Великобритания - тема 31 - лятна и приятна!

  • 53 161
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Мери, реши ли проблема с прибирането на малката от училище.
Ами май намерихме  Grinning  Съвсем прясна, ново регистрирана е, чака да обновят базата данни, за да се появи името и в сайта за чайлмайндери. Ходихме на съгледа тази вечер, да видим къщата и момичето. Казвам момиче, защото е на 21 годинки! Има детенце малко над годинка. Лицензирана е, минала е всички необходими проверки и курсове, но тепърва ще оправя административно да може да й се разплащаме с чайлдкер ваучерите, да спестим малко от данъците Wink Има си домашно животно зайче! Ели е на седмото небе!
В момента, в който се появи в училището на щерката, предполагам, че ще я награбят като топъл хляб и ще запълни всичките си места! Аз я намерих чрез Нетмъмс  Embarassed Малко ми е криво, защото другото момиче е много свястно, познавам го и мога да разчитам на него, а и малката я обожава  Heart Eyes Но за съжаление, не може да покрие всички дни, когато имам нужда от помощ, пък и следващата учебна година не е ясно какъв ще й е графикът  Rolling Eyes

GI, страхотна банда си имаш!  Hug Heart Eyes

# 721
  • Манчестър
  • Мнения: 2 486
Ave, tzvetak... каузата този сезон е почти изгубена.. все пак и утре ще сме на стадиона, дано САФ пусне първия отбор, а не резервите, че иначе ще си е безсмислено мръзнене и чиста загуба на време..
А тези сини/жълти/пембени карти направо ме влудяват... вече месец и половина чакам за моята да пристигне и ни вест, ни кост...  Weary

И аз съм там....в кои сектор ще си? аз съм този път на EastStand в агитката...пак ще се стои цял мач..

# 722
  • Манчестър
  • Мнения: 2 486
Да, и мъжът ми чака 3 месеца за синя карта, а моята стана за отрицателно време.
И изобщо да не се хвалят тези англичанки с бързата си бюрокрация, защото се преместихме август в друг град и 1 месец чакахме за интернет, а телевизия още нямаме!!! Чакаме общината да благоволи да разпише разрешителното за поставяне на сателитна чиния, което е пак със срок до 8 седмици  #Crazy
Да им имам и организацията, и законите, и реда  censored

GI, много сладка чета юнаци си имаш, много ще те глезят като пораснат, сигурна съм  bowuu Laughing


Е ти колко голяма чиния искаш да слагаш....за диаметър до 1,10 не ти трябва planning permission.




# 723
  • Мнения: 6
Е, аз съм в West Stand, Ave.. точно на противоположния край Simple Smile ама нищо, ти развявай бг знаме и за мен, че не мога да си намеря тук да си купя... Simple Smile

# 724
  • Манчестър
  • Мнения: 2 486
Е, аз съм в West Stand, Ave.. точно на противоположния край Simple Smile ама нищо, ти развявай бг знаме и за мен, че не мога да си намеря тук да си купя... Simple Smile

трябва да го намеря...знам само,че ще бъде ужасен студ утре вечер на стадиона..

# 725
  • Мнения: 56
Чакаме общината да благоволи да разпише разрешителното за поставяне на сателитна чиния, което е пак със срок до 8 седмици  #Crazy
Да им имам и организацията, и законите, и реда  censored


Ние имахме проблем с големината и цвета на чинията.Казаха, че не става бяла чиния на тухлена стена.Сложихме чиния на Скай2, използват се в Шотландия, малко по-големи са от обикновените, но са същите черни на дупки.Ефикасно и лесно и нямаш грижа.  Peace

Мери, започна ли с сеенето? Днес  имах мейл от един гард. клуб с разни подсказки, но само ме хвана яд, че още чакаме и незнаем дали ще ни огрее за догодина.Като казаха, че някой хора чакат с години 7-8  Shocked .... и незнам да се надявам ли, номер 11 сме.Днес и колет от бг дойде, бабчето ме подсигури със семена на розови домати и други такива червени прелести.. та ще стискаме палци.

Весела Ви седмица!

# 726
  • Мнения: 358
GI, голям отбор си имате вкъщи, бебето е като картинка направо! А твоето PhD направо ме респектира, я кажи, физик ли си, да се успокоя, че в университета всички мразехме физикохимията   Laughing
Момичета, какъв е тоя сибирски студдддд  ooooh!

# 727
  • Мнения: 746
GI- малко с закъснение ,но ЧЕСТИТО И ОТ МЕН.  bouquet  bouquet  bouquetМНОГО СТЕ СЛАДКИ,ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ smile3525

# 728
  • Мнения: 79
GI,честито и от мен за малкия юнак!Да расте здрав и щастлив!

# 729
  • Мнения: 1 038
GI Честито и от мен, да сте живи и здрави всички. Simple Smile

Гледам, че сте обсъждали сините карти.Мойта дойде много бързо, за около месец.Миналата седмица подадохме и за мъжа ми, ще видим колко ще чакаме.
Относно бюрокрацията тук съм без коментар.Всичко е ужасно мудно.И много изнервящо, ако си на зор.Онзи ден мъжа ми си изкълчил крака в работата.Отиваме при джи-пито, от там ни пращат в болницата за снимка, а той нито може да кара нито да върви  като хората, крака му е като гамба.Правят ни снимка в болницта и ни връщат при джи-пито(снимката не ни я дават, влиза автоматично в системата, и джи-пито може да я види на компютъра), но ние възразихме и питахме за друга опция, защото той наистина не е добре с крака, а това ходене го побърка.Както и да е, казаха че можем да идем в имърджансито и да си чакаме ред.Откарахме там два часа, но пак беше по-добре от колкото да се връщаме при джи-пито, беше вече късно, трябваше да чакаме за следващият ден.Слава Богу кракът не е счубен.

# 730
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Момичета имаме си ново бебче във форума.
tsvelichkova е родила ето това копирам от отчетната за бременни мацки във странство:
Хайде на новинитееееееее........ 
Имаме си Мишелка,4.030 кг. всички са добре!В крайна сметка е излязла с операция,подробности ще науча може би малко по-късно!Това е за сега,очаквайте включване... 
Цвети и тук да ти пожелая много усмивки да ви носи принцесата.  bouquet  bouquet  bouquet

Gi- много хубави снимки, ти у дома ли роди? Геройче си ти Laughing
По въпроса за бюрокрацията тук нещата могат да стават бавно, но поне стават за разлика от БГ където Царят дава Пъдаря не дава. Тук можеш и да се оплачеш и ако е нарушен закона да се коригират. Докато си бях две години в БГ се опитвах да извадя документ, който по закон са длъжни да издадат, ако си спазил изискванията. Е спазих ги и какво... още го чакам Mr. Green
На чакащите карти - успех и не се оплаквайте, защото преди да влезем в ЕС се чакаше не с месеци, а с години.

# 731
  • Мнения: 6
Еййй честито и на tsvelichkova !!! Simple Smile Simple Smile  Tada
много радост и щастие да носи малката принцеса и да е винаги засмяна  Hug
Ние пък снощи разбрахме, че чакаме нов племенник/а  smile3522 и въобще все за бебета става въпрос напоследък Simple Smile

# 732
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
tsvelichkova честита малка принцеса!!! Много впечатляващи мерки, ще чакаме да разкажеш как сте!

Svetlili що така се впечатли от моето PhD? То е в областта на клиничната фармакология, щом си фармацевт сигурно сте учили основи на фармакокинетиката в университета Simple Smile. Но съм го завършила в Манчестер преди да започна да имам деца и то добре че ... сега си работя по специалността, но да уча пак не  Stop

DNP сн'аите в къщи не Peace всеки да си знае къщата Simple Smile, а и внуци няма да гледам които си има дЯца да си ги гледа Whistling

# 733
  • Мнения: 1 959
Направо ме депресирате с тия бебета.
За мен ще има тема в Клюкарника-роди на 101  Crazy

Да е жива и здрава и щерката на Величкови..

# 734
  • Мнения: 1 959
tsvelichkova честито ти малка госпожица да ви е жива и здрава и да расте за щастие на мама и тате.
Така ми става едно хубаво като се заговори за бебета,че чак почвам да се позамислям дали не ми е време и на мен за още едно  Blush ама после си правя кафе и докато свърша с него сякаш желанието ми се е по изпарило ама ще видим  Peace
Така още веднъж честито на tsvelichkova

Общи условия

Активация на акаунт