Звездни компромати - 70 част

  • 49 862
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 503
•ºtreisyº•  ,kаква е гаранцията ,че между тия стотици хора на ,които сте пратили лични съобщения(аз не съм от тях,направих си труда да чета на Николета ФБ) няма някой журналист.То вече  глухия разбра за какво иде реч,те още пазят тайната си.А ,кажи ми сега ,ти с големия капацитет!И с това приключвам по въпроса ,че направо се втрещих ,колко на сериозно може да се вземе човек,заради подобна глупост!

# 706
  • Мнения: 517
Журналистите от някои спортни медии, както се оказва, за знаели поне от месец. Laughing
Никаква новина не е. Peace

# 707
  • Мнения: 4 785
Душевни катаклизми -  hahaha я по-леко с определенията, че ставаш смешна с напъните да е оригинално  Mr. Green Не не е душевен катаклизъм и за твое сведение не съм си надянала примката на врата - де бе, не съм толкова емоционална  #Crazy Просто ми е изключително неприятно. А ти кое не можа да схванеш от "не желаем да се пуска директно в темата, за да преписват жълтурите, нека сами си постараят!". Оттам насетне сме си направили труда да изпратим доста ЛС, никой от пишещите в темата не е бил лишен от информация, защото не е била тайна за съфорумците. Ако това не си разбрала, което беше написано буквално и съвсем ясно - за какво да си говорим повече... Това че сте свикнали да не уважавате труда на другите, не значи че за мен е нормално  Stop

kyky гаранции няма, но всички са били съфорумки, които познавам от темата, както казах не е тайна.

Оу, що така бързо наскачахте и вдигнахте ръце всички...  Sunglasses

И наистина искам да спра, защото natiii се дразни, че от няколко дена никой не ѝ коментира интересните снимки  Wink

# 708
  • Мнения: 7 474
Викам да приключите вече темата....че стана гадно....ще пусна нова ....да е на чисто  Confused

# 709
  • Мнения: 80
Журналистите от някои спортни медии, както се оказва, за знаели поне от месец. Laughing
Никаква новина не е. Peace



То е ясно.Ако е истина няма как да не са знаели.Всеки може да се досети от профила,дори и си „куха лейка. Crazy

# 710

Общи условия

Активация на акаунт