Евтините неща, от които сме доволни - 7

  • 132 468
  • 760
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 516






  
СПИСЪК С ЕВТИНИТЕ НЕЩА, ОТ КОИТО СМЕ ДОВОЛНИ

* нови попълнения в червено
     
КОСА



Шампоани:  
                              
Арома яйчен, невен
Avia с хума
Алгопикс                                    
Билка против - пърхот
Балеа прскова/кайсия, възтановяващ
Биофреш
Българска роза - "Лейдис джой”
Garnier ultra naturals
Бюбхена - лайка и алое
Евтерпа против пърхот
Милва
Мил мил
Orzene
Палмолив за обем
Па па
Сара - меден
Тео яйчен, тео бебе, тео с морски минерали
Fitoval
Хигитест - с прополис

Балсами:


Арома фреш
Балеа - балсами, крема за руса коса без отмиване
Биофреш - за суха коса
Българска роза - "Лейдис джой”
Евтерпа - балсам без отмиване за диамантен блясък
Имресия балсам антистатик, за непокорна коса(зелен)
Престиж - оцветяващ балсам
Pantenol  - балсам

Маски:


Арома - боядисвана коса  
Афродита - регенериращата маска
Био Шайн
Денис-синя кутия, бяла кутия с жълта капачка  
Герена
Еко - Echo color hair mask
Евтерпа - Бадемова маска
Лорис
Миозотис - червена
Mil mil (червена капачка)
Orzene с бира/ мед
Роза импекс - бадемова маска

Други:


ADDA cosmetiks - хининова вода лосион за изтощена коса
Билка - тоник за коса
Биофарма - кристали
Балеа - жълтата пяна за коса , спрей за обем с розова капачка
БИО-Лайн -термо защитен крем за сешоар  
Гарниер - боя
Икаров - стимулат за коса, масла
Linea bio - възтановяващ серум за коса, термо-кристали
Maggi - флуид за изправяне
Revalid - ампули(тоник)
Себорал форте

ЛИЦЕ



Почистване:


Тоалетно мляко: Арома – Органик,  Арис козметикс (7 билки,невен,крастевично ) Афродита, Биофреш, Билка с бяло грозде,с краставица и пъпеш, Евтерпа с краставица, Елея, Кря-кря, Ройбос, Регал, Роза импекс с алое, Балеа, Trompy- Бебешко мляко( за махане на грим), Johnson's- бебешки лосион (за дегримьор)
Евелин измивен гел за мазна кожа, Балея - гел за лице, тампони за премахване на грим, Билка - измиващ гел с краставица и пъпеш, Регал-антибактериален гел, скраб, измиваща пяна Елея-розова,  скрабовете на Фрийман, Дева - измивен гел (розов)
Рефан - измиващ гел Hops and Sage, Дева Pure - гел за пъпки

Тоник:


Амрита - тоник с розмарин протие акне
Биофреш - розова вода
Билка с краставица и пъпеш
Боди-Д - избелващ лосион,
Българска роза - розова вода, натурални води
Елея - тоник за мазна кожа
Delia Cosmetics - мицеларна вода
Мишел - розова вода
Регал - лосион за махане на грим
Рефан - розава вода

Крем:


Арома - Здраве, Aroma Organic-дневен, нощен, околоочният с тиква, серия с маслина, медико идеал
Билка- с бяло грозде, краставица и пъпеш
Биофреш – Биороза - околоочен, анти - ейдж серум,  депигментиращ, крем лимон
Боди-Д - Биле-крем-гел анти акне, избелващи дневен и нощен крем, избелващ серум
Бочко - защитен крем, Бочко със смрадлика
Българска роза - околочен Lady`s joy
Дева - околоочен серум Q 10
Елея - серия за мазна кожа, розово околоочно кремче,
Евелин – матиращ Sos
Collagena - нощен крем (R+M superactive)
Пенатен - бебшки крем
Ройбос - възтановяващ и хидратиращ, нощен интезивен, гел около очи
Роза импекс - Крем 24 часа овлажняване vip’s PRESTIGE, крем за лице Регал, околоочен регал
Талодерма - крем за суха кожа, околочен, ревитализиращ крем
Хималaя - крем кларина, антисептичен крем

Маски:


Амрита - маски, пилинг маска
Балеa
Билка – маска с мавруд
Българска роза - хидратираща маска
Дева - почистваща макска с кестен,с бадем
Клеопатра – хума,трици
Purederm - естествени перли "Витамин Е"
Талодерма хума
Регал - 3 минутна маска
Христина - мокри трици
Хигитест - маска с прополис
Finesse - маска за лице- цитрусова

Устни:


Балеа - вазелин
Биофреш – балсами
Editt - балсам
Меден везелин
Рефан - балсам за устни Роза
Талодерма везелин - прополис
Хармония - балсами
Хигитест - везелин

Други:


Ajona - медицинска паста за зъби,Билка - хомеопатична вода, паста за уста, Поморин - паста, Паста за избелване Pearl Drops
Балеа - депилиращите лентички, Дева - депилиращите лентички за лице

ТЯЛО



Почистване:


Сапуни: Арома, Бочко, Билка(течен), сапун със сяра, Рефан, Течния сапун с манго на Балеа, Тео бебе, сапун с кал от мъртво море Касиопея, течния сапун на Рефан - лавандула
Душ гел: Арома Green line с памук, бамбук, грейпфурт, Билка с краставица и пъпеш, Балеа, Нивея
Дева стягащ гел скраб ,Рефан- скраб със захар, ексфолиант с нар, пилинг на Алверде с лотус и кокос, Venus с кафе, Vidal, Teo - Puff (розова опаковка)
Интимен гел – Билка, Герена, Мил мил, Балеа, интимния гел на Агива

Подхранване, хидратиране:  


Арома органик - лосион с тиква
Афродита - масло за тяло шоколад, манго
Билка - лосион за тяло с краставица и пъпеш, моделатур за тяло с Мавруд
Балеа - крем, лосион за тяло с урея, крем за тяло с кокосово масло
Биофреш - Биороза лосиони за тяло
Бочко - бебешко мляко за тяло
Venus - кремове за тяло
Дав - лосион с блестящи частици
Kez - балсам за тяло
Лара Белучи - крем за тяло с бронзиращ ефект
Mitia - лосион
Рубела - лосион за тяло Гурме
Роза импекс - крем за тяло алое
Талодерма - Eudermol
Shelly - лосион за тяло
Христина - мляко за тяло

Антицелулитни, стягане:


Билка - Билков, антицелулитен с бяло грозде
Българска роза - стягащия масажен крем против поява на стрии
Дева - (зелената опаковка)
Дав - стягащ лосион, серум
Евелин - 3D Серум Slim Extreme Eveline антицелулитен (зелен), загряващ серум (червен)
Икаров - Антицелулитно масло, Масло против стрии,
Лавена - крем с какао и етерични масла против стрии, масажен крем против целулит
Рефан - серия с грейпфурт
Христина - антицелулитен с кофеин и канела

Ръце,крака:


Арома - крем за ръце на водна лилия, череша, пъпеш, крем "Здраве" за крака с ментол
Ален мак - Крем для рук Бадем,крем для ног, дезодориращ с хвойново масло за крака
Биофреш - крем за крака Лавандула, с ментол за крака, с глицерин и алое за ръце
Билка - крем за ръце с мавруд, бяло грозде, червено вино
Биотрейд - Кератолин крем за пети, Мaxi-балсам за здрави нокти
Балея - крем за крака, соли за педикюр
Биле - вазелин за силни напукани ръце и крака
Дева - крем на за ръце Роза,за крака с мента
Елея - крем за стъпала
Евтерпа - крем за ръце с бадемово масло
Живасепт - дезинфиктиращ гел за ръце
Икаров - масло за нокти
Кокона - дезодорант за крака
Kalea - крем за ръце с бадем
Лавена - крем за ръце "Зима”, Невен, Бочко-гел за ръце
Ройбос - крем за ръце
Талодерма - крема за крака
Footguard - спрей за крака,крем за крака
Христина - крем за крака
STS - кремове за ръце

Други:


Крем Витасин(лечебен),  Balcho-масла, Bio-oil,Балеа - крем против изпотяване,  дезодорант- стик,кристал - дезодорант, Лейди спийд стик, Дева-дезедоранти, Дав -дезодоранти, стик Invisible Dry, Джанкар - кола маска течна
Гел против изпотяване Инсенс – мъжки

ГРИМ


Сенки

 Флормар,Импала, I Love just you, Essence, Golden Rose Руби роуз,  Wet`n`wild, Катерин Арлей, Lovie, Baqlishi, Мода

Моливи за очи

– Импала, Флормар
Golden Rose - очна линия Dipliner

Спирала:


Golden Rose - 3D(червена), Style х4,
Essence - Multi Action
Евелин - GIGANTIC VOLUME
Импала - Maximum
Класик - volume extra x4
Римел - спирала
Флормар - за удължаване, за обем 5x,

Лице:


Golden Rose - перли, фдт-стик
Импала - фдт, коректор, пудра
Класик - Пудра
Катерин Арлей - руж, пудра
Lovie - пудра, руж
Wet`n`wild - пудра
Флормар - руж
Чифели - 3 в 1- крем, пудра, фдт

Устни:


Bell - гланц
Golden Rose - червила, гланц, моливи
Евелин - гланц
Essence - гланц, червила
Импала - червила High-Tech формула LW
Класик - гланц,червила
Леокрема - гланц
Римел - червила
Регон - червило
Флормар -червила, гланц, моливи
I love just you - гланц
 
Нокти:



Golden Rose - топ лак изсушител
Vernis - лакове
Divine - лакове
Essence - лакове multi dimemsion with xxxl shine
Катерин Арлей -лакове
Класик - лакове
Мода - лакове
Перфект - лакове, заздравител 3в1, 5в 1,топ лак, Калциев гел, антибактериален лак
Флормар - лакове
Selene - лакове

Други:

Имитации - Рефан, Роксан, Тренди, Mood, Галерия на Bulgari Omnia Cristalline
Ръкавица за почистване на грим на Agiva, Пила за нокти на Essence 6 in 1, лакочистител Ebelin (DM)

Последна редакция: пн, 19 юли 2010, 17:50 от Radostche

# 1
  • Мнения: 77
и аз хоп в новата темичка.браво за оформлението  bouquet  bouquet  bouquet
миналата тема малко ви поизпуснах ама нямаше как.
в момента искам да попитам дали сте попадали на лосион за тяло с маслина.опитвала съм арома органик но някак не ми допадна та ако знаете за друг ще се радвам да споделите.
иначе и аз съм много доволна от ариес козметик-тоалетно мляко със 7билки.ползвам го от 2 години но ми се иска да го сменя малко.само че незнам с кой? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 93
цоп и аз тука Simple Smile благодарности за новата тема.
някой в предната тема ме пита какви ампули,та Ревалид са ампулите за косата.А сребърната вода я ползвам за други неща в козметиката Simple Smile
Не съм си купувала нова козметика,освен че смених Лактацида с Себа Мед и съм очарована.Вярно че е на двойна цена,аз го взех за 12 и нещо,обаче медицинската козметика си е медицинска.Просто има разлика от земята до небето,като се има предвид че от Лактацида бях много доволна.

# 3
  • Мнения: 734
Красота!
Помагайте за хубав гел за лице с пилинг ефект.

# 4
  • Мнения: 77
цоп и аз тука Simple Smile благодарности за новата тема.
някой в предната тема ме пита какви ампули,та Ревалид са ампулите за косата.А сребърната вода я ползвам за други неща в козметиката Simple Smile
Не съм си купувала нова козметика,освен че смених Лактацида с Себа Мед и съм очарована.Вярно че е на двойна цена,аз го взех за 12 и нещо,обаче медицинската козметика си е медицинска.Просто има разлика от земята до небето,като се има предвид че от Лактацида бях много доволна.
на кашето жена му,аз не съм ползвала лактацид,но в момента ползвам новия на билка.искам следващия да е на себа мед така че много ме интересува каква точно е разликата която си забелязала.всми по-траен аромат или е без аромат??чувствамш се по-освежена и чиста?? newsm78
мерси  bouquet

# 5
  • Мнения: 77
Красота!
Помагайте за хубав гел за лице с пилинг ефект.
чувала съм и съм чела мнения че на регал има такъв гел и има доволни от него.аз не ъсм го оптивала лично.
иначе аз съм доволна от гарниер със салициловата киселина и ейвън имаше едно гелче което също ексфолира.това се сещам в момента.

# 6
  • Мнения: 4 594
цоп Hug и аз тук
купих си на естерпа балсам за ръце и тяло с дозатор еи така между другото но, мирише супер , попива ок,омекотява идеално , по нищо не отсъпва на вносните  лосиони
mama_jenny_r на регал геловете за лице ги ползвам отдавна и съм много доволна
ЕЛЕЯ тоника за лице - зеленият също съм доволна, редувам с розовата вода

# 7
  • София
  • Мнения: 93
цоп и аз тука Simple Smile благодарности за новата тема.
някой в предната тема ме пита какви ампули,та Ревалид са ампулите за косата.А сребърната вода я ползвам за други неща в козметиката Simple Smile
Не съм си купувала нова козметика,освен че смених Лактацида с Себа Мед и съм очарована.Вярно че е на двойна цена,аз го взех за 12 и нещо,обаче медицинската козметика си е медицинска.Просто има разлика от земята до небето,като се има предвид че от Лактацида бях много доволна.
на кашето жена му,аз не съм ползвала лактацид,но в момента ползвам новия на билка.искам следваащия да е на себа мед така че много ме интересува каква точно е разликата която си забелязала.всми по-траен аромат или е без аромат??чувствамш се по-освежена и чиста?? newsm78
мерси  bouquet
ами разлика намирам в сухотата след измиването.Ползвала съм Нивеа,Лактацид,Вагисан,Детергенте интимо на Генера(или там квото беше),Кеърфри и май още някои дето пропускам.Всичките са с различно ПХ и явно там е разковничето.На всичките е по ниска от 5.5,обаче на някой е 5 а на себа меда е 3,8,доста по ниско от останалите.Като се измия не ми е сухо и просто ми е свежо през целия ден.Много е икономичен гела и си се пени хубаво и хубаво мирише.И с другите ми беше свежо,ама на мене сякаш ми пресушаваха кожата,което аз не усещах до момента в който не пробвах себа меда и не видях разликата.Има и още един медицински Флоражин,ама не мога да го открия и него да пробвам.Вагисана също е медицински,обаче на мене не ми хареса и ме щипеше от него,за цената си от 20лв според мене беше ужасен.

# 8
  • Мнения: 734
Благодаря, момичета, Регал ще се пробва.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
  bouquet За авторката. Записвам се в новата тема с един похвал и един въпрос. Mr. Green Heart Eyes

С мазна кожа на лицето съм, преди около месец прочетох тук за крема на Елеа Хидромат и си го купих заедно с тоника и в началото се чувствах много добре с тях, но от известно време и те не помагат Cry Препоръчайте ми, моля, някакво средство за изключително мазна кожа Praynig Крем ли, маска ли и аз не знам вече какво да пробвам Shocked

А, да не забравя да похваля лосионът за тяло на Калодерма...води се стягащ /зелена опаковка/ за всеки тип кожа. Не знам колко е стягащ  Mr. Green, но е овлажняващ и мирише приятно  Peace

# 10
  • Мнения: 17
ЛИЛИНЦЕ,аз имах същия проблем с кожата на лицето,но откакто открих АНТИАКНЕ ГЕЛ на БИЛЕ за проблемна и склонна да образува пъпки кожа,нямам такъв проблем.Матира страшно добре.От серията има и такъв тоник,но него не съм го ползвала,но мисля да си го взема.Гела е някъде около4-5лв

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
в момента искам да попитам дали сте попадали на лосион за тяло с маслина.опитвала съм арома органик но някак не ми допадна та ако знаете за друг ще се радвам да споделите.
Аз лично обожавам този крем с маслини на Ейвън Страшно приятен елегантен аромат, силна хидратация и подхранване (с адски суха кожа на тялото съм), сравнително бързо попиване Peace

# 12
  • Мнения: 1 159
Видях на първа страница да хвалите маска за коса Орзен бира и мед.За какъв тип коса го дават?Става ли за моята  боядисвана,с мазни корени и цъфтящи крайчета рехава косица?
Присъединявам се към въпроса за мазната кожа,с много себум,а и идеи за почистващи маски няма да са ми излишни.Преди често ползвах от тези лепенки за черни точки за "Т" зоната,но от тях са ми наболи косъмчета по носа  Shocked!
 hahahaЕгати и описанието,дето съм си го дръпнала-с рядка коса и косми по носа!
Ейвънският крем за тяло с маслина съм ползвала и ми харесва много!

# 13
  • Мнения: 77
в момента искам да попитам дали сте попадали на лосион за тяло с маслина.опитвала съм арома органик но някак не ми допадна та ако знаете за друг ще се радвам да споделите.
Аз лично обожавам този крем с маслини на Ейвън Страшно приятен елегантен аромат, силна хидратация и подхранване (с адски суха кожа на тялото съм), сравнително бързо попиване Peace
мила много ти благодаря  bouquet  bouquet  bouquet
изобщо не се бях сетила за този на ейвън.още утре ще си го поръчам.
отново благодаря много! Hug

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
ЛИЛИНЦЕ,аз имах същия проблем с кожата на лицето,но откакто открих АНТИАКНЕ ГЕЛ на БИЛЕ за проблемна и склонна да образува пъпки кожа,нямам такъв проблем.Матира страшно добре.От серията има и такъв тоник,но него не съм го ползвала,но мисля да си го взема.Гела е някъде около4-5лв

Странно е, обаче аз пъпки нямам и никога не съм имала /само една две преди цикъл Blush/ дали е подходящ в такъв случай този гел? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт