До СЕПТЕМВРИ време не остана,бебчо да си гушне мама !

  • 21 458
  • 709
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 222
uli 04, аз вече бях писала тук, на мен ми казаха, че шийката ми е 1,5 см още преди 6 седмици в болницата, въпреки това не съм имала проблеми досега, дано нямам и докрая. Но просто трябва повечко да се пазим.

Милата Димяни, можем само да й изпращаме положителна енергия и дано бебенцата са добре, та да могат да забавят секциото още малко Praynig

# 706
  • Мнения: 102
виждам че вече имаме 2-3 мами вестителки, добре ще е да си разпратят телефоните на лс на всички.
antonia , прати ми твоя, моля те.
аааа  Naughty , аз съм кандидат- незнам дали ще бъда одобрена  Peace Rolling Eyes

ами нали повечето сме приятели във фейсбук - ще си напиша телефона в профила на септемвриичетата,защото никой не го вижда освен вас.

# 707
  • Мнения: 0
Момичета,заповядайте в Новата Тема
п.с.Danielkka  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 2
Хей .... и аз имам фейс ... дайте ми вашите ... който иска де (на Лични)!

# 709
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте и от мен!
Нещо профила на септемврийчетата във фейсбук не го знам ,само групата Sad
Не съм чела назад и незнам какво става с Димяни и близначките .Надявам се че са добре и трите  Praynig !
Аз днес бях на консултация.Много съм доволна!Бебка е станала почти двойна от предния път - 1250 гр. и 38 см.По крак отговаря на 31 г.с.  Laughingще си имам дългокрака мадама  Laughing.Обърнала се е ,въпреки че аз ще съм със секцио по мед.причини и това не ме грее , ама пак се радвам .

Общи условия

Активация на акаунт