ЕВРОВИЗИЯ 2010 - SHARE THE MOMENT - I- ви полуфинал

  • 15 330
  • 750
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 786
Няколко песни ми направиха лошо впечатление като изпълнение - певците пееха направо фалшиво. Сега не мога да се сетя кои бяха, но ще гледам запис от предаването и ще си отбележа. Като цяло песните не ми харесаха, може би наистина в другия полуфинал са събрани повечето силни песни?  newsm78 Няколко пъти се спомена, че залата е полупразна, защото много хора са били възпрепятствани да пътуват заради вулкана или са се изплашили да пътуват пак заради вулкана  Confused

# 151
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
щастлива - хехехе ,норвежците са се измъкнали с оправдания, просто билети си имаше доста за допродаване, ако им бяха смъкнали цените покрай самия концерт щяха да си напълнят залата  Peace....къде пък и вулкана са намесили ,толкова исландци имаше ....или може би те на вулканичния облак са пристигнали  Mr. Green
JeniB   -това е закрит стадион, за концерта покриват тревата с едни плоскости и отгоре бяха наредени едни кекави пластмасови столчета ,ама от най- долнопробните  Laughing и на тях имаше залепени листчета с местата, които с поглед се отлепяха  Laughing
Стана ясно от цялата работа , че дори и да си си взел от най -евтините билети ,пак можеш да си седиш най-отпред и като се поумориш се връщаш на мястото си за кратка отмора  Joy..през цялото време излизаха навън ,купуваха се бири ,сандвичи ,води..абе купон си беше като на Илиенци  Joy Joy
Подготвили сме знамена за утре..ама то е толкова постно откъм българи ,че ще е истинско чудо да бъдем забелязани в мелето Joy
На Миро кристалите са зашити вече  Wink, гласа му е  по-добре /поне вчера беше така/, раздаваме флаери, днес има още едно посещение в училището, ще е по време на репетициите и балета и Миро няма да дойдат, но е важно да се агитира района там.
Дано момчета от балета свикнат с панталоните си , че нещо им се уплитат в краката ..Сцената е хлъзгава ,надявам се да няма издънки   Praynig и наистина ми се ще да има успех песента...явно българщината в мен проговаря  Laughing

# 152
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Може вече да е направено, но дали да не се активизират дамите от Мами от чужбина?
Аз нямам познати, които да задействам, за съжаление.

# 153
  • София
  • Мнения: 1 634
Здравейте! Hug

Може ли и аз при вас?  Simple Smile

Тук съм по покана на Госпожичка Клавил - благодаря ти!   bouquet

# 154
  • Мнения: 262
Госпожичка Клавèл, може би ще те видим при знамената ни утре?!

Иначе са интересни коментарите в края на сайта
http://www.eurovision.tv/page/news?id=17263&_t=The+winners%2 … mi-Final%21#react

и искрено се радвам, че в нашия форум има взаимна толерантност на мненията.

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 16:10 от Isis

# 155
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Оооо да със сигурност съм там...сега дори събираме агитка  Laughing
Ама трудноооооооо...малко са хората тук  Cry
Lady-B   Hug

# 156
  • София
  • Мнения: 1 825
Аааа, не сме много толерантни. Само някой да си позволи да "си помисли нещо лошо" за България, ще му се случи случка. Crossing Arms

# 157
  • MJF
  • Мнения: 8 677
Госпожичка Клавèл , горе главата. Количество не гарантира качество.


На мен почва да ми харесва намесата на 50% жури. Резултатът от снощи се засича на 60-70% с мнението ми, което не е никак малко. Да видим нататък.

Емел , тук не отстрелваме, нещо бъркаш с други теми.  Peace иначе  #2gunfire са под ръка при нужда за потребители емоционално некултурни.  Laughing

# 158
  • Мнения: 6 496
Руснаците определено са проявили чувството си за хумор ,изпращайки тоз певец,ама и сателитите им големи майтапчии Laughing

# 159
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Тази година ми направи впечатление, че доста се експлотира бялото. Снощи, при една от песните, се развяха ангелкси крила. Дано да не се е поизтъркал този ефект.
Честно казано не можах да разбера много замисъла на втория клип, който Миро направи. Не съм гледала филма "И твойта майка също", но имаше кадри от него в клипа на едноименната песен на Ъпсурт и там имаше пак две момчета с едно момче и пр.  Аз някак си представях песента да се обвърже със социална тематика, с мотива за нямалите шанса да порастнат. Дали пък идеята на новия клип не е за останалите духовно чисти, неробуващи на предрасъдъците хора... Тогава вместо тялото не можеше ли да раздава нещо друго това момиче в клипа...

# 160
  • Мнения: 262
Нека не си разваляме настроението със спомена за този втори клип. Оказа се, че първият клип е по-добър въпреки всичко.
Аз се чудя на регламента на гласуването – каква е целта на даден полуфинал да гласуват само държавите, чиито представители участват в полуфинала? Трябваше да има равнопоставеност на всички държави. И тези пликове с резултатите......
Браво на фен групата баби от Малта, както ни съобщава Госпожичка Клавèл- това се казва дух.

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 18:38 от Isis

# 161
  • Мнения: 1 263
Инди , ето каkво обяснение за замисъла на клипа прочетох в друг форум. Определено някои имат богата фантзия. Simple Smile
"Ето каква е концепцията за видеото на английската версия: едното от двете момчета, което винаги остава леко встрани, не е обикновен воайор, а е ангелът хранител на момичето. Той трябва да я закриля и да я следва неотлъчно, но се влюбва в нея и е осъден да бъде fallen angel (заслушайте се в текста), паднал ангел без крила."

ПС. Едно приятно интервю със сестрата на Миро:
http://www.varnautre.bg/afish/music/item/9094-%D1%81%D0%B5%D1%81 … D0%B8%D0%BD%D0%B0

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 19:00 от basis

# 162
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Инди , ето каво обяснение за замисъла на клипа прочетох в друг форум. Определено някои имат богата фантзия. Simple Smile
"Ето каква е концепцията за видеото на английската версия: едното от двете момчета, което винаги остава леко встрани, не е обикновен воайор, а е ангелът хранител на момичето. Той трябва да я закриля и да я следва неотлъчно, но се влюбва в нея и е осъден да бъде fallen angel (заслушайте се в текста), паднал ангел без крила."


Трябва да раздават сюжета на втория клип напечатан на флаери. Гледаш и четеш. Laughing

# 163
  • MJF
  • Мнения: 8 677
Isis, няколко мои разсъждения по твоите въпроси.

Миналата година също си беше така с пликовете на полуфиналите. Икономически неизгодно за  тв. са излъчването на живи събития над 2 часа . Това се отнася не само за този конкурс но за каквито и да е предавания Live-спортни и културни. Събития, които продължават повече вече от няколко години не се дават на живо а се дават на запис/на живо  в "орязан" вид. Изключенията от тази тенденция са много малко. Освен това се искат много пари за излъчване от препродаващата предаването компания ....  чисто икономически причини.

С правилото за полуфинал да  гласуват само жителите от съотв. държави донякъде редуцират политическия вот.

Това са мои разсъждения на база лични наблюдения.

добре че не гледам клипове, ами то много сложно , че и да гадая какво иска да каже автора  ooooh! Mr. Green
Покрай икономиката се сетих за нещо, което снощи забелязах. По bbc 3 нямаше нито една рекламна пауза за 2 ч предаване, и по другите ли предаващи телевизии е така? Може и да е изискване, не съм обръщала внимание на този аспект досега.

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 19:08 от 6o6ul4o

# 164
  • Мнения: 262
У нас, българската национална телевизия даде на няколко пъти по 1 кратка реклама (вероятно по време на интервютата зад кулисите, за които четох, че ще ги има)

Общи условия

Активация на акаунт