Любители на котки(бъдещи леопарди)- тема 40

  • 50 328
  • 730
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 116
Да бе, клипчета си гледате с кафето, а не мислите за тези, дето си нямаме достъп до фейса  Confused

# 166
  • Мнения: 3 154
Токачка ми припомни , че след  трилъра  „Котки и хапчета”  идва и естественото  продължение на драмата:  „Дзен или изкуството да изкъпеш котарак”.  Mr. Green  То надали има някой  да не го е чел,  но пък ровейки за него попаднах  на още едно изстрадано (по-скорошно) проучване по темата: "Коткопер за начинаещи" Mr. Green  Вижте и коментарите   - също са интересни.. Имало и още (то целият блог е уникален, сега чета и се смея по нощите) Laughing
Оро е съкровище малко – много му отива името...  Heart Eyes


Ей т'ва рижковците сме голЕЕЕма сила вече, Laughing  
но и графитено сивите котьовци са страхотни – като Greebo (ако нямаше кой да ме озаптява, сигурно щях да си събера колекция  в най-различни разцветки и породи) Laughing  
Месечинке, и аз взех от ДМ, но от малките консерви, че наш’то  само гранули яде и реших, че трябва да му разнообразя поне малко менюто. Та гадината първия път го подуши  и даже хапна малко, ама  след това  и тя се врътва и ходи да си гризе сухоежбината.  
Хубава фотосесия на рожденците с хавайските гердани – много кротки котани, а и герданите изглеждат здрави и ненадъвкани – чудо направо. Laughing   (никакъв шанс да сложа на моя дзвер такова нещо на врата – за части от секундата го изтръсква и после се крие по кьошетата минимум два часа)
Съжалявам за горкото Пуки, дано милото да няма проблеми повече. Бях решила  и аз да слагам фронтлайн на Бела,   ама май пак ще го отложа.. то и без друго няма бълхи, ама докторът каза, че въпреки това трябвало да се сложи... ама сега вече не знам. newsm78  Като си развъдим  и бълхи тогава ще му мислим май  Wink  
Лека нощ на всички   Hug

Последна редакция: чт, 29 юли 2010, 00:59 от Banshee

# 167
  • София
  • Мнения: 7 101
Да бе, клипчета си гледате с кафето, а не мислите за тези, дето си нямаме достъп до фейса  Confused

И аз нямам фейс, и аз нищо не видях  Rolling Eyes

елиас, мерси  Hug, цунках я

Месечинка, Кетито е душичка  Heart Eyes А тоя мечо хърка нали...и ние имаме такъв  Simple Smile

Абе, днес да не би да е нямало достъп до форума, никой не е писал цял ден  Laughing

# 168
  • София
  • Мнения: 13 186
Месечинка, Кетито е душичка  Heart Eyes А тоя мечо хърка нали...и ние имаме такъв  Simple Smile
А пък нашето е хъркащо мишле  smile3534   hahaha



Мъро ви пожелава лека нощ!

Месечинке, да нагушкаш Кетя! Скоро не беше я показвала!   Naughty
Banshee, много сладки кученца! Котката обаче май се страхува от тях  newsm78    А черното, горкото, как ли е слязло от там?  Sad

memorgana, как е котето?

Аз не бих слагала нищо за външни паразити без нужда. За 12 години само веднъж ми се е случвало да хванат бълхи. Явно сме ги донесли ние  Sad. Още миналата година бях писала, че на брат ми кучетата получават алергия от Фронтлайн(и не само от него), но слава богу не в такава тежка степен. Ако котките излизат - да, дори е желателно, но за в къщи - не си заслужава.

Последна редакция: чт, 29 юли 2010, 01:29 от tania67

# 169
  • София
  • Мнения: 7 101
Месечинка, Кетито е душичка  Heart Eyes А тоя мечо хърка нали...и ние имаме такъв  Simple Smile
А пък нашето е хъркащо мишле  smile3534   hahaha


Жива играчка сред играчките бееее  Heart Eyes


Чакайте сега да ви покажа  как се гушкат котаци  Mr. Green

  от миналото лято е снимката

# 170
  • София
  • Мнения: 13 186
И трите котенца са невероятни!  newsm51  А малката колко е щастлива!  Laughing

# 171
  • София
  • Мнения: 7 101
И трите котенца са невероятни!  newsm51  А малката колко е щастлива!  Laughing
   Hug  Hug
 Голяма животновъдка е  Laughing Много обича животинките, особено за кученца и котенца се разтапя   Heart Eyes 

# 172
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Banshee,
блогът е убийствен, има да чета и да се хиля Joy
elix,
как е награбила малката котетата, голяма радост Grinning
Таня, Мъро цял отбор плюшки си има, кой като него Laughing

# 173
  • Мнения: 54
Ох, сладурииии! Толкова са яки всичките маци! Не мога да им се нагледам!

Искам да попитам нещо около възпитанието на котетата. Моят малък Оро е много палав и дъвче всичко. Има ли как да го отуча да гризе кабели? Взех му хиляда играчки, играе си и ги хапе за малко, но кабелите са му голяма страст и ме е страх, че ако все пак успее да прегризе някой, може да го хване ток. Има ли оправия с тази работа?Simple Smile

# 174
  • Мнения: 4 116
Това каченото на дървото мечка ли е ?

# 175
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Това на дървото прилича на черна маца. Другата я причаква отдолу.  hahaha
Моите са на диета. Чушка за отслабване, Котка и Мишка за надебеляване.   Shocked

# 176
  • Мнения: 3 154
Това каченото на дървото мечка ли е ?

Мечка е силно казано, малко меченце  е по-скоро, та затова ви е заприличало на коте.  Laughing
http://news.nationalgeographic.com/news/2006/06/060613-cat-bear.html

Ето още "котки срещу мечкиMr. Green

и "Котки срещу всичко останало" (никога не ми омръзва да ги гледам) Laughing
 
Таня, страх я е, ама не се дава - трябва да се знае кой е шефът  Mr. Green

# 177
  • Мнения: 4 785
Ох, сладурииии! Толкова са яки всичките маци! Не мога да им се нагледам!

Искам да попитам нещо около възпитанието на котетата. Моят малък Оро е много палав и дъвче всичко. Има ли как да го отуча да гризе кабели? Взех му хиляда играчки, играе си и ги хапе за малко, но кабелите са му голяма страст и ме е страх, че ако все пак успее да прегризе някой, може да го хване ток. Има ли оправия с тази работа?Simple Smile


Аз не мога да се справя...онзи ден местих лаптопа, ами кабела на зарядното е прегризан до жица... кабели за телефони, кабелът на кабелната ТВ, кабела на пресата ми...абе каквото е хванал  ooooh!

пп - Зак е ужасен беляджия, просто няма справяне с него, опустошава къщата, не знам как ще се разберем с него...  Rolling Eyes

# 178
# 179
  • Варна
  • Мнения: 25 283
Кетя никога не е проявявала интерес към кабелите. И по-добре, защото у нас ги има доста ooooh! Не знам как бих я отучвала, ако ги гризеше.

Общи условия

Активация на акаунт