*ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ* - кой до къде е - 3!

  • 71 138
  • 759
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 83
lyubka, много съжалявам, че не се е получило, но щом веднъж е стигнало до такъв етап, следващия път ще е успешният.
явно положението в клиниката се е променило в края на септември месец, моята пункция беше на 18.09, а ет на 21 септ. Не е нормално да не подават документи, не мисля, че имат законово основание да бавят подаване на документи, с обяснението, че няма пари. Само това ме възмущава, иначе съм доволна от тях.
дано утре да имам положителна информация във връзка с това.  Praynig
Успех на всички  Peace

# 466
  • Мнения: 8
Да се включа и аз...Подадоха ми документи по фонда на 25.10 2010 с номер 9950, без никакви обструкции....и не са сперели да приемат документи....Друг е въпросът кога ще ни огрее, по- точно коя година....

# 467
  • Мнения: 83
MARRYeta , в коя клиника си ?

# 468
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте, момичета!  Hug
Аз за съжаление пак се връщам в тази темичка. Не реагирах добре на лекарствата и първият ми опит по Фонда приключи  Cry

Пак ми предстои подаване на документи, но гледам, че нещата не вървят добре  newsm78 Дано малко се поуталожи ситуацията и всички чакащи да си получат тъй дълго чаканите заповеди!

При д-р Владимиров продължават да започват процедури, изобщо не са спирали от последния скандал с парите от фонда през септември, не е върнат нито един пациент. Стискам палци и в другите клиники да е така  Praynig

# 469
  • Мнения: 111
Беласица, като ти кажат, че няма пари, ти им кажи, че трябва да си чакаш реда за одобрение и сигурно докато ти дойде реда да си вземеш заповедта пари ще има.

# 470
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, може ли да се включа с един въпрос? Има ли някой който си е получил заповедта и работи с клиника Майчин дом Варна?

# 471
  • Мнения: 83
lyubka, получи се много интересна ситуация днес.
Мъжът ми най-накрая се свърза с Лалев и той му е казал ако искаме да подадем жалба до Мин. на здравеопазв. В петък обаче едно момиче все пак е успяло да си вземе документите от кл., за да ги подаде за втори опит и мъжът ми звъня и на координаторката- тя пък днес казва, той да се обади в края на месеца!!! #Crazy
Аз обаче звъня на док и й казвам, че си искам документите- а тя: няма проблем, готови са (и преди бяха готови, но не ми ги дадоха-трябваше да се сбием сигурно newsm78)
И така, все пак си взех документите, без да разпитвам защо ни правят на луди от месец насам, но съм безкрайно несигурна, дали да не сменим клиниката (като си дочакаме заповедта някой ден), защото ми съсипаха нервите тези хора #Cussing out Утре, надявам се Praynig, ще се похваля със заветното номерче!!! Peace

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 15:12 от Беласица

# 472
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета!  Hug
Аз за съжаление пак се връщам в тази темичка. Не реагирах добре на лекарствата и първият ми опит по Фонда приключи  Cry

Пак ми предстои подаване на документи, но гледам, че нещата не вървят добре  newsm78 Дано малко се поуталожи ситуацията и всички чакащи да си получат тъй дълго чаканите заповеди!

При д-р Владимиров продължават да започват процедури, изобщо не са спирали от последния скандал с парите от фонда през септември, не е върнат нито един пациент. Стискам палци и в другите клиники да е така  Praynig

Деси, благодаря за информацията за клиниката на д-р Владимиров. Бях сигурна, че е така, но все пак, хубаво беше да прочета потвърждение. Стискам палци за успешен втори опит.

# 473
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета!
Вече мога да се похваля, че от днес съм горда собственичка на номерче от списъка за финансиране от ФАР: 104х newsm44 newsm44 newsm44
По мои прогнози ще ни дойде редът чак догодина септември месец, но както се казва: когато -тогава... Peace
Пожелавам успех на всички и по-скорошно сбъдване на желанията ни!!!
 Hug Hug Hug

# 474
  • София
  • Мнения: 3 789
Беласица, честито! Надявам се редът ви да дойде много по-бързо  Hug

# 475
  • Мнения: 32
Честито и от мен,а докой номер стигнаха вече с раздаването на "Надежда"?Май ще минат 1000 вече? Thinking

# 476
  • Мнения: 277
няма ли раздвижване с номерата?

# 477
  • София
  • Мнения: 1 079
Здравейте,момичета! newsm44 newsm44 newsm44
Хайде и аз да се похваля Kissing Heart Преди 15 мин.получих дълго-чаканото обаждане.Одобрени сме,на 19 април сме подали документите за втори опит и на 8 декември  newsm68сме за заповед Номер 7052 сме! smile3523
Пожелавам много успех на всички с процедурите и само положителни резултати EFP

# 478
  • Мнения: 165
jul_j,много се радвам за теб  bouquetдано опита е успешен и да гушкаш догодина своето бебе!!!Ние подадохме документи август,едва ли ще звъннат тази година,но ако го направят,ще бъдем безкрайно щастливи!!!

# 479
  • София
  • Мнения: 1 079
jul_j,много се радвам за теб  bouquetдано опита е успешен и да гушкаш догодина своето бебе!!!Ние подадохме документи август,едва ли ще звъннат тази година,но ако го направят,ще бъдем безкрайно щастливи!!!

Благодаря ти,миличка  friendship,обаче аз съм нахална и искам двечки newsm32 newsm32.Не се тревожи,с новия бюджет нещата ще тръгнат по-бързичко и много скоро и ти ще ни се хвалиш newsm35

Общи условия

Активация на акаунт