Малки сладки лъжкини - Pretty Little Liars

  • 83 393
  • 759
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
От продуцентите на "Клюкарката". Базиран е на поредицата книги от Сара Шепърд. Слуховете процъфтяват сред именията, мерцедесите и идеално подрязаните живи плетове в оазиса за богаташи- градчето Роузууд, Пенсилвания. Зад огромните си очила „Гучи", под перфектните си маркови дрешки, всеки тук има нещо за криене - особено гимназистките Спенсър, Ариа, Емили и Хана.

Спенсър без свян пожелава гаджето на ближния си, Ариа ловко завърта любовна афера с учителя по английски, Хана използва някои отвратителни трикове, за да се превърне в неотразима красавица, а Емили направо си губи ума по новото момиче в училище... В един прекрасен ден четирите сладурани започват да получават странни SMS съобщения - всъщност заплашителни послания, подписани от някой неизвестен, с мистериозния инициал „А". Възможно ли е „А" да е Алисън - суперпопулярното момиче, изчезнало преди три години? Алисън - мразената и обожавана тяхна най-добра приятелка, техният идол и обект на ужасна завист, техният властелин и низвергнат кумир? Алисън, която знае всичко за всяка от тях. Внезапно техните тайни - и най-голямата, и най-малката, дори най-дълбоко заровената - са заплашени да изплуват. Изведнъж се оказва, че в солидния Роузууд вече няма нищо сигурно, а образцовите момичета са малки, сладки - и ужасни - лъжкини. И ще си плащат скъпо за всичко. А това е само началото...

Описание - DMCA-removal-from-Google

Сайтове
Дати на излизане на епизодите

Гледате ли сериала? Харесва ли ви?  Mr. Green
Общо взето всичко за сериала.  Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
На мен засега ми харесаха двете излезли серии, на дъщеря ми също  Grinning
Ще купувам и книгите май, някой с отзиви?

# 2
  • Мнения: 71
Започва интересно,определено ми допадна.Нещо по-различно.Дано само не се раводни и проточи в 10 сезона.Грабва вниманието,пък да видим...

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
Купих си първата книга и я прочетох, не ми хареса.
То и нищо не става в нея, точно действието в първите три серии.
Даже не пише какво се е случило с Джена, което беше много дразнещо, добре че разбрах от сериала  Tired
Няма да купя другите книжки май.

# 4
  • Мнения: 6 495
Гледам го,даже взе да ми става интересен,но от описанието очаквах да е по-смел.Днес качиха 4 епизод.

# 5
  • Мнения: 2
Да, аз вече го изгледах 4 епизод. Става по-интересно с всеки следващ.

# 6
  • Мнения: 6 495
И аз изгледах серията и хммм  newsm78 това сляпо момиче ,май само се прави на такова-мисля ,че е била близка с Алисън и знае доста тайни на момичетата.Но ако тя праща съобщенията ми се струва много предвидимо(за нас зрителите де) WinkЩе става по интересен и заплетен........

# 7
  • Мнения: 0
Извинете ме, ако ви развалям удоволствието,но аз прочетох 4-те книги и ако желаете ще ви разкажа!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз искам да разбера, защото се отказах да чета книгите.
Ако искаш напиши го в бяло, някой ако не иска да разбере какво ще стане, да не се сърди  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 581
И аз го гледам този сериал, въпреки че не е точно от моя стил Peace
Според мен сляпата няма да излезе злодейката, а някоя от приятелките. Залагам на тази, която се вижда с учителя, защото изглежда най-невинно Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 5 828
Поздрав - много ми харесва песничката  Grinning

# 11
  • Мнения: 4 872
Не знам дали трябва да пиша в тази тема защото последния пост е от 2 месеца, но искам да кажа че много съм впечатлена от сериала  Peace Попаднах на него случайно и на един дъх изгледах всичките 10 серии. Харесва ми замисълът, историята, мистерията, героите, всичко. Дано новия сезон да е на същото ниво. Със сигурност това е моят сериал  Crazy

# 12
  • Мнения: 2
Дано, дано очаквам и аз интересни работи, особено ми е интересно кой или коя всъщност е А.

# 13
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Гледам го. Допада ми, а и музиката е хубава.

# 14
  • Мнения: 83
Не знам дали трябва да пиша в тази тема защото последния пост е от 2 месеца, но искам да кажа че много съм впечатлена от сериала  Peace Попаднах на него случайно и на един дъх изгледах всичките 10 серии. Харесва ми замисълът, историята, мистерията, героите, всичко. Дано новия сезон да е на същото ниво. Със сигурност това е моят сериал  Crazy

Офф,и аз така,много ми допадна сериалчето,още повече че го продуцират хората,които са създали Клюкарката,а него просто го О-БО-ЖА-ВАМ  Mr. GreenПозволи ми само да те поправя,че всъщност новите серии които предстоят да се излъчват от януари догодина не са нов сезон а останалите епизоди от първия  PeaceСъщата е практиката и в излъчването на Клюкарката-дават 10-11 серии и има пауза около 4-5 месеца и пускат останалото до края на сезона ,обаче чакането е много гадно  Close Айде някой да обобщи горе-долу ставащото в 2,3,4 книга,че ми е много любопитно не да се разкрие всичко,ами много ми е интересно тая Алисън дали наистина е умряла newsm78 Ако е така имам усещането,че сестрата на Спенсър е бая замесена в тази история,даже подозирам че тя е А. в комбина с бившия си Иън ипредполагам,че тая Алисън ги е изнудвала нещо и за това са решили да се отърват от нея,и да симулират раздялата си  Mr. GreenКак се отплеснах само....Доста ми работи фантазията,ама не ми обръщайте много внимание  Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт