Черен списък - гр.София

  • 1 011 163
  • 3 061
  •   2
Отговори
# 435
 Отново прибързани действия от страна на недобросъвестен педиатър "д-р" Ели Захариева в Мусагеница....диагнозата беше скарлатина - след 2 минутен преглед , естествено не обстоен... - а , да ви напиша симтомите: температура 38, лек обрив на гърдите и толкова....И понеже не сме чак толкова прости си платихме за микробиологични изследвания, които не потвърдиха това, искам да изразя недоволството си и да попитам къде мога да напиша оплакване? А хаосът беше пълен, защото докторицата не беше съобщила в ОДЗ 17 и след като отидох до градината във връзка с друго и съобщих за диагнозата, настъпи страшна паника...което е разбираемо.
Е, да не ставам отегчителна - ВКЛЮЧЕТЕ и "д-р" Ели Захариева в черния списък.

# 436
  • Мнения: 47
др.Цанка Илиева от 25 п-ка в София
супер НЕкомпетентна личност.
ужасен човек.
и супер нагла жена.... #2gunfire

д-р Цанка Илиева ми загуби 2 години с прегледи и изследвания, а се оказа, че нищо ми няма и не е имало нужда от лекарства и пазене.
Да не говорим, че беше истинско събитие да се влезе в кабинета й след минимум 4 часа чакане.
По-добре си изберете друг лекар!

# 437
  • Мнения: 47
Д-р Димитров от Шейново-груб и циничен спрямо по-пълните бременни жени Twisted Evil
Имаш предвид младия ли д-р Димитров?
ShockedНаистина- за  доктор Тодор ДИмитров ли става дума? #Crazy
Аз пък съм адски доволна от него, а ако ти е направил забележка че си качила много то е за добро. Ето аз качих над 20 колограма детето ми е на 5 месеца и още не мога да ги сваля.


Да! Той ноистина прави забележки на бременни качили повечко кг. Така се "скара" и на зълва ми, но това е само от гледна точка по-лесно раждане и по-бързо възстановяване на родилката.
Аз съм безкрайно благодарна на този ЧОВЕК за вниманието и професионализма му!

# 438
kajete mi neshto za d-r Anelia Bueva ot pediatriata.

# 439
  • София
  • Мнения: 6 011
kajete mi neshto za d-r Anelia Bueva ot pediatriata.

Май не е тук мястото на твоя въпрос.Регистрирай се и ми пиши на лични или си задай въпроса в "Здравен справочник".Моят син е пациент на Д-р Буева,нейното място не е в черния списък!

# 440
  • Sofia
  • Мнения: 145
Добавям г-р Диков от Майчин Дом.


как му е първото име на този д-р Диков!
защото аз раждах при д-р Иван Диков и като чета какво пишеш все едно говорим за различни хора!чудно ми е дали наистина не е така
[/quote
Не зная първото име,но дано имаме късмет,защото преди 6 месеца един др.Диков от майчин дом оперира сестра ми от тумор-бе много любезен и добър-дори отказа и символичната почерпка за здраве.


Д-р Иван Диков е безупречен в работата си.Аз родих преди 4 месеца и половина и нямам никакви оплаквания.Операцията бе6е перфектна и се възстанових много бързо.



Според мен Д-р Диков е страхотен човек и специалист. Толкова е внимателен, че успя да успокои дори паника като мен. Разбрах, че вече е в Токуда и живот и здраве, когато решим да имамем второ дете пак на него ще се доверя.

# 441
Искам да добавя към списъка д-р Александров от клиника "Щерев".В тртия месец съм (9гс) , преди две седмици полу4их обилно кървене, след разговор по тел. той не искеше да ме приеме за преглед защото работното време на клиниката е приклю4ило и нямат дежурни анастезиолози. Каза ми да се оправям в спешното на Т.Киркова или Шейново. Добре 4е не настоявах да дойде да ме прегледа (въпреки 4е му се молих), сигурно да ме беше из4истил цялата. А всъшност бебетата бяха 2 , но ме беше хванал синдрома на из4езващия близнак. Едното из4езна но другото се развива добре.  Praynig

# 442
  • Мнения: 34
Mr. GreenАз съм възмутена от Кукуряшкова, като чуя името и, и видя физиономията и от някое списание, където не и е мястото, направо побеснявам. Не мога със сигурност да си спомня името на една лекарка в неонатологията в МД, но мисля, че е Попиванова (дано да не греша, ако е така се извинявам), която на мен и на още една майка ни каза да си отпишем бебетата, които бяха с пневмония. Не стига, че не ни даваше надежда, но ни унищожи и тази, която я имахме. #2gunfire За останалите лекарки в неонатологията не мога да кажа лоша дума. Наистина има специалисти и хора.   bouquet   

# 443
  • Мнения: 15
Д-р Жекова-окръжна болница -София
Д-р Мазнейкова 

# 444
  • Мнения: 1 120
д-р Тошева от 30 ДКЦ в обеля акушер-гинеколог
на профилактичен преглед ми каза,че имам раничка.препоръча ми горене.отидох след 2 седмици и ми каза,че раничката е изчезнала.странно как така стана.каза ми също,че имам гъбички.при положение,че нямам нито сърбеж,нито парене,нито нищо.просто едно стандартно бяло течение в границите на нормалното
на майка ми и беше объркала едни хапчета с други,та и се виеше свят и залиташе.обяснението беше ехидна усмивка

# 445
  • Мнения: 2 524
Цитат
едно стандартно бяло течение в границите на нормалното
Стандартно бяло течение в границите на нормалното няма.
Иначе Тошева хич не обича да пуска микробиология, а се поризнася "на око". Настоявай да ти вземе влагалищен секрет, а най-добре смени гинеколога.

# 446
  • Мнения: 1 120
аз от един професор,лека му пръст,знам,че не е добре да нямаш въобще бяло течение-това е предпоставка за развитието на инфекции и т.н. просто нямаш защитна среда за микробите
а при мен беше много леко и то след цикъл.отидох при нея просто ей така за профилактика.винаги на 5-6 месца ходя.
но определено ще я сменя.сега съм в процес на търсене на друг гинеколог.найстина тя се произнася на око
 Peace

# 447
  • Мнения: 2 524
В Обеля и Надежда уверявам те, няма читав гиниколог.

# 448
  • Мнения: 1 120
В Обеля и Надежда уверявам те, няма читав гиниколог.

това отдава съм го разбрала
просто искам да спестя притеснянията,който изпитах,на някое друго момиче.  Peace

# 449
Искам да включа д-р Мария Деновска,работи в Райна Княгиня,иначе има частен кабинет на Позитано.Мила и добра,докато ти вземе парите,и то много повече отколкото трябва.Открива ми някакви болести,които при вторичен преглед и изследвания при специалист,се разбира,че ги няма,иначе ми изписа лекарства за 190лв.След това я потърсих по телефона да ми отговори на 2-3 въпроса,естествено в удобно за нея време,както тя ми беше казала,а тя ми се разкрещя и ми каза,като съм имала въпроси да съм дойдела в кабинета и(за да може поне още 20лв да ми вземе,а лично тя ми даде телефоните си,и ми каза-можеш да ми званиш за всичко,без да се колебаеш и притесняваш,виждам,че си с малко детенце).И при нея ни праща нейна много близка,представете си,ако просто отидете така.За мен тя е една алчна дърта кранта. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт