Идеи за следобедна закуска

  • 14 384
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте момичета,

Моля за идеи за следобедна закуска. Видяла съм се в чудо,  Thinking  защото отказва всякакви кремчета, с изключение на една каша с бисквити на HIPP. Какво давате вие?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Мляко с ориз, каша, грис, кисел, крем нишесте, кисело мляко с бисквити.

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз давам каша. Скоро мисля да въведа кисело мляко, та ми трябват подходящи бисквити и ще ползвам случая да поискам мнение кои са хубави и с чисто съдържание? (ако има такива)

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз давам каша. Скоро мисля да въведа кисело мляко, та ми трябват подходящи бисквити и ще ползвам случая да поискам мнение кои са хубави и с чисто съдържание? (ако има такива)

Аз ползвам само Житен дар на Нестле. Първо обикновеният, а сега този с масло.

# 4
  • Мнения: 15 379
Освен всичко изброено - пресен плод, готова каша в бурканче, йогурти за бебета и дуети.

amanita, купувай бебешки бисквити - Плазмон, Хипп, Нестле Алете. Поне в началото.
Плазмон са наистина сладки, но поне без съдържание на консерванти и адитиви за брашно.
Бисквитите можеш да приготвяш и сама, у дома. Не е сложно.

# 5
  • Мнения: 27 524
Пресен плод.

# 6
  • Мнения: 4 615
аманита, съвсем не е задължително киселото мляко да е с бисквити, може и чисто да е, може и с плод, с овесени ядки. Аз не съм видяла чисти бисквити. Ако държиш на тях последвай съвета на Сърчи и си прави домашни. Елемнтарно се правят и сама можеш да избереш каква да е захарта, био, кафява, рафинирана...

# 7
  • Мнения: 781
И аз давам кисело мляко с бисквитки плазмон един път седмично,защото не му се нрави много често да го яде.Най вече каша,но редувам различна иначе и това неще  Tired А понякой път взимам бисквити на Ревю с овесени ядки и с кисело мляко става супер чак аз ги дояждам ако дребчо не ги изпапка  Mr. Green Иначе утре е му дам кисело мляко и сини сливи да видим ще му хареса ли тази комбинация.Правя си и аз експерименти  Mr. Green

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Плодове,каша или мляко с бисквити.Моята дъщеря така и не хареса кремовете.

# 9
  • Мнения: 9 814
Чудесен десерт се получава от една изцедена кофичка кисело мляко + плодово пюре или пресен плод.

# 10
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз давам: мляко с ориз,мляко с грис,кисело мляко с бисквити,кисело мляко с плод
или кремче,в което слагам плод или плодово пюре.

# 11
  • Мнения: 2 231
Кисело мляко, бисквити, кроасан или мляко с какао.

# 12
  • Мнения: 1 567
Моля за идеи за следобедна закуска.  Какво давате вие?

Плод, сезонен и нарязан.
Изцедено кисело мляко с плод някакъв или бисквити (зависи от моментния апетит)
Филийка с масло и сирне
Дом кекс, баница
Нарязани плодове с желе (това ни е зимния сладолед  Mr. Green)

# 13
  • Мнения: 31 212
Плодове, кремове, каша, кисело мляко с бисквити.

# 14
  • София
  • Мнения: 137
Зависи какво обича детето - моето не харесва десертите от детската кухня, не обича пресни плодове- най-често и давам йогурт или десерти на нестле, бебевита.

Общи условия

Активация на акаунт