Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 67

  • 28 155
  • 752
  •   1
Отговори
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
  ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ
СЕГА И В "EZEL"
   


  YİĞİT ÖZŞENER    
       
     
         

 
Ийит Озшенер се появява пред камера за първи път през 2001 година.
 Към края на 2009 вече реализира 24-тия си проект. 24 филма за 9 години! Но въпреки този внушителен брой, въпреки необятността на интернет-пространството, за Озшенер в Интернет се откриват едва две-три думи - суха биографична бележка, която освен всичко събужда у внимателния читател сериозни подозрения относно своята достоверност. Писана наскоро, тя ни съобщава, че Ийит е роден през 1972 година. Завършил е Техническия университет "Йълдъз", специалност "Електроника и комуникационна техника". На 22-годишна възраст започва обучение по актьорско майсторство в Студио "Şahika Tekand". През това време играе в театрални постановки и участва в театрални фестивали в България, Македония и Гърция. Анонимната записка съобщава още, че Ийит си остава типичен театрален актьор, независимо от множеството успешни роли във филми и сериали. През 2001 година основава Обществен Театър „Магазин”, където играе и досега. Посочва се, че е получил две награди на международни филмови фестивали в Лос Анджелис и Сиатъл, САЩ. Ерген е. Хоби - безмоторно летене, гмуркане, плуване и йога.
     Колкото и да е активен на сцената и пред камера, известността на Ийит не преминава границите на ислямския свят преди 2008 година, когато на екран излиза "Dudaktan Kalbe", филмираната версия на романа на Решат Нури "От устните до сърцето". Едва с този филм името му се чува в Европа. Но трябва да започне излъчването на "Езел", за да се появи една съществена статия за неговата актьорска работа:
     "Помните ли? Едно време играеше в реклами, а сега е Дженгиз в "Езел". Със своето актьорско представяне Ийит Озшенер прекрачва границите. Той дълго време показваше добрата си игра на любителите на театъра. Именно те добре знаят, че той е един от основателите на театрална формация "Дюкян". А аз съм фен на играта му от времето, когато бе на сцената на "Герданлашма".
     Телевизионните зрители го познават като Джемил от "Мелодия на сърцето". Той е "различен" актьор. Заради своето обучение и култура, Ийит наистина много се отличава от стереотипа. Различава се и заради своята игра. Той е актьор, който без думи предава чувствата от екрана. Тъгата например той внушава само чрез светкавица в очите си, само с мимика. Ийит Озшенер е нарочен за лош герой с характер на психопат. Но той успява да накара публиката да го обикне. Гледате го и намразвате героя му, но това е силата на неговата игра. В играта му има такава харизма, такава искреност, че в същото време съумявате да обикнете този характер.
      Ийит Озшенер не е човек, който ще срещнете в ТВ-клюкарски предавания. Той е много добър актьор, образцов пример за човек на изкуството. Със сигурност в най-скоро време ще имам удоволствието да го гледам в главна роля в някой филм. Чакам с нетърпение."
     Ние, българските му фенове - също!




  ГАЛЕРИЯ    

                

     DUDAKTAN KALBE         DUDAKTAN KALBE            ЗАД КАДЪР                     ФИЛМИ                              EZEL

                             

      YİĞİT ÖZŞENER         КОЛАЖИ И ЛЕНТИ        ДРУГИ АКТЬОРИ              КЛИПОВЕ               ДЖЕМИЛКЬОЙ

                             


                        КОЛЕДНИ                      ДРУГИ КОЛАЖИ                  ГИФЧЕТА            İSTANBUL, BÜYÜKADA
 


  ВСИЧКО ЗА ФИЛМА    
     
 Тема 50 , Тема 51 , Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56,
Тема 57,Тема 58,Тема 59,Тема 60,Тема 61,








Ийит Озшенер в "Говори с Хюлия Авшар"

           
                                                                                 
                                                           1 част                        2 част                     3 част                                                                                                                                                                                                                                           


ЕЗЕЛ - филм, субтитри, резюме на епизодите



          

                                 
EZEL може да се изтегли от :
NANOSET

# 1
  • Мнения: 3 098
2-ра.
Aaa,3-та съм била  Laughing ,Зизу ме преварила. hahaha
Лакунееееееееее,много хубав аватар си сложила,със здраве да си го ползваш.

Аз казах ли ви,без да съм гледала напред,4е ЕзелЮ не е Омер. Whistling

Според мен накрая ще станат хепи мафиозо фемили,в състав Рамиз,Езел,Ейшан.Дятито сигурно ше го пратят на Мюмтаз и Мелиха,да го облагородяват.

# 2
  • Мнения: 0
Дали има някакъв вариант Али + Бахар = Любов ?

Зизано, Езела никой не го пипа.  Peace Laughing Въпросът е да не прецакат сериалът ,както направиха с други.
Надявам се той да намери мир и спокойствие ,което ,както виждам доста му убягват.  Thinking
Каква всъщност е крайната цел ,защото той доста се отклони май ? Thinking

# 3
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дали има някакъв вариант Али + Бахар = Любов ?

Зизано, Езела никой не го пипа.  Peace Laughing Въпросът е да не прецакат сериалът ,както направиха с други.
Надявам се той да намери мир и спокойствие ,което ,както виждам доста му убягват.  Thinking
Каква всъщност е крайната цел ,защото той доста се отклони май ? Thinking
Ааааа, уточнявай нещата... Hug
Така и аз съм съгласна. Mr. Green
А щом нема да пипаш Езелко, немаме никви проблеми. hahaha hahaha hahaha
Ловим те ма щуроооооооо... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 4
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Добро утро! Hug Hug Hug Hug





ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ!!!


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



ЕЗЕЛ еп.29 без превод

# 5
  • Мнения: 1 064
И аз да се запиша и да кажа, че за мен вариантът

Али + Бахар = Любов

е възможно най-хепи краят, който мога да си представя. На Езел и Ейшан не им пожелавам нищо хубаво. Особено на Езел, защото за мен той се издъни много яко. Али обаче - ще гледате... това обаждане до Езел с думите - спри я... просто ме довърши. Това за мен е висша форма на любов - да можеш да се откажеш от любимия в негова полза.

# 6
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Добро утро и от мен Hug Hug Hug

Имам доста серии за гледане,за да ви настигна и после ще се включа с коментарите Grinning

# 7
  • Мнения: 0
Благодаря ви   bouquet  bouquet  bouquet Обичам ви   love001
Аз днес съм се отдала на чистене  ooooh! но ще ме накарате да зарежа всичко че две серии ме чакат(даже три)  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 40
И аз да се запиша и да кажа, че за мен вариантът

Али + Бахар = Любов

е възможно най-хепи краят, който мога да си представя. На Езел и Ейшан не им пожелавам нищо хубаво. Особено на Езел, защото за мен той се издъни много яко. Али обаче - ще гледате... това обаждане до Езел с думите - спри я... просто ме довърши. Това за мен е висша форма на любов - да можеш да се откажеш от любимия в негова полза.

Тук става нещо като Али=Джемил Поне на мене ми напомня. И аз искам такъв край- Али с Бахар

# 9
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте мили момичета  bouquetМоля да ме извините,че нахлувам в темата ви,но искам само да ви попитм нещо.Досега гледах филма в бокса в сайта на елиханчо,обаче той преустанови дейността си и сега незнам къде мога да го гледам smile3518Дали не бихте могли да ми помогнете?????

# 11
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ами принципно и едно от нашите момичета качва там сериите,но е качила само до 21-ва серия.Днес ще я питам дали има възможност да продължи с качването,ако не ще измисля нещо по въпроса.

www.vbox7.com

иначе това е линка към нашите преводи

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Вие всеки път си го теглите ли newsm78Малко сложничко ми идва,дано има и по-лесен вариант,че си падам малко индианец с компа Embarassed

# 13
  • Мнения: 417
Привет Hug
Гледам Индира се е завърнала Hug
Злати,така е по-лесно.Няма да цъкаш през десет минути.Взимаш си кърпичките и на дивана Laughing
Довечера ще погледна писмото Peace

# 14
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Здравейте   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Усетих,аз че ще пуснете новата тема като угася компа
Whistling Whistling Whistling Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing

Езел устрои "сватба" на Ейшан.Изчака момента Ейшан да се почувства много щастлива и каза,че всичко е една игра.Рамиз и Мерт дойдоха на шоуто.Езел я изгони,тя не искаше да си тръгва.Ейшан отиде при Мелиха и и каза,че вместо Омер оставя Джан на тях.Остави му писмо.
Ейшан отиде на гробищата"Стига съм следвала баща ми,време е да отида при майка си."Нагълта хапчета.През това време Езел прочете писмото и разбра,че Джан е негов син.

Е сега се размекна тоя Езел ooooh!,като на филм ще я спаси тая пача Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
А на мен ми идеше да я хвърля у някой гроб и да се свършва
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт