Великобритания - тема 31 - лятна и приятна!

  • 53 157
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
момичета, помагайте!
може би скоро ще се преместим в plymouth
кажете ми знаете ли таксата (средно де) за детските градини...
дано не съм досадна... Praynig

# 736
  • Мнения: 10
tsvelichkova честита принцеса   bouquet да сте живи и здрави цялото семейство и с голяма любов да си я отгледате  Hug

# 737
  • Мнения: 1
Цвети Честито ви малко съкровище  newsm06 Да е жива и здрава много да радва мама и тати   bouquet   bouquet   bouquet бързо въстановяване, ще чакаме снимки на малката прицеса  Hug

# 738
  • Мнения: 10
Цвети, честита радост вкъщи! Да ви прави много щастливи, а вие много да я слушате!   bouquet


Момичета, големината на сателитната чиния изобщо не е проблем. Проблем е самото поставяне. Ние искаме Скай, предните 2 години сме ги ползвали и никога не са ни искали разрешително. А сега самите инженери го изискват. Казаха, че ако го нямаме в деня на инсталирането, ще ни глобят, че само сме ги разходили. Ние сме в нов квартал, построен 2008 и има някакъв закон за новите жилища доколкото разбрах. Луда работа. Разбрах, че има и някаква такса за разглеждане на молбата, която май е около стотина паунда. Искат и скица на сградата, формулярът за попълване е няколко листа  #Crazy Оставихме собственичката да се занимава (ние сме под наем), така че ще си чакаме май до другата година  newsm78
Да живеят интернет и торентите  Laughing Въпреки че малко ме е страх да не ми почукат на вратата...

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 22:17 от LadyDiDi

# 739
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ех,че много бебетааа...

Честити ви рожби!
Много да ви радват и да ви слушат!

# 740
  • Мнения: 12
Zvety, 4естита ви кукли4ка и от мен  4470 1stroller newsm51  Мнооого здраве и касмет да има малката дама Hug в живота.Да ви носи радост и много хубави моменти newsm10

# 741
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Честито девоика на Tzvelichkova....
Честито ново попълнение на GI...големи сладури са...

Заповядаите в новата тема.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=535063.msg16680411#msg16680411

Общи условия

Активация на акаунт