"Системата минус 60" -Тема №10

  • 35 020
  • 744
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 159
Здравейте  Hug
Сиси ♥♥ Честито християнче! Е браво- при наличие на толкова празници пак хубав "-"  smile3501
marisa_ Така е- по закона за всемирната гадост, понеже днес е ден за отчет кантара показва повече  #2gunfire Важното е, че има "-"
Steletu Екстра си! - 1,9 - Браво  Hug
Кашарел Ехеее- супер минус  Hug
Дивимчо Хайде на отчет! Hug
За отчета днес -500гр доволна съм: ей тъй без лишения се разделих с 5кг. При мен нещата стават бавно за съжаление, но важното е, че стават  Simple Smile
От вчера съм леко настинала- в събота ходихме малката да кара колело, имаше вятър, бях леко облечена и като потичах малко след нея резултата е налице Sad Дано само тя да е здрава.
Отчета за вчера:
з: парче баница+ кафе с мляко
о: булгур със зеленчуци
в: беше ми лошо и пропуснах, а и се бях подула от чай
Желая ви лек ден и много, много минусчета   bouquet

# 406
  • Мнения: 2 329
Добро утро  и от мен. Аз след 2 седмици несистемност отчитам - БЕЗ ИЗМЕНЕНИЕ или 75.5  newsm44
Сиси честито ти християнче newsm51
Кашарел, Адаш, Сиси, мариса, Бубе - честити ви минусчета, дано и Дивко скоро се включи да каже седнала ли е на 9-та пейка  Hug
Меню за днес
З: 3 палачинки - 1 с кашкавал, 1 със сладко и 1 с течен шоколад
О:Кисело зеле с кафяв ориз и салата
В:Кисело зеле с кафяв ориз
Дано няма промяна в плана, че тъкмо се настроих да рестартирам както трябва Praynig
Лек и системен ден от мен Hug

# 407
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен.
Кашарел браво за минусчето.
чета предишните теми които сте писали и затова съм на "терасата".След малко отивам на работа,че снощи валя.
Като ви четох разбрах,че домати и сирене не може!
А на първа стр. в менюто за вечеря има цитирам"домати с лук и сирене.
Значи вечерях снощи това домат +около 050 г сирене /без олио,мазнини,без хляб/
Това ме обърка много във вариантите за вечеря мисля,че е във вариант 4 може млечни без сирене.Ако може ми отговорете.Тръгвам за работа и ще се върна късно.
Май ще трябва да си поръчам книгата.
Приятен де н и лека седмица ви желая!

# 408
  • Мнения: 197
Здравейте! Sunglasses
Аз тази седмица задържам (и това е добре предвид на странния ми режим на спане и хранене) , за миналата седмица отчетох -900 гр.
Доволна съм, защото ми остава още 1 кг, докато си върна теглото от "след дюканстването", тоест - да стопя всичко, което бях качила за 1г.  (оказа се по-лесно, отколкото очаквах Simple Smile )
Та оттук надолу каквото сваля ще е бонус, хаха  Laughing Laughing

Имам един проблем обаче: в коремчето, ханша и талията доста съм се постопила, нагоре рамената ми станаха направо мънички, но РЪЦЕТЕ ми не мърдат, бе!!! Close Shocked ЗАЩО ТАКА? Досега винаги като съм отслабвала е било равномерно, какво да правя???
Започнах да правя упражнения за ръце с малки бутилчици от минерална вода - пълни (имам забрана да вдигам тежко и затова са от по 1/2л. ), дано се стегнат малко, ама.....! Thinking Sad 
Някой друг от вас има ли подобен проблем?

# 409
  • Мнения: 99
Здравейте Hug
Сиси честито ти християнче-много здраве на цялото ви семейство Hug И честито минусче Hug
Кашарел браво мила, страхотен минус имаш Hug
Стелету и ти като мен си имала плюс за сваляне. Ами направо си смятай цялото за минус. Браво Hug
Мариса честито минусче и на теб-ами може да си задържала вчера вода и затова днес минуса да е по-малък от вчерашния. Но не се притеснявай щом го е имало пак ще се появина кантара Peace
Бубето поздравления за минуса и за 5кг. с които си се сбогувала. С пожелания никога повече да не се срещате Hug
Бебоче хайде вече от днес на 100% системна и другия понеделник да направиш поне -1кг Hug
Джижи ще трябва да се редактират списъците в началото. Имаше объркване и в началото когато още не ни бяха добре ясни правилата си мислехме, че сиренето може със зеленчуци. Когато нещо се колебаеш относно храна попитай в темата. Снощи вечерята ти се е объркала-трябваше да попиташ Peace
farfallina другата седмица ще има ново минусче. За проблема за който говориш нямам представа какво е. Дано да се оправи и да започне равномерно сваляне от всякъде Hug
Дивимо хайде идвай на отчет вечееееее Hug

Отчет от мен: при отчета на 07.06 бях 71кг. На другия отчет на 14.06 бях +700гр(значи 71.7кг) И после нямах мърдане. Преди седмица имах още +1кг. Преди седмица стартирах на 72.4кг. Но ще си сметна теглото от отчета на 14.06......тогава бях 71.7кг, днес 70.5кг.
Отчитам -1.2кг newsm44
Лек, слънчев, системен и минусов ден на кантарите Системки Hug

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 10:53 от janeta*

# 410
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Жанета, ако искаш, прати ми мейла си (в gmail) на лични, да ти дам достъп до списъците с менютата да можеш и ти да редактираш, защото аз не следя много подробно темата.

# 411
  • София
  • Мнения: 1 338
Добро утро Hug

Закусих кисело мляко с мюсли, сложих вътре и една малка праскова + 3 шоколадови бисквити Peace за обяд и вечеря не съм решила още..

Искам да питам също трябва ли да се спазва някакъв час м/у храненията newsm78
И наистина ли не може домати със сирене?

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 11:05 от IntRiGa_GirL

# 412
  • Мнения: 4
Здравейте момичета. От мен още-100гр. за тази седмица/или 63.000кг./. Нещо започнах по много малко да свалям, но аз постигнах желаните килограми и затова миже би става по-бавно.иначе през седмицата имах-500гр. ,но почивните дни съм върнала една част.Менютата през седмицата нямам време да ги отчитам , но за днес е з-парче милинка/и то ме засити/, о-месо със салата, в-тиквички с к. мляко.
ЖЕЛАЯ ВИ ХУБАВ СЛЪНЧЕВ ДЕН И ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИ.

# 413
  • Мнения: 3 453
  Браво за минусите на всички!Аз след закуската съм още -300гр от споделеното сутринта, но ще си ги запазя за другия понеделник.Демек 61 Grinning

Жани, нали говорехме че може сирене вечер защото руснаците нямат бяло саламурено сирене и в превода пишеше кашкавал?Нещо не ми е станало ясно май.Помня че и в едно от твоите менюта имаше доматен сок домашен с лук и сирене на вечеря Hug та продължавам да се чудя защо да не е позволено сиренето вечер?Те на всичко казват сирене кашкавал, онова мухлясалото и то newsm78

# 414
  • София
  • Мнения: 423
Да се отчета и аз, днес съм -500гр  Hug bowuu През седмицата бях с по-голям минус, но в събота имахме гости и пийнах малко вино с кашкавал. Уж беше системно, а пък минуса се постопи  Crossing Arms Нищо де, и така е добре.
Бебоче, да ме пишеш в табличката , мацко  Praynig Peace
Да честитя на Сиси християнчето   bouquet
Момичета, какво ще кажете за среща в центъра на София. Може би миналите срещи в Борисова градина са били далеч на някой. Има ли желаещи за около Мола на Стамболийски, или Пиротска и околността?

# 415
  • Мнения: X
Момичета, а имате ли представа дали можем да си поръчаме и другите книги на Мириманова от Русия?
Някой купувал ли си ги е?
Защото там явно има много допълнителни неща, аз примерно снощи четох докъм 1 часа руския форум и видях доста интересни неща за мотивация, примерно ето това:
http://mirimanova.info/forum/index.php?s=&showtopic=129& … dpost&p=11802
Превеждам:

""Глобалната цел си я пазете в главата като мечта, а не като ръководство за действие. Когато започнах да отслабвам, в душата си аз се надявах да отлабна много, но се стараех да си поставям реални цели: първо 100 кг, след това по-малко от 100, след това 90 и т.н.  Тогава няма да усещате постоянно разочарование, че до заветната цел е толкова далеко. Точно обратното, ще се радвате на вече постигнатите победи."
Катя е права на 200% !!!!!! Така наистина е много по-лесно! Следвайки нейният съвет, си направих за себе си следната визуална мотивация:
(картинка)
И тези листове се получиха четири! до 57кг.! Наистина, много полезно! И стимулира да отбележите отметка на следващата цифра, и накрая да смените целия лист!
Всички съветвам да направят същото! Гледам я всеки ден и когато огладнея и ми се дояде, присъствието му ми дава сила!"

Ако не виждате картинката (понеже се изисква регистрация във форума), ето я:



Явно е описано в някоя от следващите книги на Мириманова.

Аз пък като бях тръгнала добре отначалото, вчера хапнах несистемно на обяд, не си направих упражненията и тази сутрин съм в застой. Но все пак, за 4-те дни общо от началото съм свалила 1кг.400гр.  Peace

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 13:52 от Анонимен

# 416
  • Мнения: 95
Жасмин- Това е много правилна стратегия! Аз например като започнах исках първо да падна под 120. После исках да падна под 117, кг, на който забременях, защото от там надолу всеки следващ ми е път към миналото аз или към новото ми АЗ. Сега искам да стигна 110 , след това 100, след това 95 и още две стъпки към 85-те!

Аз съм заинтересувана от книгата за мъже (Мисля, че имаше такава). Защото снощи милото разглеждаше с мен постиженията на рускините и попита дали Системата става за мъже... Интересно ми е какво пише в съответната книга....

# 417
  • Мнения: 99
Кашарел и на мен ми е любопитно до къде ще се стигне с дешифрирането на млечните, сиренето и кашкавала. Аз лично мога нон-стоп да ям домат и сирене. И ако за вечеря може със зеленчуците да се яде сирене ще е просто супееер Crazy. Но понеже не съм наясно с техните млечни продукти, сирена, кашкавали и както там ги наричат руснаците стоя в страни от коментарите. Чакам запознатите с руския, тяхната кухня и храни да кажат точно кое и как да разбираме в превод Peace
В моите менюта си виждала със сирене парва си. Много обичам тази комбинация. В началото решихме че това може, после че тази комбинация не може. Сега вече се обърках защото пак се оформи мнение, че може сиренето със зеленчуци. Макар, че за мен е логично да може....така както може мляко и извара със зеленчуци предполагам, че и сиренето(това което си е нашето сирене) да може Peace
Жасмин много си права за целите. Аз в началото през есента на 2008г. като започнах да отслабвам и си мислех че от около 95кг(че и близо 100кг). до цел 65кг. ще стане лесно. Цифрата ми се видя ужасно голяма. И за това с течение на времето започнах да си слагам цели с по няколко кг. по-ниски от теглото ми към момента. Примирих се с факта, че свалянето не може да стане за 1 или 2 месеца и че ще трябва много време, постоянство и голяма воля. Подкрепата тук е невероятна. Мириманова точно това съветва: Когато се започне борбата с излишното тегло да се намери подкрепяща група с която да се споделя. И ние тук сме точно тази подкрепяща се група Hug

# 418
  • Мнения: 2 329
Уф добрах се до компа пак.
Като се прибрахме в 12 и 30 храних детето, чистих, къпак се, после се мумифицирах и чак преди малко обядвах - кисело зеле с кафяв ориз.
Много ми е чудно до кога ще разисквате въпрса със сиренето - разрешено е във ваиант 7. Който иска да си прави итерпретации както иска. Аз лично като вечерям със салата слагам извара - не кашкавалена, а диетична че е по-вкусна, и пак става супер салатата. Аз лично ще се придържам към вариантите на 1-ва страница. Щом така е преведено значи е така, но всеки си има глава на раменете, за да реши кое да спазва и кое не Peace
И да не забравя да ви пусна следобедното кафенце  Wink

# 419
  • София
  • Мнения: 1 338
Обяда ми беше 2 домата със сирене, 3-4 парченца шпек салам и две хапки хляб.. ок ли е?
За вечеря мисля да е пържолка на тефлона без мазнина и доматче Peace

Общи условия

Активация на акаунт