? към младите шофьори(КИ) - 6

  • 38 889
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 590
ПП - о, каква дупка има пред Полиграфията (от моста към центъра) - касичка за гумаджиите. Сега се влиза само с едната гума, но напролет със сигурност ще се влиза и с двете.
Тази дупка е ужасна, всеки ден минавам от там.  ooooh!
Еспинозка, движа се предимно в района на Аспарухово, център, ЖП гара. И аз съм сива, радио обаче нямам от около 2 месеца, щото ми го свиха от уличките зад ФК  hahaha

# 706
  • Мнения: 4 916
А в джоба на гарата (там откъдето тръгват 31, 22 и останалите) какви ТРИ дупки има  Shocked В края на зимата ще бъдат кандидати за национално състезание "трошачка на коли".

# 707
  • област Варна
  • Мнения: 270
Да вземем да си турнем едни лепенки БГ-МАМА, като в другия ми клуб, да се познаваме отдалече  hahaha
Аз по околовръсното (Христо Смирненски)  и на МОЛ Варна на дясно за извън града. А и около Метро от време на време.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Да вземем да си турнем едни лепенки БГ-МАМА, като в другия ми клуб, да се познаваме отдалече  hahaha
Аз по околовръсното (Христо Смирненски)  и на МОЛ Варна на дясно за извън града. А и около Метро от време на време.
Моята е "Аз подкрепям кърменето", влизам ли в клуба?  Laughing Бенджи, да не сме съседки в Асп-во? Дупката на Полиграфията ми е любима, добре че съм или в дясното платно там, или за наляво. Между другото, миналата зима по най-големите дупки, основния ми маршрут беше неремонтираната отсечка на крайезерния път, щом Рендето изкара, нямам проблеми никъде  Grinning

По въпроса за газта, разказах на мъжа ми тук какво казвате, той щото все е голям разбирач и я оставя сама да спре, пак не се пълнела догоре /23 от 25л/, тъй че не било проблем  ooooh!

# 709
  • Мнения: 2 590
Да вземем да си турнем едни лепенки БГ-МАМА, като в другия ми клуб, да се познаваме отдалече  hahaha
Аз по околовръсното (Христо Смирненски)  и на МОЛ Варна на дясно за извън града. А и около Метро от време на време.
Моята е "Аз подкрепям кърменето", влизам ли в клуба?  Laughing Бенджи, да не сме съседки в Асп-во? Дупката на Полиграфията ми е любима, добре че съм или в дясното платно там, или за наляво. Между другото, миналата зима по най-големите дупки, основния ми маршрут беше неремонтираната отсечка на крайезерния път, щом Рендето изкара, нямам проблеми никъде  Grinning

По въпроса за газта, разказах на мъжа ми тук какво казвате, той щото все е голям разбирач и я оставя сама да спре, пак не се пълнела догоре /23 от 25л/, тъй че не било проблем  ooooh!
Всичко е възможно.
Май много оспамихме, да не ми се скара някой модератор  Blush
Бих си сложила и аз такава лепенка за кърменето, ама засега може да има само "Опасна бременна жена"   hahaha

# 710
  • Мнения: 2
Аз пък зареждам от Shell и винаги когато спра изприпква някой и ме пита какво и за колко. А на газта даже зареждат с очила. То и на компресора трябва да има човек, ама него са го оставили на самотек.
На кой Шел зареждаш (може и на ЛС) Simple Smile
На компресора няма нужда да има човек просто помоли някое от момчетата. Няма да откажат на мацка гаранция Simple Smile Пък и това им е работата

# 711
  • Мнения: 2
А  мене отскоро освен колко и какъв бензин да сипят ме питат да проверят ли гумите,маслото...
(не е,щот съм станала  по-красива Laughing,явно имат някакви нови разпоредби).
На ЕКО зареждаш нали  Laughing

# 712
  • Мнения: 4 785
krokifena, ти по бензиностанциите ли ще ги преследваш, като не ти мина номера по модел кола?  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 2
Eми що не Simple Smile Като никоя не си признава за колата Simple Smile
И за да не е съвсем off да се оплача как миналата година бутах от преспите една лелка с тигра. Кривнала малко от коловозите и останала там - ни напред, ни назад. Минаваме и я виждаме че се мъчи да излезе. Викам "да помогнем искате ли". Тя вика "ами ако може ей тука има лопата". Подаде една лопатка която седеше до нея на съседната седалка. Само трябваше да слезе и да разкопае малко пред колата. Обаче тя не слиза от колата, пуши си цигарата, пък аз копая като хамав отпред. Разкопах малко, минаха и някакви други момчета, бутнахме я и излезе. прибра си лопатката и замина  Shocked
ебаси мързела ебаси чудото. колата не беше затънала чак толкова, поне да се беше помъчила да изхвърли малко сняг или да беше се направила на заинтересована малко като взех да копая  #2gunfire #2gunfire

# 714
  • Мнения: 3 835
krokifena
гледай по-оптимистично на живота, какво само се чудиш с кого да се сджафкаш?!

може жената да има дископатия, откъде знаеш защо е стояла
едва ли й е било гот и на нея

# 715
  • Мнения: 743
Реших да направя НОВАТА ТЕМА
Заповядайте!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт