми и себе си тормозех с грозни нокти( и моите са жълти, даже имам и един двоен). За раждането , естествено се бях накиприла с лак. Crazy
Но идва лято и не мога да си позволя да съм без лак. дето ще си мисля за грозните ми нокти... абсурд просто. Даже в "зеления" магазин се поогледах за лак, но не видях.

обезкосмяването:
 винаги съм била на епилатор, а триъгълникът с лейдишейв и смятам така да си продължа.

# 11
  • Мнения: 521
Здравейте и от мен!

Честит Александър на  Kat31! Много здраве и прекрасно детство му желая, и да носи много радост вкъщи!

Аз със всичкия си акъл, понеже чета и тук и темата на вече родилите и последния път съм объркала къде се обсъждаха чувалчетата за спане и съм писала по въпроса във вече родилите...  ooooh! Ама то с толкова малко сън, вече мозък за нищо не ми остана...  Tired

Все пак и тук да се изкажа. И аз смятах, че ние само с чувалче ще спиме. Имаме си две, като до този момент нито едното не е ползвано. Мисля понататъка Дара като почне да спи самичка да ги ползваме, но засега докато спи с мен на голямото легло си я завивам с моята олекотена завивка... До колкото знам това е срещу всички правила, но на нас така ни е добре. Иначе дребната сирена изобщо няма да спи. Мрази си люлката и в момента, в който я сложим вътре надава такъв вой... Даже и да спи се събужда и реввввввввв. Та така спим си заедно... т.е. тя спи и пъшка, скимти, сумти, рита (и ми е издрала корема с ноктите на крачетата), а аз се опитвам да спя, с много променлив успех.  Joy Много се надявам коликите да ни отпуснат скоро, за да може и да я оставяме самичка да нанка, тогава и ще си ползваме чувалчетата.  Всички роднини ме навикват как така спяло детето при мене и защо не си знаело леглото и как така все на ръце го държим и го носиме навсякъде като маймунче в слинга и т.н.  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 3 988
Честит Александър на Кат31.  Hug
Само аз ли не я помня тази мама?  Embarassed  newsm78

Звезди, опитвала съм няколко "зелени" лака, но са адски нетрайни, а струват състояние. Просто се отказах да търся.
Редовно съм мани&педикюросана и никакви кореми  Crazy няма да ме откажат от това малко удоволствие. Още повече, че като дойдох тук от Германия и видях цените, исках да ходя всеки ден едва ли не. В немско това си е съвсем не евтина услуга.

# 13
  • Мнения: 3 215
Kat31, честито! Да ви е живо и здраво бебе Александър! Много хубаво име, да си го носи с гордост!  bouquet Чакаме те и в бебешката тема, като се поокопитиш  Peace

Записвам се и аз в новата темичка, макар че не мога да я следя съвсем редовно. Нека е пълна с хубави новини и ведри постинги  Peace

И аз няколко седмици преди да родя минах през маникюристката ми и козметичката ми. Кой зне кога пак ще ги видя  Crazy
Така, че разкрасявайте се докато имате време  Grinning

# 14
  • FRANCE
  • Мнения: 2 227
Цоп и аз,

Звездичка мерси Simple Smile
Ние до 2 г бяхме с чувалчета, летни, зимни , даже и с рукави за голям студ, ама сега неее. Всичко изритва, замръзва и се събужда че и е студено. Имам си нудисче , само гола се помотва и в студа.
Тинк дано минат скоро коликите. Не им се връзвай на разни доброжелатели. Алех на тази възраст най се успокояваше като я гушне баща и и така спяха. Само че аз се притеснявах на тема завивки и тя си беше в чувалчето. А денем нон-стоп в слинга. Според мен си е до дете. Племеннитсата ми не можеше да спи ако някой я гушка, та даже и ако е в стаята. Така че ако човечето има нужда от гушкане, гушкайте се Simple Smile После като тинейджерка няма да тича да спи при мама Simple Smile

За коло маската на триъгълника ми е мъка вече, а с епилатора болиии. Е като бях в Бг козметичката ми оправи нещата, но тук нещо не е прието. Кола на бикини линия да, ама пълна нещо в нае село нема. Ми сте се мъчим.

А и аз на краката с лак Simple Smile Даже като тръгнах да раждам Алеь молих мъжо да ми го дооправя, че тя тръгна по рано и ме завари неподготвена. В 2 през ноща ми изтекоха водите и мъжо щее да ме убиее че си оправям лака. Мда ама нали сте ми гледат краката. Аз това не го знаех че нетрябва да има лак.


приятен слетобед че нещо се унесох Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт