Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 14

  • 20 494
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 5 334
Айде, Ринче, работя за тебе. 50! Пускай новата тема! Hug Hug Hug

# 736
  • Мнения: 1
Змийче,като гледам снимките ти от балкона си мисля,че както и снощи,така и днес народа надушваме яко когато има новина.Така сме се сраснали с филма,че ни работи и телепатията.
А сега молитвите ми вече се отправят към вторника- да ни зарадват с поне два нови трейлъра,то и за утре ми се иска,ама досега в понеделник не са ни удостоявали с това.
Ники, за утре сме си спретнали купон с молитви за трейлър. Предполагам че и ти ще се включиш!
В петък се молехме няколко човека и господ чу молитвите ни!  Joy Joy Joy

Вътре съм,пишете ме.Още през деня почвам да ги отправям от работата,после следобед съм си вкъщи и пак,към 4,30 излизам по кафенета/тогава малко ще прекъсна/ и след осем съм тук.

# 737
  • Мнения: 0

Ех какви са готинки и дваматаааааааа.... Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 2 156
Айде бе хора,давайте да пишем,че да стигнем 50 страница.
Аз обаче така и не разбрах от снощи дали сме се спряли на някакъв отговор от обсъжданията за новия учител.Имахме ли мнозинство по въпроса,нямахме ли...нещо ми се губи.А уж всичко съм изчела.

Снощи стигнахме до предположения, че може би ще учи език и Саймето е много подходяща за тази работа. Може да й преподават и уроци по сценично поведение, ще има нужда от такива. Там може да е Берин. Тя не може да плува, а нали при гребането намекна нещо. Така, че може  уроци по плуване да взема. Това са ни вариантите. Ти ако имаш идеи, давай ги.

# 739
  • Мнения: 1
Айде,готова,браво на нас.Стигнахме 50,че и ще я прехвърлим.
Змийче аз снощи дадох няколко възможности,но накрая се спрях на Берин.Значи всъщност сме заложили на Сайме или на Берин.

# 740
  • Мнения: 0
Ей тука така лъчезарно го полежда, че се чудиш този поглед за Мурат оджа ли е
или за Джансел, тези нейни очи никога не лъжат
                              


Новината е супер, но аз отдавна си я предчувствах Simple Smile
                                              
                                                

# 741
  • Мнения: 10 240
НОВАТА ТЕМА   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=496118.new#new

ЗАПОВЯДАЙТЕ!

# 742
  • Мнения: 73
lii4ence,и аз се учудих,че само за малко показаха артиската,която играе Гонжа в Аси. Много я харесвам и дано не е само статиска в един епизод. Пък и татко Бурхан пак ще идва в България и то мисля,че няма да са малко тези негови пътешествия. Тук се крие не малка част от загатката за майката на Хасрет.

# 743
  • Мнения: 2 156
Последна снимка за тема 14. Който се снимал, снимал. Който е изпуснал фотото, другия път  Joy Joy Joy

zmiyata777, nikoleta_11, Catya, stan7537, Pepa47, lii4ence, kef4eto, mondrita, gela1, riminiii, каката, t.gigova, reni1961, didoka45, adenceto11, lisanka1, Sylva, li1979, bubule4e, gospodinova54, irra1, Vali_N, cura63, shtereva6 (+ 4 Скрит/и) и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

 Всичкото това все запленени ли сме! newsm78 newsm78 newsm78

# 744
  • Мнения: 11
Аз лично не смятам че е слаб човек като характер.

Съжалявам за това, което ти се е случило лятото. Но също ще възразя, ако не ми се разсърдиш,че емоционален и раним човек не е еквивалент на слаб по характер. Но да спрем темата, ако искате и да си обсъждаме по-добре тук сериала, а не личният живот на актьорите. Това са съкровени неща, в които не е добре да ровим. Така мисля аз, вие ако искате продължете. Аз повече няма да се меся и ще изчакам да приключите дискусията Grinning

За емоционален съм съгласна. Но аз смятам че хората със слаб характер са раними. Но не съм психолог, така че може и да греша.
Спираме. Обещавам, няма повече.
според мен говорите за 2типа мъже и затова не сте на 1 мнение
раним,слаб,емоционален,силен
вси4ки емоционални хора са по-лесно раними от др,защото др тип не емемоц. не се впрягат толкова,пускат го покрай ушите си.
слабите хора са тези,които трудно се изправят като паднат,те са без воля,без инат,без хъс
силните са тези,които бързо стъпват на краката си.
но емоционалните хора са то4но силните,както лесно можеш да ги засегнеш,така бързо се окопитват и те рязват от към кратата още.
за мен слабите хора не са емоционални
вси4ко това е мое мнение,да не вземете сега да се впрегнете и да ме биете

# 745
  • Мнения: 2
Фенче, обожавам тази част от трейлърчето! Crazy Да видим до какво ще се стигне. Heart Eyes
Дидоче, и аз мисля, че има още какво да се види от България. Peace

# 746
  • Мнения: 1
Ади бЕ, идвайте,вече сме оттатък.

# 747
  • Мнения: 73
  Да, в България има какво да видят,ако не друго,поне нас ще видят и няма да бъдат разочароване,а запленени .

# 748
  • Мнения: 10 240

НОВАТА ТЕМА   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=496118.new#new

ЗАПОВЯДАЙТЕ!

Общи условия

Активация на акаунт