Лечение с протеолитични системни ензими (2-ра тема)

  • 152 357
  • 747
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1
Имам проблеми с разширени вени на краката
Пинко писа че тези ензими облекчавали и си ги поръчах

някой се произнесе преди много време ( 6 месеца) за скъпите доставки от америка на ензимите
ето аз какво поръчах и колко струва

2940    NOW Bromelain, 90 tabs, 500mg, 2000 GDU   1   $8.69
2945    NOW Pancreatin, 500mg 4X(2000mg Total), 100caps   1   $7.49
2954    NOW Serrazimes, 90 Vcaps, Systemic Enzymes   1   $10.49
 

Общо $26.67
Платено през PayPal и с отстъпка за транспорта!!
ПОръчах го на сайта препоръчан от Пинко в предишната дискусия
а нашите ми искат за комплекта 120лв!?!?!

Като ги изпия ще пиша!!


е и $11 ми начислиха допълнително ама се ядва

дано да пристигнат #2gunfire

# 286
  • Мнения: 127
Бях позабравила ползите от протеолитичните ензими.Благодаря ти Monte ,че ми я "навря в очите".Дойде ми като свеж душ  от информация.Блаженство Laughing

# 287
  • Мнения: 800
Monte - ние сега пазаруваме изключитерно от iHerb - много по-евтино е.

При разширени вени - задължително и наттокиназа!

# 288
# 289
  • Мнения: 79
Здравейте!
Днес направих първата си поръчка Simple Smile.
Много се надявам да има добър ефект и в/у мен.
Благодаря на  PinkPanther  за помоща  Hug !
Може би за в бъдеще ако има повече желаещи може да обединим някоя поръчка за по голяма процентна отстъпка.
Поздрави от мен   bouquet!

# 290
  • Мнения: 76
Пинки, благодаря за отговора в другата тема. Аз и мъжа ми пием протеолитични ензими от 1 месец и вече почти всичко свърши (мислех да останем само с формулата годините -20 приблизително), и не се усетих да си поръчам навреме, но като дойде следващата доставка - ще продължим поне още 1 месец.
Дъщеря ми е на 18 години. Утре сме при ортопед, защото много я боли едната пета и може да е шип. Дали мога да я включа и нея към ензимната терапия в такъв случай?

# 291
  • Мнения: 800
Моят код HEF911 afwitch
Нямам ясен отговор, но нищо не пречи да се пробва.

Мариям - при iHerb това няма смисъл поради ограниченията в теглото -1360 г.

# 292
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Simple Smile
код за отстъпка NAC442  Simple Smile

# 293
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Привет,

аз давах около 2 седмици на малката серапептаза, да видим как се е повлиял слухът, към края на месеца ще правим пак аудиограма.

Междувременно ми пристигнаха другите ензими, и понеже все пак ме съветвате да изчакам и да не ги пия докато кърмя, навих мъжа си да опита как ще му се отразят. (Той не е болен, но дядо му и баща му са починали млади от инфаркт и все се притеснявам, че може да се появят сърдечни проблеми). Та, взе той вчера на обяд и привечер по 1 серапептаза, 1 бромеалин и 1 панкреатин.
И от сутринта му е много зле, гади му се, разстройство имал, цял ден не ще да яде и ме обвини, че искам да го отровя...   Rolling Eyes Нямало да ги пие повече, не ми вярва, че е временно....
Явно ще си търся друго опитно зайче, ще тествам майка ми, тя има куп подходящи болежки...
Как звучи само, а аз искам да съм полезна! Wink

# 294
  • Мнения: 800
Съжалявам, младите мъже не са подходящи за целта...
Нормалната реакция се върти около:"Абе, я ми се ма'ани от главата с тия боклуци!" #Cussing out

И аз съм бил млад...

Бромелаинът съвсем в началото предизвква леко гадене - хапва се нащо кисело.

Пробвай с някой по-болен и то постепенно, не с 4-5 хапчета изведнъж.

По принцип мъжът ти трябва да пие рибено масло. Но не настоявай.

Успех с малката!

# 295
  • София
  • Мнения: 1 057
Чудя се как на кратко да си споделя проблема...
Преди три седмици паднах извън пътя и си нараних коляното. Отидохме до Пирогов да ме снимат (за всеки случай) и да ми изчистят раната от мръсотията и прахта. Беше петък вечер. Колко добре са ме изчистили стана ясно още в понеделник, когато се сдобих с "Enterobacter cloacae". Последва старателно изчистване на коляното ми с упойка, в друга болница и вливане на антибиотик венозно (по 1гр. сутрин и вечер) и друг антибиотик, който до вчера приемах през устата. Сега съм на превръзки сутрин и вечер с "Октанисепт".
Връзката с темата е, че веднага след падането започнах да пия серрапептаза по 3 капсули и цитросепт по 2 хапчета, три или четири пъти дневно. Още отпреди си пия рибено масло и други витамини. Предполагам, че благодарение на противовъзпалителното действие на серрапептазата и цитросепта, не съм имала температура, преди да започна антибиотиците. Имам подозрения, че това не е позволило бактерията да се разпространи извън раната и сега образува колонии само там...

# 296
  • Мнения: 800
Напълно си права. Ако бях сигурен в стерилността на серрапптазата, щях да ти предложа промивка на раната с нея, но сега не смея.

Три седмици - много е. Можеш да вдигнеш дозата на ензмите, нали говорим за ~300 000 HUT.

И бързо оздравяване!

# 297
  • Мнения: 1 709
..... Та, взе той вчера на обяд и привечер по 1 серапептаза, 1 бромеалин и 1 панкреатин.
И от сутринта му е много зле, гади му се, разстройство имал, цял ден не ще да яде и ме обвини, че искам да го отровя...   Rolling Eyes Нямало да ги пие повече, не ми вярва, че е временно....
Явно ще си търся друго опитно зайче, ще тествам майка ми, тя има куп подходящи болежки...
Как звучи само, а аз искам да съм полезна! Wink

И при нас е така, както споделих тук наскоро. Майка ми се постресна от реакцията след като пи 3-4 дни ензими и отказа да ги приема. Заяви ми, че иска да ги пие ама под лекарски контрол Crossing Arms. Преди няколко дни почна рибеното масло на Now Foods, почувства се зле и го спря, а е пила преди това рибено масло с месеци, но го купувах от България преди да науча за I Herb. И сега и рибеното масло несправедливо беше "обвинено" за временното й неразположение.
Затова човек трябва сам да реши да приема каквито й да е лекарства или добавки.
От друга страна сега си мисля, че ако същите ензими бяха предписани от личния лекар на майка ми сигурно щеше да ги пие и да бъде по-настоятелна.

Успешен ден!

# 298
  • Мнения: 1
Lukasa или който знае, дайте линк към продукти с цитросепт в сайта плс, че не мога да открия ooooh!

# 299
  • София
  • Мнения: 1 057
Lukasa или който знае, дайте линк към продукти с цитросепт в сайта плс, че не мога да открия ooooh!

Ето ти американските разновидности на цитросепта

Прескочи и в темата за пазаруване от сайта, в подфорума "На пазар".

Общи условия

Активация на акаунт