На море в Турция - all inclusive, тема 11

  • 82 380
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 605
Какви са съветите ти за слънцезащитния от ДМ, пропуснала съм ги Blush

Ами тяхната козметика, собственната марка (Сънденс) се препоръчва, тествана е със зер гут  Mr. Green  и ние я ползваме от години и сме много доволни. Много по-изгодни са от разни нивеи и други. Имат и детска серия, също добра, при все, че детето ми е с АД  Peace

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Абе какво пране...отивам на почивка Crossing Arms Mr. Green Вземам аз целия гардероб и тръгвам. Като Татяна пера само банските вечер и това е Crossing Arms
Тази година мисля да взема от плажните масла на Сънденс /Татянке мисли му после ако изгоря Mr. Green/

# 107
  • Мнения: 7 605
Татянке мисли му после ако изгоря Mr. Green


Хера, то не е достатъчно да си вземеш от тях. Мазането му е майката!  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 4 422
След неголямо чудене се спрях на хотел Тюркоаз Ризорт & СПА, Сиде/Соргун.
Резервирах за 29.08. с Аква тур.
Вече живеем вкъщи с мисълта за морето.

Браво, честита ви резервация, и желая ви една незабравима почивка!  Hug

Благодаря, Татяна! Heart Eyes Какви са съветите ти за слънцезащитния от ДМ, пропуснала съм ги Blush

Като си говорите за локуми, да кажа и моето мнение - ние винаги купуваме пакетирани, но не от магазините на хотела или от летището, а от магазините на улицата.
Пакетирани, защото ги подаряваме - някак ми се струва неестетично да подаря локум в кесия.

Не харчим почти никакви пари, защото с дете няма как да ходим по екскурзии. Дрехи не купувам там, защото не си заслужава.

До сега не ми се е налагало да пера в хотела; взимам достатъчно количество дрехи за цялото домочадие.

И на кг да е като купуваш от магазин ти ги опаковат в кутия и запечатват,пипат с пластмасови щипки ,а не с ръце  Grinning

За слънцезащитния крем,да се жалвам тук,в Добрич отворили м-н на ДМ обаче няма слънцезщитнитяхни кремове,щото лятото било свършвало вече и няма да заредят изобщо.  ooooh! Обаче си взех Омега 3 от там.
За прането,толкова пъти досега сме ходили,нося достатъчно дл.рехи даже повече отколкото трябва и връщам 1/3 необличани..
Перат с само бански.

# 109
  • София
  • Мнения: 3 414
При всички положения ще взема по 10 тениски на дете и панталонки,ама трябва в два куфара да се поберем,не за друго ами нямай кой да мъкне от и до летището,мъж ми му връчвам децата аз предпочитам да влача багажа Mr. Green
Хайде някой който ще ходи преди мен,да погледне цени на памперси и мокри кърпи?
Аз ще взема също на ДМ козметика,за мен,надявам се да не са я кръщавали на българска земя Wink
Броя дните до септември

# 110
  • Мнения: 1 354
не отдавна бяхме в този хотел- Сюртел:
http://www.auratour.net/index.php?Itemid=&link_id=891&op … amp;task=viewlink

в центъра на града е,не е най-доброто за деца, по-скоро за енергични(може и по-възрастни енергични) хора,които обичат да обикалят. цените ми се виждат завишени за качеството- хотелът е старичък, басейнът е на покрива, храната е превъзходка,както навсякъде  Party
балконът ни беше с изглед към пристанището,което е на метри от хотела. голямо красота е Simple Smile
ползва обществения плаж,който е кофти  и е супер малък.
на около 7-10 мин. пеша хващате без агенции корабче.спазарихме по 8 евро/човек с вкл.обяд
като цяло не препоръчвам хотела(сателитната или кабелната беше развалена).

# 111
  • София/Център
  • Мнения: 136
Здравейте, благодарение на вас и ние успяхме да си изберем хотел и тръгваме на 5ти септември, ще сме в Delphin Diva  Simple Smile
И аз съм в чуденка как да съкратя багажа и много се чудя за количката, колкото и да ми е удобна моята е огромна...разбрах от агенцията, че в хотела дават с/у депозит такава, ако някой от вас може да ми помогне с повече информация с какви колички разполагат и дали имат легнало положение най вече?
Другият въпрос ,който ме тормози много е как преживяват децата ви полета, има ли болки в ушите и главата и как се справяте ако да, ние на всичкото отгоре ще пътуваме на отиване през ноща (полета в 5 сутринта)...

# 112
  • Мнения: 7 605
Деската, колко е голямо детето?

# 113
  • Мнения: 72
Здравейте! Не можах да намеря отзиви от тая година за Egeria Beach Club.  В чуденка съм между Egeria и Cande Festival. Нямям много време за чудене- смятяме да отидем края на септември.

# 114
  • Мнения: 1 354
ходили сме и началото на септември на почивка. времето е топличко,примерно над 25 градуса,обаче морето и басейнът- студдд. май и аквапарка е още по-студен. все пак ще си направите приятна почивка Simple Smile

# 115
  • София
  • Мнения: 4 751
ходили сме и началото на септември на почивка. времето е топличко,примерно над 25 градуса,обаче морето и басейнът- студдд. май и аквапарка е още по-студен. все пак ще си направите приятна почивка Simple Smile

Началото на септември студ? Shocked

# 116
  • София
  • Мнения: 2 437
ходили сме и началото на септември на почивка. времето е топличко,примерно над 25 градуса,обаче морето и басейнът- студдд. май и аквапарка е още по-студен. все пак ще си направите приятна почивка Simple Smile

Началото на септември студ? Shocked

Вероятно е имала предвид края на септември, въпреки че в Турция понякога и октомври си е супер време.
Няма ли скоро завърнали се ? Четат ми се отзиви, гледат ми се снимки Grinning

# 117
  • Мнения: 120
Здравейтеееее Simple Smile))
НАЙ-НАКРАЯ ОТПУСКААА Simple Smile) оф няма такова щастие, наистина несравнимо е да разбереш че си в ОТПУСКААААААААААААААА хахаха Simple Smile)
Та, слушайте, грабваме ЛАСТ МИНИТ за АНТАЛИЯ, Сиде, 4*+ хотел, 265 евро + 70 евро летищни такси, 6 нощувки на база ОЛ ИНКЛУЗИВ.
Интересувам се как е нощния живот в СИДЕ? Който има отзиви да свирка. Бил съм в Кушадасъ от турските курорти и ми хареса, в Сиде как е? Доколкото разбрах Анталия е разделена на няколко части и Алания май била най-хубавата...
Та за Сиде?
Благодаря предварително   bouquet

# 118
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
В началото на септември, поне винаги, когато ние сме ходили, е било много топло, дори горещо.
Водата е повече от прекрасна по това време.

forski, Сиде е много приятно средиземноморско градче, което, по мое мнение, много прилича на Созопол.
Къде точно се намира хотелът ви?
Не е много сигурно, че, като е казано Сиде, то хотелът е в града, по-скоро се има предвид района около Сиде, т.е., може и на 20 км от Сиде да е.
Такситата в Турция не са от най-евтините, та по тази причина провери още от тук къде ще сте точно, за да си спестиш едно разочарование.

# 119
  • София/Център
  • Мнения: 136
Tatjana, малкия е на 1г и 5 мес. а баткото на 5.  За първи път ни е да пътуваме със самолет, дори на мен и голяма треска ме тресе  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт