На море в Турция - all inclusive, тема 10

  • 73 679
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 23 112
illy, не избирай Емералд. За жалост не мога да ти препоръчам друга фирма, защото нямам опит...

# 721
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 773
Здравейте, момичета  Simple Smile Имам нужда от съвет.

Решихме все пак да си направим второ септемврийско моренце- в Турция. Мислим да пътуваме с автобус и да бъде в Кушадасъ. Моля, някой пътувал с агенция с автобус да препоръча? Чувам ужасяващи неща за някои фирми та не знам чрез кои да резервирам. Колебаех се между Емералд и Ориент 99, но за Емералд пък чух кофти коментари. Споделете малко опит, моля Hug
Аполо - препоръката ми е като партньор и по отзви от мои клиенти.

# 722
  • София
  • Мнения: 4 778
Благодаря ви, значи Емералд отпадат... Аполо не съм ги чувала, но ще погледна офертите.Мерси  Hug Hug

Събирам още препоръки  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 1 716
или,
мисля, че от АураТур има много добри отзиви.

# 724
  • София
  • Мнения: 4 778
или,
мисля, че от АураТур има много добри отзиви.

Мерси!! Има много добри оферти в сайта им. Чудя се дали разполагат със собствени автобуси или пренаемат? Извинявам се за многото въпроси. Сега ще разгледам офертите в предложените от вас агенции.  bouquet

# 725
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 773
Доколкото знам ги наемат....Лично аз Аура тур ги чух тук във форума, пък съм от бранша... Ще се поинтересувам.

# 726
  • Мнения: 530
Ние пътувахме с "Ориент 99" преди месец и нямам забележки.Всъщност автобусът им на отиване не беше от най-комфортните... но затова пък на връщане случихме - беше по-нов и доста по-луксозен:)))

# 727
  • Мнения: 1 716
или,
мисля, че от АураТур има много добри отзиви.

Мерси!! Има много добри оферти в сайта им. Чудя се дали разполагат със собствени автобуси или пренаемат? Извинявам се за многото въпроси. Сега ще разгледам офертите в предложените от вас агенции.  bouquet
Ние за първа година ще пътуваме с тях.Автобусите йм знам, че са луксозни.Има една мама, с която си пишем в скайпа и тя е много доволна от агенцията - каза, че вече три години пътува с тях и не е имала проблеми никакви.

# 728

Общи условия

Активация на акаунт