Да помогнем за намирането на котетата Нико и Бени на Ted cat

  • 7 690
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 861
Теди, Благодаря! Знам за добрата новина при Ани и сина й /с нея си пишем си и се чуваме по скайп/. Мислех, че ти ще пишеш в темата "Отвлякъл детето й"/ако не се лъжа е на трета страница в подфорум "Родители отглеждащи сами децата си" за да зарадваш и другите мами. Но сега с тези проблеми с писанчовците, разбирам, че не ти е до това.

Дано и ти скоро да можеш да се похвалиш с щастлива развръзка за похитените котьовци!  Praynig

# 106
  • Мнения: 1 912
Целта на темата беше да се покажат котетата и някой, ако ги види, да сигнализира  Hug Нека изводите всеки да ги прави в главата си, не е нужно да ги коментираме тук.
Всяко семейство минава през трудни моменти и Теди ще се справи, сигурна съм  Hug Теди, гуш!
Хайде, софийски момичета, оглеждайте се за маците!

# 107
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
За съжаление, ако котетата се дават, някой може да си ги прибере и 1. да не знае, че се търсят и 2. да не иска обратно да ги даде. Надявам се на първото, но не изключвам второто.  Confused
Май, става само с оглеждане...Може и да са наблизо ( да не му се е занимавало да ги носи), но тогава Теди трябва да ги търси сама, защото те биха реагирали на нейния глас. Може би, някой може да гледа детенцето за половин час, за да ги повика?

п.с. Съжалявам, ако съм написала в предишния си пост нещо, което би наранило някого. Написах го, защото прочетох постове и на двете страни и разпознах много неща. Моята майка затваряше вратата и излизайки играеше театро за щастливо омъжена жена. Може би, ако имаше смелостта да говори за проблема си, би получила подкрепата на приятели/ близки, която й е била нужна, за да се осмели да донесе спокойствие за себе си и децата си. Но, заради театрото, никой не знаеше какво става зад вратата.
Теди, възхищавам се на смелостта да споделиш и ти желая много сили.  Hug Hug Hug

# 108
  • Мнения: 630
Дано се намерят котарачетата,много са сладки и знам колко ти липсват.Преди години и аз преживях нещо подобно,само че беше котката с малките котенца(те бяха на околоо 3-4 месеца).Каза ми къде ги е оставил,ходихме да ги тъсим но ги нямаше.След 2-3 седмици,голямата котка се върна сама,не можех да повярвам.Живеехме в къща,ако това има значение.Бяха закарани с кола извън населеното място...много гадно. Praynig Praynig Praynig

# 109
  • Мнения: 0
Разлепете обяви навсякъде из квартала, ако са изхвърлени, все някой ще ги забележи. Искрено се надявам да ги намерите и да се оправи всичко.

# 110
  • Мнения: 5
Ставаме без да искаме свидетели на деликатен семеен скандал и не е особено красиво да продължавате да го доразпалвате, си мисля аз.

Усетих го...дори го написах...

Семейството....има проблеми.....

Не мога да спра да плача и да викам колко го МРАЗЯ!

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 3 049
Смятам да спра това, защото няма индикации то да спре само, а както е видно темата задълба из нечии семейни проблеми и принципни обобщения без връзка с темата.

Общи условия

Активация на акаунт