направихте ли го ?

  • 4 757
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Аз да ви се похваля, че днес съм на тема чистене! От сутринта започнах да мия всичките съдове в шкафовете, да чистя самите шкафове. Ще ги понапръскам и с препарати, предимно биокил-а за паяци идруги буби. Мисля си на балкона да си изпера и килима с една четка и прах, че зимата наближава ! А ще трябва и на другата отпуска да премия и витрините с чашите. Ние с мъжо живеем в стар апартамент и много от нешата не са наши, но няма как трябва да се прочисти за зимата.Шкафовете под мивката, където стоят чиниите и тенджерите са стари и дървени, а отвътре са с картони и вестници. Ох, много се изморих ,защото трябваше да изхвърля всичките вестници и кашони и сега се чудя с какво да си ги покрия !
Ох, момичета пишете вие как сте и дайте идеи за мен, знам, че много от вас може би ще ми се мсеят, но такава ни е чергата в момента !    bouquet Хубав ден желая ! 

# 1
  • Мнения: 5 370
 Joy Joy Joy
баси, колко народ е сменил доставчика, не е истина. Joy
Аве идете на плажа веееее.... Joy

# 2
  • Мнения: 84
... трябваше да изхвърля всичките вестници и кашони и сега се чудя с какво да си ги покрия...

Може би с някакви парчета от мушама за маса или балатомни парчета ...

# 3
  • Мнения: 796
Търсиш идеи с какво да покриеш кухненските шкафове  Shocked???

# 4
  • Мнения: 2 199
 Мислех, че за секс става въпрос Mr. Green.
Но не, не го направих, и нямам намерение.

# 5
  • Мнения: 41
Мислех, че за секс става въпрос Mr. Green.
Но не, не го направих, и нямам намерение.

Ох, това ме разсмя тотално !
Ще видя наистина за някакви мушами, ако имаме да нарежа и да направя, защото вестниците са развъдници за някои видове буби ! Гледам да си уплътня отпуската нали така или инак няма да почиваме и това лято, та затова ходих да си оправя личната карта вчера и днес почнах чистотата, че съм в отпуск до края на седмицата а следващата ще е чак след две седмици !    Peace

# 6
  • Мнения: 2 199
Сладващата отпуска мини и през нас  Mr. Green.

# 7
  • Мнения: 46 600
По принцип не го правя, през годината поетапно аз или мъжът ми подреждаме и почистваме даден шкаф, който има нужда, нямаме много, а и не обичаме да трупаме излишно, така че цялата кухня се чисти и подрежда за 1-2 часа.
От какъв зор редиш вестници отдолу newsm78 ако покритието е заминало и има наранено, което събира прах, мини го с един латекс, лакирай и става като ново, при това се чисти супер лесно.

# 8
  • Мнения: 5 710
Ами какво да ти кажа за нас - нямаме скринове, витринки, и шкафове с чаши от типа, който описа. Вестници не постилам, и не пръскам чиниите с/у буби... Confused , а и килими нямаме.
Щом къщата не е ваша не е ли по-лесно да прибереш излишното в кашони, да отбележиш кое къде е било и някак да си спестиш упражненията, а и предполагам че по-просторно ще стане. А килимите да дадеш на авто-мивка, мисля, че не струва много да ги изперат.... Иначе тупай си, четкай си не пречиш, но лято е - няма ли други занимания за отпуската

# 9
  • Варна
  • Мнения: 67
 Shocked
т'ва е като темата "отидох...но не успях", едно очакваш да прочетеш...пък то...няк'ви мушами, чистене hahaha

# 10
  • Мнения: 123

Вардаааааааааааа

# 11
  • Мнения: 2 821
Значи в крайна сметка си успяла с личната карта Crazy

Shocked
т'ва е като темата "отидох...но не успях", едно очакваш да прочетеш...пък то...няк'ви мушами, чистене hahaha
Защото авторката е същата Joy

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, най-редовно го правя.
Един път годишно ми се вижда крайно недостатъчно.  Laughing
П.П. Буби нямам и не съм имала.  bowuu
П.П.П. За чистенето на кухненските шкафове иде реч, нали?

# 13
  • Мнения: 300
И аз за секс си помислих, както и защо трябва като го направя, да споделям в ефир - че то може ли всеки ден по няколко пъти да пиша,  Joy?!

За чистенето...
Никога не съм се отдавала на "основно почистване" - гледам да си чистя периодично... имам си метла и като усетя, че ми е мръсно под краката, я яхам. В противен случай ще получа мускулна треска, Joy

# 14
  • Мнения: 130
Вярно, поне за секс да ставаше дума..  newsm53 А то недоразумение някакво- мушами, вестници и боклуци! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт