На море в Турция - all inclusive, тема 11

  • 82 381
  • 736
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 278

Иначе мойте хора пищяха за кърпите в банята, че не се сменяли всеки ден. Искам да кажа, че имам отлично ниво на хигиена, но дори и вкъщи не си сменям всеки ден кърпата за лице, а на 3-4 дни, така че пази Боже сляпо да прогледа, че отишло на хотел и вместо да си живее живота се занимава с дребнавости.
И аз винаги много съм се чудила на тези претенции защо хавлиите и чаршафите не се сменяли всеки ден  newsm78 Че вкъщи кой го прави това ежедневно ?
Между другото Galactic Voyager , в бранша ли си? мога ли да се обърна на лични със запитване за хотел 5зв.  за 600 + - Simple Smile Съвсем сериозно  Peace

# 331
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731

Иначе мойте хора пищяха за кърпите в банята, че не се сменяли всеки ден. Искам да кажа, че имам отлично ниво на хигиена, но дори и вкъщи не си сменям всеки ден кърпата за лице, а на 3-4 дни, така че пази Боже сляпо да прогледа, че отишло на хотел и вместо да си живее живота се занимава с дребнавости.
И аз винаги много съм се чудила на тези претенции защо хавлиите и чаршафите не се сменяли всеки ден  newsm78 Че вкъщи кой го прави това ежедневно ?
Между другото Galactic Voyager , в бранша ли си? мога ли да се обърна на лични със запитване за хотел 5зв.  за 600 + - Simple Smile Съвсем сериозно  Peace
Това е за автобусните програми  Laughing и за краят на септември.

Между другото миналата седмица ласт минита на HOTEL VIKINGEN QUALITY RESORT & SPA 5* / UAI - ceni ot 269 Euro za poleta na 15.08 po programa 6 noshtuvki / 7 dni е невероятна цена за много добър хотел.

# 332
  • Мнения: 5 278
Аз разбрах,че е за автобус,пък и на самолет се съмнявам да се кача,даже и без пари да ми го дават  Confused
Като гледам какви са жеги сега ,май края на септември си е супер. Тази година вече запазихме в БГ,но отсега се плаша от вирусите и ако ни споходи такъв,догодина определено заминавам в чужбина,ако ще и октомври  Crossing Arms
Сега ще погледна този хотел  Peace

# 333
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
ROYAL WINGS HOTEL 5* - http://elku.snimka.bg/travel/royal-wings-hotel-5.526414

HOTEL VIKINGEN QUALITY RESORT & SPA 5*  - http://elku.snimka.bg/travel/hotel-vikingen-quality-resort-amp-spa-5.526429

VOGUE HOTEL AVANTGARDE 5* - невероятен хотел, особено балийските му вилички със собствен басейн  Peace   http://elku.snimka.bg/travel/vogue-hotel-avantgarde-5.526433

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 11:30 от Galactic Voyager

# 334
  • Мнения: 4 422
VOGUE HOTEL AVANTGARDE 5* много хубав наистина,а защо има кухненски бокс?Не е ли на ОИ ?

# 335
  • София
  • Мнения: 6 559

VOGUE HOTEL AVANTGARDE 5* - невероятен хотел, особено балийските му вилички със собствен басейн  Peace   http://elku.snimka.bg/travel/vogue-hotel-avantgarde-5.526433

и голяма плажна ивица има. а ценово как стои ?  Flutter Flutter Flutter

# 336
  • Мнения: 4 422
И аз това се зачудих-ценово?
Много ми хареса за почвка без деца,не че има вероятност без тях да отидем в Турция ама...  Grinning

# 337
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
VOGUE HOTEL AVANTGARDE 5* много хубав наистина,а защо има кухненски бокс?Не е ли на ОИ ?
Кухнята е във виличките, те имат и отделен ресторант - нещо като ВИП зона.
Иначе е скъп хотел. Guest relation е българка.

# 338
  • Мнения: 3 993
Балийските вилички са  Heart Eyes Heart Eyes

Galactic, кажи все пак какво е ценовото ниво, за виличките питам специално.

# 339
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Балийските вилички са  Heart Eyes Heart Eyes

Galactic, кажи все пак какво е ценовото ниво, за виличките питам специално.



Цените са на запитване, върти ми се 3000 -4000 евро на седмица без храната. Цени http://www.teztour.bg/hotel_allprices.php?id=2704

# 340
  • sf
  • Мнения: 10 149
Ние капарирахме от 31ви август 9 нощувки пак в Максима.  Grinning
Много съм доволна, дано всичко е наред.

# 341
  • Мнения: 5 698
Ние капарирахме от 31ви август 9 нощувки пак в Максима.  Grinning
Много съм доволна, дано всичко е наред.

Завиждам ви!  Ние бяхме там юли месец и останахме много доволни.За съжаление ще чакаме другото лято за да отидем пак!

Приятна почивка!

# 342
  • Мнения: 120
Здравейте
Wink
Качих си снимките от Алания, Анталия, най-накрая. Който има интерес може да ги види тук. Клипчета ще качвам утре, че се уморих и ми писна...

http://www.facebook.com/album.php?aid=2057347&id=1329802529&l=b6883a8507

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 23:26 от forski

# 343
  • Варна
  • Мнения: 478
Страхотни снимки  forski.Да питам тия базари които видях на снимките къде са,в самата Алания ли,че и ние ще пътуваме в началото на септември и смятаме да посетим Алания.

# 344
  • Мнения: 327
Така... сега и аз да се включа с по-подробно инфо за Делфин Дива.
1/ Стаите - не са особено големи, все пак има 1 спалня + 1 легло за детето. Не много голяма тераса, но страхотна гледка към басейна и морето. Мини бара се зареждаше всеки ден/безплатен е/, включваше 3 мин.води, 2 газирани води, 2 от рода на фанта портокал, 2 пепси кола, 2 пепси кола лайт, 2 бири,3 малки натур.сока, 2 шок.десетчета и 1 пакет фъстъци. Сейфа също е безплатен. Чистеха стаите всеки ден, на 3 дни сменяха бельото.
2/Басейни - 4 бр., един основен- голям, един пред парзалките, един детски пак с пързалки и 1 бебешки/40 см/. Водата в детския басейн с пързалките се сменяше всеки ден /може би и бебешкия, но там не се спирахме особено и не мога да кажа/, поради което сутрин водата беше леко хладничка, но пък следобед беше направо чай. На всички басейни водата се проверяваше всяка сутрин от техническия екип на хотела. Плажните кърпи също се сменяха всеки ден. Най-неприятното от всичко беше, че за да имаш шезлонг на басейна, трябваше да станеш да го запазиш до 8,00 ч, после вече няма свободни. От хотела минаваха към 8,30 и вземаха хавлиите по шезлонгите където нямаше хора, но и това не реши проблема. През целия ден покрай басейните минава едно момче с количка с безалкохолно, и с леко алкохолни напитки като шампанско. Към обяд минаваха с колика и раздаваха ориз с нахут или ориз с пиле. Следобед пък варени картофи пълнени с малко месо, зеленчуци и сос. От бара пък се даваха всякакви коктейли.
3/Плажа - пясъчен, морето топло и чисто, но имаше съвсем леки вълнички през цялото време. Честно казано не ме впечатли, определено не е като гръцкото - с тюркоазен цвят и равно като тепсия. Имаше направено кътче с играчки за деца и покрив отгоре за сянка. Тук бяхме само 1 ден, та нямам особени впечатления.
4/Храната - много и вкусна. Споменах вече че имаше предвиден кът за бебета. Освен манджи няколко вида имаше всеки ден и скара - пил.пържоли, кюфтета, риба, печени пилета, спагети, всякакви видове салати, вкл.и сам да си направиш...

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 17:15 от Sunsunny

Общи условия

Активация на акаунт