Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 145 909
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 7 159
Фран, наистина ли освен решенията и верните отговори, в библиотеката има и критериите за оценяване? Изобщо не се сетих да попитам за критерии за оценяване.
Щом си взела отговорите и решенията, значи притежаваш и критериите за оценяване на двете задачи от втори модул .

# 406
  • София
  • Мнения: 168
Мога ли да кача PDF тук и как? Ако не, кой е модератор на темата и има права да качва?

# 407
  • Мнения: 21 455
Summer7 беше така любезна да ни предостави следните
Отговори и решения на пробния изпит за 4 клас

# 408
  • София
  • Мнения: 4 025
да се запиша да ви чета, че има вероятно догодина да започнем да посещаваме тези модули, и да имам информация от първа ръка Simple Smile

# 409
  • Мнения: 1 986
Някой знае ли дали вече в СМГ има изнесени рзултати от пробния изпит?

Освен това, в темата за турнирите пише, че ще има Коледно състезание и в СМГ, но не е ясно дали могат да се запишат и нашите курсисти. Ако може да се запишат, моята принцеса има желание да участва.

Тази вечер още висяха листовете от ЧХ. Нямаше и информация за Коледното ъстезание.

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 22:48 от VAVA

# 410
  • Мнения: 7 159
Освен това, в темата за турнирите пише, че ще има Коледно състезание и в СМГ, но не е ясно дали могат да се запишат и нашите курсисти. Ако може да се запишат, моята принцеса има желание да участва.
Ако можеше нашите курсисти да участват, госпожата на курса щеше да им каже.
Доколкото знам Коледното състезание си е само за възпитаници на СМГ, а нашите четвъртокласници все още не са от тях.
Така, че който иска може да се състезава в 125-то или 119-то СОУ. Мисля, че в тези училища се провежда Коледното състезание тази година.

# 411
  • Мнения: 494
Ако има КМС в СМГ от 12,30 ч. утре, то ще има ли курсове от 13,00 ч.???
Някой знае ли дали г-жа Борисова ще провежда часове утре в 13,00 ч.?

# 412
  • Мнения: 1 986
Освен това, в темата за турнирите пише, че ще има Коледно състезание и в СМГ, но не е ясно дали могат да се запишат и нашите курсисти. Ако може да се запишат, моята принцеса има желание да участва.
Ако можеше нашите курсисти да участват, госпожата на курса щеше да им каже.
Доколкото знам Коледното състезание си е само за възпитаници на СМГ, а нашите четвъртокласници все още не са от тях.
Така, че който иска може да се състезава в 125-то или 119-то СОУ. Мисля, че в тези училища се провежда Коледното състезание тази година.
От книжарницата ми казаха, че СМГ ще предостави стаи за състезанието, обаче записването е в 125 СОУ, но там вече не записват.

# 413
  • София
  • Мнения: 147
Ако има КМС в СМГ от 12,30 ч. утре, то ще има ли курсове от 13,00 ч.???
Някой знае ли дали г-жа Борисова ще провежда часове утре в 13,00 ч.?
Миналата събота специално попитах г-жа Борисова за занятието на 11.12. и тя отговори , че ще имат.
Преди две , три занятия бяха писали в тетрадките дните когато няма да имат Laughing

# 414
  • Мнения: 494
Ако има КМС в СМГ от 12,30 ч. утре, то ще има ли курсове от 13,00 ч.???
Някой знае ли дали г-жа Борисова ще провежда часове утре в 13,00 ч.?
Миналата събота специално попитах г-жа Борисова за занятието на 11.12. и тя отговори , че ще имат.
Преди две , три занятия бяха писали в тетрадките дните когато няма да имат Laughing
Ние, по принцип, сме от 10,30 ч., но утре ще отидем в 13,00 ч. Затова питам - дали ще има от 13,00 ч.? Иначе моят ми каза, че ще имат, но от 10,30...

# 415
  • София
  • Мнения: 147
Ако има КМС в СМГ от 12,30 ч. утре, то ще има ли курсове от 13,00 ч.???
Някой знае ли дали г-жа Борисова ще провежда часове утре в 13,00 ч.?
Миналата събота специално попитах г-жа Борисова за занятието на 11.12. и тя отговори , че ще имат.
Преди две , три занятия бяха писали в тетрадките дните когато няма да имат Laughing
Ние, по принцип, сме от 10,30 ч., но утре ще отидем в 13,00 ч. Затова питам - дали ще има от 13,00 ч.? Иначе моят ми каза, че ще имат, но от 10,30...
Моята информация е за групата от 13 часа.

# 416
  • Мнения: 984
Може ли някой да ми напише какво е домашното при г-жа Е. Тодорова за 4 клас.

# 417
  • Мнения: 1 173
Няма пробни резултати явно.. утре пак ще е феноменалната блъсканица пред таблото Sad

# 418
  • Мнения: 7 159
Резултатите от пробния изпит вече са изнесени във фоайето на СМГ.
Моята девойка е с 41 точки. Grinning
Много съм доволна от резултата, а най-вече от това, че на задачите от втори модул има максимален брой точки.
От теста има две сгрешени задачи.

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 21:26 от Фран Джонсън

# 419
  • София
  • Мнения: 17 283
Браво, Фран, страхотен резултат   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт